Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie wiem czy iść biegać czy dzisiaj regeneracja

Polecane posty

Gość gość

przez ostatni tydzien biegalem 6 dni i tylko jeden dzien na regeneracje, w tym 3 dni biegalem dwa razy w ciagu dnia. wczoraj pfrzebieglem dosc spory dystans rano i wieczorem i jestem glodny, mysle bardziej o gorącej kąpieli porannej i dobrym śniadaniu niż bieganiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że dziś powinieneś dać sobie spokój z bieganiem, jeden dzień odpoczynku po wyczerpującym wczorajszym treningu jest jak najbardziej wskazany bo inaczej za szybko się wyeksloatujesz, Ja też biegam regularnie ale co drugi dzień [ 10 km]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj krotko przed spaniem zrobilem 4 kolka i ostatnie zapierdzielalem i jedyne co zjadlem po tym to troche pasty z kaszy gryczanej i serek wiejski. Poszedlbym teraz biegac ale jest ciemno bardziej mysle o goracej kapieli i chlebie ziarnistym z twarozkiem i pomidorem a bieganie potem choc fajnie by bylo pobiec nad jezioro zobaczyc wschod slonca jednak chyba nie mam sily xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja ogolnie od kilku dni biegalem na czczo rano po przebudzeniu, ale teraz nie mam sily, chyba wole wziąć kąpiel a potem zjeść porządne zasłużone śniadanie. Mysle, ze do wieczora sie zregeneruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz ciemno jest nawet jesli pojde biegac to nie dam rady duzo przebiec, 1-2km maks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby dobre ale ja jestem niedoswiadczony a przez ostatni tydzien 6 dni biegam codziennie i nawet nie wiem czy mi sie kvrwa chce wychodzic z chaty, prawa noga jest zmęczona nie to ze mam zakwasy ale wczorajsze bieganie po asfalcie troche odczuwam gorąca kąpiel mnie zregeneruje i dobre śniadanie i da energii na następny trening raczej nie jestem gotowy na czczo dzisiaj biegać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz pokonać samego siebie to idź w tej chwili biegać, jak nie to bądź dalej p!zdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
padlam... facet przyzwolenia na dzien od biegania oczekuje.. a daj sobie spokoj z bieganiem wariacie.. dzien bez ruchu dniem dla rozrywek intelektualnych.. poczytaj, poogladaj cos madrego. tyle. pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie biegaj na czczo, zwłaszcza jak jest zimno organizm po nocy potrzebuje troche węglowodanów aby organizm zniósł dobrze wyczerpujacy trening mała przekąska [ pół banana, kanapka z dżemem, miodem np.] godzinę przed bieganiem oraz po bieganiu jakieś wartościowe białko i warzywa np, kawałek ryby, twaróg + pomidor, ogórek, sałata, kapusta zacznij myśleć bo narobisz sobie szkód w organizmie i szybki zakończy się twoja przygoda z bieganiem biegaj ale z głową aha, buty na asfalt muszą być inne niż te do biegania po miękkim podłożu, dlatego bolą cię kolana, na twarde podłoże - buty z odpowiednią amortyzacją bo stawy rozpierniczysz w trymiga mogłabym wiele rad ci udzielić ale teraz idę z psem na spacer a potem robię rozgrzewkę i ruszam pobiegać [ 10 km] mam nadzieję, że nie złapie mnie deszcz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pszemo dsje rady hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacznij myśleć bo narobisz sobie szkód w organizmie i szybki zakończy się twoja przygoda z bieganiem biegaj ale z głową x tak autorze, jestes idiota.. to cie ludzie od rana podsumuja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×