Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nienawidze Krakowa i Krakusow

Polecane posty

Gość gość

Maja przesadne mniemanie o swojej wielkosci. Wyjezdzam do Warszawy, bo nawet czesto mieszkania sa tansze a zarobki wyzsze. Mam dosc tych zatechlych klamociarzy smierdzacych, oszukujacych na wszystkim i serwujacych najgorsza kawe na swiecie. Wszedzie te pseudozydowskie klimaty,zero gustu, atmosferfa brudu i syfu. W dodatku zniszczyli cale miasto nowymi inwestycjami. A ceny jak Nowym Jorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, musze sie z toba zgodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uwielbiam. Każdy lubi co innego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przereklamowane miasto nic tam nie ma, nawet parku nie ma. Niedlugo blonia sprzedadza pod budowe marketu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie lubię. W dodatku żyję w NH, czyli już w ogóle tragedia.. ale to nie ludzie mi przeszkadzają, tylko ogólnie miasto. A jak moja ciocia z Wawy do nas przyjechała, to mówiła, że tutaj są o wiele sympatyczniejsi ludzie niż w Wawie. W Wawie bywam przez ledwo kilka dni w roku, ale faktycznie coś w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I Aleje przez sam srodek masta, masakra to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tj ludzie w NH są wkurzający i czasem niebezpieczni, ale i tak gorsza jest ogólna architektura i klimat miasta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie przeszkadza to, ze mimo ze jest to miast turystyczne to nie ma gdzie isc, nie ma zieleni, parkow, i dobrej kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Architektura NH cale nie jest taka zla, to co teraz buduja to dopiero katastrofa. Blok na bloku, sasiad wszystko widzi, zero zieleni wokol blokow, zmaksymalizowana zabudowa i zero rozrywek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NH to przecież patologia, dajcie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor tematu to warszawiak, od dawna wiadomo, ze te dwa miasta za soba nie przepadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są parki obeznane tumany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem ze mowisz o cenach na rynku ale pokaz mi jakies miasto gdzie na rynku jest tanio:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NH nie wyróżnia się zbytnio od innych dzielnic. Bydło jest wszędzie, czy to Śródmieście, czy Podgórze, czy Krowodrza. Do Huty z reguły wypierdzielają ludzi po eksmisji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się architektura NH nie podoba, a mieszkam w starej części z komuną i biedą mi się kojarzy a jeszcze co do Krakowa, to mega zatrute powietrze też nie jest plusem... ja im mniej wychodzę z domu tym lepiej wychodzę, nawet jak chora tydzien byłam i nie wyłaziłam to stan cery mi się diametralnie poprawił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam na brak zieleni nie narzekam w hucie, masz zalew, obok lasy, parków też jest parę..ale co z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Park jakie parki, to nieuzytki. Widziales jak wyglada park we Wroclawiu. W Krakowie sa parki ale smierdza szczynami, kupami i maja piekne betonowe alejki i mikro rozmiary. Mozesz sobie w nich pobiegac jak chomik w akwarium. Jestem z Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny w Krakowie BARDZO się stroją - te młode, studentki etc. Zauważyliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wszystkie na to samo kopyto - zero indywidualizmu, jak klony trochę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokladnie, wszystkie takie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a we Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie to nie są klony....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kraków to śmierdzące, brudne, wiecznie zakorkowane miasto. A krakusy to aroganckie tępaki dumne z tego, że żyją i tworzą swoje śmierdzące, brudne, wiecznie zakorkowane miasto. To też chyba najgorsi kierowcy w Polsce. Wielce dumni, że "potrafią" jeździć po Krakowie, ale pojadą do innego miasta czy na jakąś wioskę i już mają problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się w 100%. Miasto cofa się w rozwoju i kompletnie odstaje od europejskich metropolii baa od polskich również! Kraków = Smród Brud Bieda Żule i bezdomni terroryzujący przyjezdnych Policja i SM której BRAK Młodzieńcy z maczetami Śmierdząca woda w kranach Brak chodników na Pogórzu Oszuści tu głównie taksiarze i sprzedawcy obwarzanek Brak obsługi w sklepach, w których w innej części polski tego kłopotu nie ma patrz IKEA Leroy Merlin Chamy i prymitywnie prości katole Dziurawe drogi Brak ZAGOSPODAROWANEJ i postepowej przestrzeni publicznej Bulwary zaniedbane i niedoświetlone Miasto z historią i tylkooo tyle. Miasto niebezpieczne i nieprzyjemne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda. Miasto tragiczne. Brak zieleni to koszmar. Błonia czyli wybieg dla psów oczywiście pełne gówien. Jedyny sensowny park to Park Jordana. Reszta to skwerki i jest ich mało. Wisła zabetonowana. Znam dobrze Wrocław i Warszawę. Krakowie ucz się od lepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kraków nie jest taki zły, jeśli wybierasz się na studia, a potem wracasz w swoje strony. W Warszawie też jest pełno starych ruder i dzika deweloperka, upychanie budynków gdzie się da, tak jak w Krakowie. Wstyd, że po drodze na stadion można podziwiać rudery z odpadniętymi balkonami. Wrocław też nie lepszy, żadne miasto nie uchowało się bez starych, paskudnych ruder i poupychanych nowych apartamentowców, wszędzie, gdzie się da. Takie miasta, gdzie wszystko jest piękne i warto obejrzeć nie istnieją. Wszędzie jest jakieś paskudztwo, bród i miejsca, które lepiej omijać z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale są miasta, w których istnieje jednak dostęp do zieleni i takimi miastami są właśnie Wrocław i Warszawa. Mam za sobą zycie w każdym z tych miast. KRK jest najmniej zielonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież są piękne planty. Dla mnie Kraków jest najpiękniejszy a że drogo? No drogo dziś jest wszędzie. Kraków to nie miasto dla biedoty. Takich tutaj nie potrzebujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewątpliwie planty są piękne, ale też małe. A miasto o wiele większe niż rynek z przyległościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bardzo lubię jestem tam przynajmniej raz w roku NH fajna, zielona, bloki niskie,, stoją daleko od siebie do centrum tramwajem dojedzie się w 15 minut w centrum klimatyczne budynki i uliczki ceny jak to w dużym i turystycznym mieście najgorzej z tym powietrzem, chociaz akurat chyba w NH z racji zieleni nie jest najgorzej, stare drzewa trochę wyłapują tego syfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×