Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nienawidzę swoich piersi!

Polecane posty

Gość gość

Są małe, sterczą, jędrne, ale mam w nich jakieś guzy! Są równej wielkości, w dodatku nie mam między nimi przedziałka, tylko jak założe push up to wtedy się robi... nie mam siły, strasznie mnie serce boli jak moje koleżanki mają wielkie balony, w dodatku jak idą to im się trzęsą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był tutaj w tej kategorii topik: "chciałabym pociąć swoje cycki" i tam fota była. To ja mam podobne, tylko są równej wielkości i mam jasne brodawki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artemm
dlaczego tak jest że kobiety prawie wszystkie kobiety które mają małe chcą duże a te które mają duże chcą małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kobiety są posrane, wymyślają sobie kompleksy bo dzięki temu łatwiej im na coś zawalić swoje niepowodzenia, facet mnie chce bo mam małe cycki... a tak naprawdę nie w tym tkwi problem! Kobiety zawsze będą dążyć do tego co niemożliwe i nieosiągalne, marzyć o rzeczach nierealnych, itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roriii
mam koleżankę z wielkim biustem i wydaję mi się że więcej z tym problemów bo ciężej jest dobrać stanik i ubrania poza tym ciężej jest uprawiać jakiś sport czy nawet podbiec do autobusu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielkobiuściastym łatwiej dobrać stanik. Są nawet specjalne kolekcje w sklepach biustonoszy duże rozmiary. A gdzie ja niby mam kupić stanik 65a czy takich nigdzie nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na co ci stanik przy małych piersiach? Małe piersi najlepiej wyglądają bez stanika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakoś nie wydaje mi się żeby były takie jak piszesz. zdobądź się na odwagę i podeślij zdjecie igon@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są małe, sterczą, jędrne x Czyli są fajniusie, a zamiast narzekać ciesz się ze takie masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati09
Napewno przesadzasz. A uwierz mi małe jest piękne. Jako Gość wyżej napisał ciesz się że takie masz, też jestem tego zdania mi np podobają się tylko małe piersi są piękne a duże są blee jeszcze jak tak latają czy trzesą się. jestem 24 letnim facetem i tylko małe piersi u kobiet są ładne mówię całkiem poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 13:27 A jakie Ci się wydaje że są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za miłe słowa. A że one są jedrne i troszeczke twardsze a nie takie miękkie że jak się ściśnie to czuć jakby to powiedzieć swoje palce... to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze te co maja male chca wieksze to prawda, ale ze odwrotnie to jeszcze nie slyszalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnyXs
Małe sa piekne, wlasnie dlatego ze stojące a dwa bo mieści sie cała do ust, wy kobiety sie poprostu nie znacie lub nie potraficie wykorzystać swoich skarbów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym polega jędrność cycuszków, że są twarde, a nie wylewają się spomiędzy palców :) Moja dziewczyna też ma małe piersi i uwielbiam je pieścić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdę mówiąc to jakie znacznie ma wielkość piersi? Przecież nie w cyckach się facet zakochuje, a w kobiecie. Jeśli dla faceta liczą się tylko duże piersi, to najlepiej dać sobie z nim spokój, bo zawsze znajdzie się taka co ma większe, kształtniejsze i ładniejsze, szkoda tylko czasu na takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo moje koleżanki mają takie piersi, że jak się położą na brzuchu to robią się płaskie, albo im się po prostu wylewają. A ja mam twarde i tak nie mam jak one

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 15:32 A jaki rozmiar stanika nosi twoja dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
małe cycki są fajne tylko trzeba umiec to wykorzystac jak widze dziewczyne z malymi piersiami w luznej bluzce ale bez stanika to az mnie nosi bo to jest super seksowne. najlepiej zrob zdjecie i wrzuc to wtedy kazdy sie wypowie co i jak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja próbowalam już wszystkiego: ćwiczeń, kremów, oliwki i wszystko na nic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czcza dyskusja i sranie w banie. Trzeba problem zbadać organoleptycznie a przynajmniej wzrokowo pokaż te nieszczęsne piersi a założę się że robisz wiele hałasu o nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha a guzy to gruczoły które w małych rodzynkach są mocniej wyczuwalne niż w dużych piersiach matko czego teraz w szkole uczą? Za dużo religijnego science fiction za mało przydatnych nauk dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo to są wyczuwalne gruczoły, ale facetom by odpowiadało dotykać takie? :( nie wiem, może jak wroce do domu to zastanowie się czy wrzuce fote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale za to możesz się z większą swobodą poruszać biegać czy uprawiać wszelkie sporty a kobiety z dużymi piersiami mają w tym aspekcie pewnie gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za małe. Powieksz. Nie ma z tym problemu przeciez. Nie rozumiem po co zakladac takie tematy? Chcesz zeby Cie ktos anonimowy dowartościował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam zamiaru wpychać silikonu bo po pierwsze mnie na to nie stać, a po drugie podobno nie ma jakby tego czucia bo to w końcu sztuczne jest i nie ma tych doznań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosne!!! Też chciałabym mieć takie bzdurne problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małe piersi są fajne, wiesz czemu? na starość za bardzo nie obwisną. Ja nosze 75B i zawsze mi się podobały, ale jak widziałam koleżanki, które mają wieksze, mała zazdrość mnie ogarniała, ale nie na tyle, by chciec je powiekszyć. Poza tym mogłam chodzić bez stanika, jeżeli byl taki krój sukienki, że stanik nie pasował, a kolezanki z wiekszym biustem nie mogły. Później zaszłam w ciążę i piersi mi urosły, najpierw w ciazy, a potem przy karmieniu. Zaczął być problem ze stanikami, bałam się, że obwisną. Potem druga ciaża. I tęskniłam za swoimi piersiami!!! na szczeście wróciły "do siebie" i teraz jestem zadowolona i w zadnym przypadku nie zazdroszczę dziewczynom, ani kobietom z dużymi piersiami. Najważniejsze to je zaakceptować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×