Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nieplanowana ciąża a praca i zycie co dalej?

Polecane posty

Gość gość

Oczywiście wiedzialam skad sie biora dzieci i mialam dni plodne, w miare uwazalismy, ale zaliczylismy wpadkę, normalnie bym się cieszyla, bo mam juz swoje lata i w ogóle, ale problem jest taki, że odnalazlam swoja drogę zyciowa, znalazlam świetna pracę i boję się, że to wszystko stracę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym była glupia to cieszylaby mnie perspektywa obijania sie 9miesiecy na zwolnieniu lekarskim a następnie na urlopie macierzyńskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz isc od razu na zwolnienie a po porodzie dzieckiem moze zajac sie maz ale podejrzewam po temacie, ze nie masz meza i nie jestes zdolna do partnersrltwa czyli jestes nowoczesna wyzwolona "kobieta".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybyś nie była głupia, to byś nie wpadła, bo zabezpieczałabyś się porządnie a nie "w miarę uważaliśmy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko powiedz czy ojciec dziecka juz zmienil numer telefonu i wyjechal za granice czy dopiero sie szykuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to samo, a ma dobicie musze siedziec na L4 bo cos tam nie tak. Kazdego dnia chce wrocic do pracy, a tu .,.:( no coz , trza wypic piwo, jak sie go nawazylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez wpadłam, teraz 5 miesiąc. Z jednej strony ciesze się a z drugiej... Facet pracuje a ja musiałam skończyć technikum na 3 klasie bo ktoś się będzie musiał zająć dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze nie koniec wszystkiego, byc może po macierzyńskim będziesz mogła dalej spokojnie pracować w obecnej firmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to będzie... :) nie martw się na zapas, nie myśl z wyprzedzeniem, ciesz się dniem dzisiejszym. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojciec dziecka sie bardzo cieszy, jest gotów na ojcostwo, ale to moje cialo i kariera beda zagrozone :( oczywiście o ile będę się dobrze czula to będę chodzic do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za mile słowa, ja mam tez obawy, ze po porodzie dziecko będzie dla mnie calym swiatem... Z jednej strony powinnam z nim siedziec i obdarzyc je miłością ale chcialabym też pracowac. Nie chcę być wyrodna matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×