Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PATI24***

NIEREGULARNY OKRES GROZI CIAZA????

Polecane posty

Gość PATI24***

Otoz mam bardzo nieregularny cykl miedzy 40 a 57 wspolzylam w pod koniec drugiej polowy cyklu "do konca". Czy jest taka mozlliwosc ze zaszlam w ciaze. mialam miec okres dwa dni temu, zrobilam test wyszedl negatywnie ale nie mam pewnosci. Prosze odp mi bo jestem w strasznym strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PATI24***
zle sie wyrazilam chodzilo mi o to czy jak mam NM to mam owulacje, bo slyszalam ze nie . Czy ktos mial podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki żart. a na poważnie - zawsze miałaś takie długie cykle? to może być oznaka zaburzeń hormon. pewnie ze mogłaś zajść w ciąże, jajeczkowanie jest ok 14 dni przed okresem, policz sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz owulację tylko dokładnie nie wiadomo którego dnia cyklu ze względu na nieregularność i faktycznie dużo łatwiej wtedy o wpadkę kobiety z nierównymi cyklami zachodzą w ciążę przecież, a to oznacza ze mają owulację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym na twoim miejscy poszłabym do gina bo masz za duże odstępy w cyklach i warto sprawdzić czy wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PATI24***
bylam juz i dal mi pigulki Harmonet ALE NIE ZDAZYLAM ICH JESZCZE ZAZYC BO NIE MIALAM OKRESU. Czuje ze juz bede miec (boli mnie brzuch mam zwiekszony apety bola mnie piersi a okresu nie ma juz od 3 dni) Dziewczyny co robic bo nie moge urodzic tego dziecka jesli jestem w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrr........
Zrób test, po ok 14 dniach od współżycia, o ile do tego czasu nie dostaniesz okresu... Myśleć trzeba, a nie panikować po fakcie.. mogłaś chociaż wziąść postinor jak już zaszaleliście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jakieś postinory zdecydowanie za późno i szczerze odradzam poczekaj po prostu cierpliwie na @ lub idź do przychodni niech ci zrobią test ciążowy z krwi (najpewniejszy) a tak na marginesie - który to dzień tego cyklu i ile miał najdłuższy jaki miałaś? 57 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PATI24***
najbardziej przeraza mnie to ze moglam zajsc bo zawsze myslalam ze jak mam takie nnieregularny cykl to nie zajde bo prawdopodobnie nie mam owulacji tak przeczytalam w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PATI24***
najdluzszy byl 57 ale najkrotszy 32 ale taki zdaza mi sie 1 na rok ijuz go mialam w styczniu. wspolzylam jakies 6 dni temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrr........
Ja nie mówię, że teraz ma brać, tylko mogła wziąść po fakcie skoro poszła na całość... Owulacje masz, tylko nie wiesz kiedy i nie dowiesz się kiedy była dopóki nie dostaniesz okresu...chyba, ze obserwujesz cykl, ale nie sądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PATI24***
pocieszam sie tym ze mam takieobjawy jakby okres sie zblizal, zcy sluszne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwi mnie, że wierzysz obcym ludziom (\"przeczytałam w internecie\") - astępnym razem zapytaj lekarza, bo na forum możesz znaleźć wiele fałszywych informacji.No to spokojnie odczekaj jeszcze minimum 2 tygodnie zanim wykonasz test - o ile okres się nie pojawi.Do zapłodnienia może dojść kilka dni później, niż było współżycie a hormon musi mieć czas na wzrost - dlatego najlepiej testy ciążowe robić w ok 25 dni po stodunku (+/-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PATI24***
a jakie sa objawy owulacji? bo ja rzeczywiscie okolo 15 dnia czulam sie wyjatkowo dobrze i miala WIEKLKA ochote na sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrr........
a w którym dniu cyklu współżyłaś? Ile wynosiły 3 poprzednie? Objawy równie dobrze mogą być ciążowe.. nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati - a skd mymamy wiedzieć kiedy był Twój \"15 dzień\"? :) Pisz datami, jeśli chcesz uzyskać bardziej szczegółowych informacji podaj:- Najkrótszy i najdłużśzy cykl w ciągu ostatnich 12 miesięcy- Datę ostatniej miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PATI24***
wspolzylam pod konioec tj 35 dniu ostatnie dwa trwaly 40 45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ryzyko ciaży jest u Ciebie większe, niż mniejsze. Ale nie ma co panikować, przy wszelkich sprzyjających wiatrach i tak nie ma więcej niż 40% szans na ciążę (dodam, że mowa o stosunku w okresie okołoowulacyjnym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ja na Twoim miejscu poszłabym do ginekologa- endokrynologa. Takie dlugie i nieregularne cykle oznaczają zaburzenia hormonalne. Kiedyś też tak miałam, chociaz u mnie najdluzsza przerwa wynosiła 43 dni, a zwykle mialam tak 34-36 dniowe cykle. Myślałam, że nie moge mieć dzieci i kochalismy sie bez zabezpieczenia, ale okazało się, że wpadliśmy(to był chyba 20 dzień cyklu). Okazało się, że to było puste jajo płodowe, a więc doszło do zaplodnienia, ale dziecko się nie rozwijało. Po tym wszystkim pani doktor zapisała mi luteinę i moje cykle stały się regularne (28dniowe) i zaszłam w ciążę. Teraz mamy zdrową 2,5-letnią córeczkę, a po ciązy moje cykle są w miarę regularne, 27-30 dni. Myśle, że raczej w ciązy nie jesteś, ale jeśli w przyszłości chcesz miec dziecko, to powinnaś naprawde odwiedzić dobrego ginekologa-endokrynologa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PATI24**
Malenka ale mialas takie same objawy jak ja, co sie stalo zta Twoja pierwsza ciaza bylas na zabiegu lyzeczkaowania w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka102
PATRU24*** ja miałam dokładnie taki sma problem. Miałam bardzo nieregularny okres, czasem ładnie dotawałam po 24-26 dniach, a czasem.... i kilku miesiacach. Ostatnio czkałam 51 dni i 52 dostałam, zaczełam brac tabletki anty (m.in dlatego tez zeby okres uregulowac) i teraz krwawie juz 16 dzien. Jeszcze 5 tabletek, odstawiam i po okresie z odstawienia mysle ze bedzie wszystko ok. Na pewno nie jests w ciąży! Ja tez sie kochałam w ciagu tych 51 dni w roznych dniach, nie sposob bylo obliczyc kiedy mam owulacje, bo ilekrosc to robiłam, mijały 2 tyg i dalej okresu nie było. WSZYSTKO BEDZIE DOBRZE! Weź sobie goracą kapiel i odpocznij ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka102
PATI24*** sorki przekreciłam literki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PATI24***
DOSTALAM OKRES WCZORAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestraszona 20
podobna sytuacja, tylko ze ja sie kochalam ze swoim facetem ponad 2 tygodnie temu. "kochalam" jezeli mozemy tak nazwac 4 włozenia, okresu nie mam, brzuch mnie boli i piersi strasznie, teraz jest 52 dzien cyklu, strasznie sie stresuje. dzis zrobie test, a wy myslicie ze moge byc w ciazy? dodam ze okres mam róznie czasem co 30 dni, czasem co 50 dni ale ostatnio byl regularny, wiec myslalam ze mozemy w 30 dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×