Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agu0912

nieśmiałość w łóżku

Polecane posty

Gość agu0912

Hej:) Mam 23 lata, on 27. Jestem z chłopakiem już prawie rok, uprawiamy seks od kilku miesięcy. Jest naprawdę fajnie, ale..Moim problemem jest to że jestem wstydliwa, nie potrafię przejąć inicjatywy. Podczas seksu chłopak pyta, jaki ja mam teraz pomysł, co spróbujemy, co bym chciała..a ja? Nie wiem..wolę żeby on decydował. Mam małe doświadczenie. Jak się przełamać, żeby coś zaproponować. I w jaki sposób to mówić? Proszę o normalne i sensowne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej żonie zajęło prawie 25 lat zanim przełamała się i zaczęła sugerować na co ma ochotę. Jak kocha, to poczeka na twoje przełamanie w tej materii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masz innych problemow lafiryndo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko popiszesz mailowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie mówisz czego chcesz, albo najlepiej nie mówić nic tylko działać. Nie rozumiem jak można wstydzić się kogoś z kim regularnie chodzi się do łóżka? Na początku ok, rozumiem że wstyd może być, bo nowa osoba, czy zaakceptuje, itd... ale po paru miesiącach tego wstydu jednak nie powinno już być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu0912
Po prostu boję się, że powiem/zrobie coś głupiego..tak jak mówie, nie jestem doświadczona. On to rozumie, wiem o tym, chciałabym przejąć inicjatywę ale nie potrafię. Nie wiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można się bać swojego partnera? A jak zrobisz "coś głupiego" to się pośmiejecie i tyle, nie zawsze wszystko ludziom wychodzi, również w łóżku :) Nie myśl tyle, tylko działaj... w łóżku się nie myśli, bo to tylko rozprasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:15 ma racje jestem facetem i chciał bym zeby moja robiła to na co ma ochotke to faceta tez to nakręca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście wolałbym aby dziewczyna próbowała, nawet jeśli jej coś nie wyjdzie niż żeby nie robiła nic, bo kobieta która chce ale się boi to kiepska kochanka. Z seksem jest jak z innymi dziedzinami w życiu, trzeba praktyki, a bojąc się nigdy nie zdobędziesz doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to jest ,jak się dzieci biorą do związku ....za chwilę On będzie mieć obawy ,że coś robi źle , a ty się boisz ...porozmawiaj z Nim otwórz się rozmową powiedz o co chodzi ... myślę że ,jak On jest dojrzały to Ci pomoże pokieruje Tobą każdą sytuacje da się rozwiązać ,tylko trzeba myśleć . Naprawdę chciałabym mieć takie problemy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację że mówisz co chcesz. Związek nasz jest bez tabu i o wszystkim sobie mówimy bez skrępowania. Mąż jest zawsze przy każdym badaniu cipki u ginekologa i wspierał porody bo intymności to ja i mąż! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę pomóc Ci pokonać nieśmiałość zadzwoń do mnie 708777127 tylko aby rozmawiac ze mna musisz wybrac nr wewn. 173

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem juz pare miesiecy z tym samym chlopakiem wszystko oky oprocz lozka w lozku jest bardzo niesmialy tylko jedno slysze od niego ze jego kk***ss dla mnie jest za maly a ja jestem z niego zadowolona. ja mu wytlumaczyc ze to nie prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×