Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rudaskaaaaaaa

no ja pierdole ....

Polecane posty

Gość Rudaskaaaaaaa

Ojciec wyskoczył teraz wieczorem do sklepu po fajki, a wrócił z jakimś pieskiem na rękach .... znalazł biedaczka leżącego na śniegu, podnosił go ale nie mógł ustać samodzielnie na łapkach :( wszystko kurwa przy ruchliwej ulicy, nikt nie zainteresował się leżącym i zamarzającym zwierzakiem !!!! co za kurwa znieczulica !!! Piesek ma jakby pogryzione łapki, troche nosek :( był bardzo głodny. Nakarmiliśmy go i śpi sobie teraz w kocykach przy grzejniku. Zastanawiamy się co teraz z nim zrobić bo mamy w domu 3 psy, które nie są zbyt gościnne i mogłyby go zaatakować :( ech ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhe
to niech stary wyskoczy jeszcze raz po fajki moze znajdzie wlasciciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej jakbyscie z nim jutro poszli do weterynarza a potem moze jakies ogloszenia rozkleic,moze sie zgubil,kurde jak mi jest szkoda tych bezbronnych zwierzat:( chcialabym,zeby ludzi,ktorzy zle traktuja zwierzeta spotkalo dokladnie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proanimalka!
zatrzymajcie go... proszęęę!!! strasznie kocham zwierzęta i wychodzę z założenia, że trzeba im pomagać bo one same sobie rady nie dadzą- nie nakarmia... a ludzie to ch*uje bez serca! najpierw biora pobawią się a jak się znudzi to sru przy trasie zostawiają w drodze na urlop... sama mieszkam przy ruchliwej trasie i niejednokrotnie zabiierałam psy błąkające się mdzy pasami ruchu... raz nawet widziałam jak ktoś jamnika wyrzuca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudaskaaaaaaa
bardzo chętnie bym go zostawiła ale nie zgodzą się z moimi 3 psami, które mam w domu:( pogryzłyby go na pewno bo są cięte na inne zwierzęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukajcie dla niego jakiegoś właściciela, dajcie może jakies ogłoszenie, oddajcie go w dobre ręce kurwa tym bydlakom bez serca bym nogi z dupy powyrywała i zostawiła na mrozie, nóż mi sie otwiera jak słyszę coś takiego, mam nadzieję że z piekła nie wylezą skurwysyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudaskaaaaaaaaa
Jutro rano tata pojdzie do jednego znajomego , może on weźmie tego pieska bo niedawno rozmawiali i mówił że jakiegoś by wziął na podwórko. To bardzo dobry człowiek więc moze akurat. Te 3 psy które mam w domu to też takie odratowane . Niektórzy ludzie są naprawdę bez serca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóz ja wczoraj znalazłam na śniegu kotka . siedział na środku ulicy i nie zareagowal jak nadjechalam autem . wziełam go , mial zakrwawiony pyszczek , nie ruszal sie . pojechalam do wetyranarza , kot dostał cos przecibolowego . Teraz radosnie skacze po wszystkich meblach , z tym ze szukam dla niego domu , mieszkam sama duzo pracuje i nie mam mozliwosci i teraz nie wiem co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mily jak Nigdy
Chocbytm zobaczyl tego psa zdychajacego, jedyne co moglbym mu zaferowac to spluniecie mu w twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudaskaaaaaaaaa
pierdol sie idioto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mily jak Nigdy
Czemu jestes wobec mojej osoby wulgarna?? Wyzwalem kogos?? Nie. To ze jedyne co moglbym dac takiemu zwierzaczkowi to kopa na ryj nie czyni ze mnie idioty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz wielkie serce autorko, mam nadzieję że znajdziesz dla niego dom. Ja kiedyś wzięłam kotkę z ulicy, była u nas w domu ok 2 lat niestety zachorowała i już jej nie ma, w każdym razie życzę żeby ktoś się znalazł i wziął tego pieska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mily jak Nigdy
CZEGO WY CHCECIE OD MOJEJ OSOBY!!! 1 slowa na was zlego nie powiedzialem!!!! DAJCIE MI SPOKOJ. Taki juz jestem ze widzac zdychajacego kotka , mysle jakby go tu dojebac, a nie mu pomoc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimpa
ja mam znaleźnego pieska, miałam wcześniej znaleźnego kotka i pieska którego sąsiad chciał utopić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mily jak nigdy
Jagoda daj mi wrescie spokoj, jestes chamska. Nawet slowa na twoj temat nie wyminilem. A try do mnie z taka wiazanka. Zaraz sie wkurwie , znajde jakiegos pchlarza i utopie w kiblu.Jeszcfze slowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedny pies..jestem tak uwrażliwiona na te zwierzęta jak się im coś dzieje ; ( co z nim..no faktycznie dobry sposób plakaty, ogłoszenie w gazecie...coś w tym stylu, że oddasz w dobre ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleh.....
Miły kurwo znam Cie . lepiej się bój jebaku! jak sobie pomyślę,że tyle biedactw jest teraz na dworze...którym nikt nie pomoże to płakać mi się chce:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mily jak nigdy
Mam to w dupie ze mnie znasz, ty tez chcesz mnie zdenerwowac?? Pomysl sobie ze dzieki takiemu jak ja moze byc mniej tych biedactw na swiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×