Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadcchodzi sen

o czym myslicie zasypiajac??

Polecane posty

Gość nadcchodzi sen

zawsze gdy zasypiam wyobrazam sobie jakies fajne scenki ktore moglyby sie przydarzyc w moim zciu,np wygrywam w totka,narzeczony o niczym nie wie a ja podjerzdzam pod jego prace nowym mercedesem i kaze mu sie zwolnic z pracy bo kupilam dom za miastem a za 2 dni jedziemy na wakacje :-D a wy o czym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadcchodzi sen
podnosze bo temat jest smieszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilllek20
o tym żeby podczas snu sie nie zesrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadcchodzi sen
no kamilek to ty masz fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Ja przeważnie jestem już tak zmęczona, że nie myślę, tylko nawet nie wiedząc kiedy zasypiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hermenegilda dziewica
o tym zeby stracić cnote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tym co się wydarzyło w tym dniu, ewentualnie o jakiś przyjemnych rzeczach bardzo intensywnie i wtedy mi sie to śni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadcchodzi sen
ja to mam mase takich marzen i scenariuszy,ze przylapuje faceta na zdradzie,cykam mu zdjecia z ukrycia a pozniej rzucam mu jej w twarz policzkujac przy kumplach,...to jest ekscytujece nieprawdaz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadcchodzi sen
ja to mam mase jazd,a wy nie macie takich sceneriuszy??? moze ja mam cos z psycha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozmyślam o snach i o kafeterii czasem przed snem przychodza mi do głowy jakies tematy na prowokacje ale do rana je zapominam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadcchodzi sen
wczoraj na 0przyklad sledzilam swojego faceta i nakrylam go w knajpie na zdradzie siedzial z kumplami i wywalilam mu stolik przy ludziach krzyczac ze jest skurwysynem pozatym on spi kolo mnie i o niczym nie wiem heheeh niezle mam z glowka nie? :P Na codzien jestesmy przykladna para :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadcchodzi sen
jakby on sie dowiedzial o czym ja mysle zasypiajac u jego boku to by pierdolnal ze smiechu przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marze sobie wtedy. :) O seksie, czasami o facetach, wyobrazam sobie rozne rzeczy, mysle o przyszlosci a jak mam stresa to sie martwie i spac nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Czkawka Mam tak samo! Mam mnóstwo pomysłów na prowo, a rano się budzę i gówno z tego pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadcchodzi sen
no o kafe tez niesstety mysle,ciagle mysle zeby zalozyc temat ktory bedzie najpopularniejszy na kafe i nie bedzie schodzil z glownej ale mi sie nie udaje :O ze mna naprawde co nie hallo 30 na karku a wiory w glowie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadcchodzi sen
no daj spokoj mam 30 lat na karku a przed snem mysle jaki zalozyc temat na kafe zeby byc popularna,hahahh az mi sie kurwa smiac chce z siebie,albo myle jakbym facetowi w morde dala jakbym wiedziala ze mnie zdradzil a on taka ciapa moja kochana jest i wiem ze by tego nie zrobil,skad u mnie takie zjebanie zawodowe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EEEspecially for you
O tej, której imienia nie wypowiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadcchodzi sen
ogolnie odkad zaczelam na kafe sie udzielac to zajmuje mi to duzo czasu,ciagle sie podszywam,lubie czasem dosrewac ludziom a pozniej ich pocieszam,hahahah psychiatra to by sie powiesil jakby mnie wysluchal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojamoja moja
niestety o obowiazkach nastepnego dnia,o tym co udalo mi sie zrobic a co zjebalam,obowiazki czesto ustalam w kolejnosci co do minuty:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ciągle myślę o tym tekście : " Ostrzegam.Nie podskakujcie mi bo będziecie żałować ze wami do klopa nie wcelowali.Niezdajecie sobie sprawy co i jakich rozmiarów trzymałam w pupie" i rozkminiam któż mógł coś tak genialnego wymyśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adi-P
mysle zeby byc zdrowym i zeby pracy nie stracic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadcchodzi sen
przez prawa tywe moj temat zniknie z glownej,nie pozwole na to-!!!!!1 ZEMSZCZEM SIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie odkad zaczelam na kafe sie udzielac to zajmuje mi to duzo czasu,ciagle sie podszywam,lubie czasem dosrewac ludziom a pozniej ich pocieszam,hahahah psychiatra to by sie powiesil jakby mnie wysluchal Oj to juz ciezki przypadek! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaaaaaaaaa22
kładąc się do łóżka, marzę, aby być na swoim, by uwolnić się od tej patologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadek w kój
zasypiajac mysle ze jade do Korei i jak ten rembo walcze zeby wyzwolic koreranczyków z komuny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadcchodzi sen
No wiem ze ciezki tymbardziej ze narzeczony o niczym nie wie bo mysli ze jestem taka poukladana,a ja mam nasrane pod kopula niezle :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadcchodzi sen
obiecuje ci prawatywa ze pozalujesz swoich czynow tepa peezdo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×