Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nina Ryczy

O porzuconych

Polecane posty

Kochane dziewczyny , chcialabym Was prosic o rad. W skrócie opowiem swoj histori. Poznałam pół roku temu faceta, zakochalam sie w nim on we mnie chyba też. Przez calą naszą znajomosc pojawial sie wątek jego byłej dziewczyny , niby wielkiej miłości, do ktorej wracał z 10 razy. Myslałam, ze to już za nami, zareczyliśmy się niedawno. I co? Zostawił mnie i znowu do niej polecial.Wroci jeszcze do mnie, uloży sobie z nią życie? Poradźcie coś, moze miąłyście podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dostałam od taty
nie wróci do ciebie. Pewnie tamta go zostawiła i jak tylko kiwneła ręką to on do niej poleciał. Ale może się mylę bo nigdy nie byłam w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby to on ją zostawił...ale dzięki za głos. Najgorsze, ze naprawde dobrze nam sie ukladalo, ze dogadywaliśmy sie i nie klóciliśmy nigdy. Do końca nie przyznawal się , ze do niej odchodzi. Dowiedzialam sie o tym przez przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzucona22
Nino! Jestem w troche podobnej sytuacji więc poniekąd wiem co czujesz. Od naszego rozstania minął dziś równo miesiąc, a ja nadal nie mogę zapomnieć. To tak strasznie boli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×