Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nusias

od rana nie czuje ruchów

Polecane posty

Gość nusias

7 miesiac ciązy, wszystko jest ok mam 24 lata i druga ciąża Ruchy czuje od 16 tyg ciązy.Dziś wstałam o 10.30 i do tej pory nie poczułam ani jednego ruchu!! zaczynam sie martwić.Poprzedniej nocy nie spalam od 3 rana a o 7 rano musialam wstawac na badania, powodem-mój synek który niekiedy ma jakies napady placzu w nocy i nie chcial spac tylko bajki oglądać.Bardzo bylam zdenerwowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusias
jak kołysac? położylam sie na chwile zjadlam ciastko dosyć słodkie i nadal nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypij szklaneczkę soku pomarańczowego i połóż się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złap brzuch wiem rękami i zacznij nim potrząsac tak jak byś piłkie w ręku trzymała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno ubieraj się
i do szpitala na KTG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaloguj się na stronie www.dziecko24.pl jest to strona poświeona ciąży dzieciom leczenia.... zadajesz pytanie i w ciągu godziny lekarze ci odpowiadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowaaaaaaamaaama
zjedz czkolade, ok. pół tabliczki będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nisias
potrząsłam i nic..... moze przesadzam, albo poważna sparawa. w sumie 3 godziny mineły to jeszzce nic poważnego :( a kurde nie pamiętam czy budząc sie dzis w nocy na siusiu copś czulam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuisias
pojade do szpitala i mnie wyśmieją ze jestem przewrazliwiona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym nie czekała tylko pojechała na KTG dla swiętego własnego spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wysmiejąc cię tylko normalnie ci zrobią ktg. Zadzwon może najpierw do swojego gina i zapytaj co masz robić, ale ktg jest podstawowym i pierwszym działaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak w ciązy miałam że czasem dały dzień nic a w nocy mi spac dzidzi nie dawało... Zalogowałaś sie na tej stronie tam sie lepiej dowiesz co i jak niż od nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno ubieraj się
jasne najlepiej podstaw brzuch do monitora i w ciągu 10 godzin powinien się napromieniować i świecić na fioletowo. :-o Tu chodzi o życie twojego dziecka! To nie dzieje się on line! Do lekarza! Jest wiele przyczyn dla których dziecko się nie rusza i wczesna interwencja lekarza może nieraz uratowac życie, a KTG to bezbolesne badanie, które wykonają ci w każdym szpitalu na twoje życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno ubieraj się
"wyśmieją cię"? Co ty za głupoty opowiadasz? A jak dziecko nie żyje? Albo właśnie przydusza się pępowiną? Albo jego serduszko bije zbyt słabo i potrzebuje pomocy? Przepraszam, ze tak ostro ale ja już nie mam siły na ludzką głupotę. Od kiedy to lekarze się śmieją z pacjentów? A nawet jeśli znajdzie się jakiś nieodpowiedzialny człowiek to masz walczyć o swoje! Jesteś matką i jesteś odpowiedzialna za życie i zdrowie twojego dziecka! To nie jest zabawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjkl
Autorko nikt Cię w szpitalu nie wysmieje. Możesz ściemnić i powiedzieć ze nie czujesz ruchów od 7 rano . Tym bardziej się przejma i sprawdzą czy masz powody do obaw ! Dla świętego spokoju jedź i sprawdź. czasem dziecko nie rusza sie przez wiele godzin bo po prostu ma dzień mało aktywny i śpi ale czasem dzieje sie coś złego i wtedy lepiej sprawdzić niż potem żałować do końca życia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuisias
zadzwonie do lekarza najlepiej i spytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno, przecież to się zdarza..to dopiero kilka godzin, chyba troszkę panikujesz...daj się dzieciaczkowy wyspać ;)) Moja creczka potrafiła pać i 7 godzin w brzuchu ;) a potem się przeciągaćjak najęta. Spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie nie można w takich sytuacjach mówić/pisać ;) matce, że panikuje, bo każdy niepokój trzeba rozwiać. Ty najlepiej znasz swoje jeszcze nienarodzone dziecko, wiesz jakie ma zwyczaje, kiedy jest aktywne - jesli taka sytuacja jest czymś niepokojącym, to lepiej to sprawdz. Nie ma żartów - lepiej byc przewrażliwioną niż coś zaniedbać osobiście miałam tak, że moja mała w ciągu dnia czasem się niewiele ruszała. Zdarzało się, że do godziny 13-14 też jej nie czułam, natomiast wieczorami były takie figle, że nie mogłam uleżeć i usiedziec na jednym miejscu. Mnie to nie martwiło, bo wiedziałam, że po prostu taki ma tryb, nie mniej jednak obserwowałam to bacznie przez całą ciążę i z zegarkiem czekałam godziny, o której ma zacząć figlowac. Mala urodziła się zdrowa, silna, a teraz jest po prostu bardzo grzeczniutkim, spokojnym dzieckiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej dmuchać na zimne
no i co dzwoniłaś do gina ? napisz, bo się denerwujemy ja miałam podobną sytuację, ale w 40 tc, w końcu pojechałam na ktg i okazało się, że tętno mojego malucha wynosi zaledwie 30 !!! zaplątał się w pępowinę, zaciskała się i się dusił, od razu zrobili mi cc nie chcę nawet myśleć, co by było, gdybym nie pojechała do szpitala, bo mnie wyśmieją wcześniej jadłam słodkie, leżałam, naciskałam i kołysałam brzuchem i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdfg
Ja jak byłam w 7 m-cu to tez zdarzylo sie raz że ze 3 dni miałam wrażenie że nic nie czułam, ale dziecko też ma "gorsze dni", ja przeczekałam idź do lekarza jak nie możesz wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lekceważ takich rzeczy. Ja przestałam czuć ruchy około 11 przed południem, do szpitala dotarłam około 21, niestety, było juz za późno. Mój synek już nie żył. Nie chcę Cię straszyć, ale naprawdę lepiej to sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedź do szpitala na ktg! nie czekaj bo na co masz czekać? do lekarza zadwonisz to też nic więcej ci nie powie, nie zbada przez sluchawkę. ja nie czułam ruchów maluszka w 39 tygodniu. spakowałam sie pojechałam do szpitala. mały po prostu spał, ale nikt mnie nie wyśmiał. zostawili na obserwaję bo termin się zbliżał a małemu tętno skakało i chcieli mieć go pod obserwacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co u ciebie autorko topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×