Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Od tygodnia mieszkam na wsi a bardzo nie chcę :(

Polecane posty

Gość gość

Co robić ? Starzy postawili dom na wsi, sprzedali mieszkanie i mieszkamy w tej dziurze od tygodnia. Do najbliższego miasta (czy raczej miasteczka) Jarosław, mam 8 kilometrów. Masakra. Tu nie ma żadnych perspektyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Help ! Gdzie tu znaleźć pracę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko a gdybyś mieszkała na wsi kleszczów (województwo łódzkie) w najbogatszej gminie w polsce bo gmina kleszczów to najbogatsza gmina w polsce tam jest niemal zerowe bezrobocie są tam baseny aquaparki lodowisko dom kultury wygladający jak teatr sale sportowe fitness siłownia kregielnia itd mieszkała byś w takiej wsi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest tu ktoś w podobnej sytuacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam sie wyprowadź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wyprowadz sie od "starych" i idz na swoje ,pieprzony leniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak przenieś dom do kleszczowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja nie mieszkam w Kleszczowie, tylko w Szówsku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Szówsku, koło Jarosławia, na Podkarpaciu. Tu nie ma nic. O 07:00 przyjeżdża samochód, z którego można kupić chleb i przecenione drożdżówki. Ale gdzie tu znaleźć pracę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko zadałem ci pytanie autorko a gdybyś mieszkała na wsi kleszczów (województwo łódzkie) w najbogatszej gminie w polsce bo gmina kleszczów to najbogatsza gmina w polsce tam jest niemal zerowe bezrobocie są tam baseny aquaparki lodowisko dom kultury wygladający jak teatr sale sportowe fitness siłownia kregielnia itd mieszkała byś w takiej wsi ??? tam sie wyprowadź skoro nie masz tu perspektyw to kto ci broni zamieszkać w kleszczowie a nie w szówsku ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Poniedziałek pojadę rowerem do Jarosławia, żeby zarejestrować się w tamtejszym Urzędzie Pracy, ale recenzje tego urzędu na Google Maps są wyłącznie negatywne. Nie mam wielkich nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby przeprowadzić się do Kleszczowa, musiałbym mieć pieniądze na zakup lub wybudowanie tam domu. A ja jestem bezrobotny. Pojadę do Kleszczowa, stanę na środku ulicy i co dalej ? To tak się łatwo mówi: przeprowadź się. Do czego ? Za co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuję, że jeżeli czegoś nie wymyślę, to zginę marnie na tym odludziu. Przecież tu nie ma żadnej pracy... skąd wezmę kasę na nowe ubrania ? Tu na polach rolnych, buty niszczą się bardzo szybko. Dwa razy szybciej niż w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W górę, bo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę ujawnić że mieszkam na ulicy Setnej. Tak się nazywa. Ulica Setna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś może dobrą radę, co tu robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co budować dom na jakiejś zapyziałej dziurze gdzie nawet sklepów nie ma i przyjeżdża auto z jedzeniem ? Ja bym nie mogła tak żyć, w takiej małej społeczności bez cywilizacji.Na wakacje maksymalnie 2 tygodnie może bym pojechała ale żyć zawsze to porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 lat i nie wiesz co ze sobą zrobic? A nie przyszło ci do głowy, że rodzice wyprowadzili się na wioche, żebyś zaczął w końcu coś ze sobą robić? Myślalam, że masz z 18 lat, a ty stare konisko jesteś i jeszcze na garnuszku rodziców. Tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie ja tu kiedyś przyjeżdżałem do dziadków, na max. 2 tygodnie. Ale tak na stałe, to z lekka masakra. I dlatego założyłem ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam pomysłu co mógłbym ze sobę zrobić :( Właśnie słucham utworu "Save our Souls" grupy Blutengel. Te modelki z teledysku są moim zdaniem śliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miasto Namysłów opolskie wojew
Autorko czemu nie żałozysz własnej działalności gospodarczej? Moi rodzice założyli firmę i dobrze żyją ps może skoro nie ma sklepu w tej wiosce to załóż własny sklep gwarantuje skoro twój sklep będzie jedyny we wsi to na sto procent ludzie będą przychodzić do ciebie do sklepu to jest rozwiązanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiesz co zrobić, to czekaj aż mamusia na kolację zawoła. Stary nieudacznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miasto Namysłów opolskie wojew
Autorko kojarzysz Miasto Namysłów i browar Namysłów? W Namysłowie sklepów nie brakuje w Namysłowie na każdej ulicy jest kilka supermarketów :) Namysłów to miasto w województwie opolskim koło Opola i Wrocławia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolacja dopiero o 19:00 A co w tym dziwnego, że nie wiem co zrobić ? Na Kafe siedzi mnóstwo takich osób, którzy zostali "trochę w tyle". Można mieć 40 lat, i dalej nie wiedzieć co ze sobą zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miasto Namysłów opolskie wojew
Autorko załóż własną działalność gospodarczą na tej wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale na rozkręcenie działalności, też potrzeba pieniędzy. Potrzebny mi jest jakiś "start-up".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miasto Namysłów opolskie wojew
Autorko tak mówią lenie moi rodzice żadnego start up nie mieli na to nie potrzeba dużych pieniędzy urząd pracy też pomaga założyć własną działalność gospodarczą i daje dofinansowania na założenie firmy nie trzeba brać kredytu przynajmniej dużego firmę się rozwija powoli stopniowo sama sobie życie utrudniasz i idziesz na łatwiznę założenie działalności gospodarczej trwa może maksymalnie 2 godziny popytaj o to w urzędzie pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×