Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odchudzanie w 2017

Polecane posty

Gość gość

Hej - kto ma cel na 2017 odchudzać się? Jakim sposobem można najbardziej schudnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na pewno - bede biegala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzanie 2017
bieganie niszczy stawy - lepiej intensywne spacery odchudzają. A w 2017 roku to chyba każdy zacznie odchudzanie tak jak to nastało po nowym roku jak noworoczny cel - ODCHUDZANIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego nie już teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odchudzam się od końca września i już mam mniej o 8 kilogramów :) Pomogła TERAPIA NA MNIEJSZY APETYT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka terapia? gdzie taką można przejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skorzystałam z terapii na mniejszy apetyt u psychologa i później dostałam do odsłuchiwania nagrania motywacyjne i pomogło od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak się nazywają te nagrania albo psycholog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok dzięki, poczytam o nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie mają sporo pozytywnych opinii w necie - odchudzał się może ktoś jeszcze taką metodą na mniejszy apetyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w TV oglądałem program jakiś miesiąc temu własnie o hipnozie na odchudzanie i potwierdzali skuteczność takich terapii - na Zachodzie jest to bardziej popularne, nawet leczy się szpitalach hipnozą ale Polska to jeszcze ciemny naród :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja schudłem z hipnozą 14 kg i przez rok waga mi się już taka utrzymuje :) bez efektu jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noami33
Oj nie słyszałam o hipnozie ale nie zamierzam tego próbować bo odchudzam się już 2 miesiące wraz z suplementacją African Mango http://szczupla-kobieta.pl dużo się ruszam bo chodzę na aqa aerobik i biegam do tego dieta 1200kcal i tak już 10kg za mną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fałdkanabrzuchu
Ja planuje schudnac w 2017 :) I to nie sama tylko z pomoca. Sama już za dużo razy probowalam i nie chce znowu efektu jojo. Wybieram sie do pani dietetyk Joanny Tomczewskiej w Poznaniu (dietetyka.poznan.pl) Moja znajoma dzieki niej sporo schudla, a mowi, ze w zyciu smaczniejszych rzeczy nie jadla :) Trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam cel schudnac, a potem zbudowac mase miesniowa. Udalo mi sie schudnac juz 10 kg z 85 do 75. Jaka dieta? Zdrowe odzywianie i cwiczenia. Zero cukru, fast foodow, slonych przekasek. Do picia tylko woda. Oprocz ubywajacych kilogramow. Tradzik zniknal i samoocena podniosla sie o 25%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość27
Ja też planuję od 1 stycznia 2017 roku wielkie odchudzanie. Już wszystko zaplanowałam. Wiem z czego muszę zrezygnować w diecie, to głównie słodycze, wiem, że muszę wprowadzić więcej ruchu. Zakupiłam już suplementy diety. i Zaczynam wielkie oczyszczanie - odkwaszanie organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja planuje wziac sie za siebie od nowego roku, choc juz w sumie powoli zaczynam, ale wiadomo swieta i nadchodzacy sylwester troche pokrzyzowaly plany:( po pierwsze zdrowa dieta-5 malych posilkow dziennie bez slodyczy, slonych przekasek i fast foodow, wszystko jak najmniej przetworzone, od czasu do czasu jedynie odrobina gorzkiej czekolady na poprawe nastroju do kawy.Startuje z waga 72 kg, a chcialabym osiagnac wymarzone 60 kg, wiec troche do zrzucenia jest:(powodzenia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z daleka
Hej mam prośbę czy ktoś może mi doradzić jakim sposobem diety powinnam schudnąć podam informacje o sobie które będą potrzebne : - mam 15 lat - ważę 60 kg przy wzroście 157cm - trenuję taekwondo itf 3 razy w tygodniu po 1,5 h - tańczę (różnie ale najmniej w tygodniu mam w piątek 2h, czasami cały weekend o przykładowo jednego dnia mam 6-8 h P. S nie wyglądam na osobę szczupłą mimo dużego (moim zdaniem) wysiłku fizycznego dlatego zwracam się z prośbą o przeczytanie i pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość27
No to faktycznie bardzo dużo ruchu masz "gościu z daleka". A może Twoje nawyki żywieniowe są nie takie. Trudno mi powiedzieć, al tak między Bogiem a prawdą marzę o takiej wadze, jaką masz ty teraz. Ja mam 37 lat, a waga znacznie większa. U mnie okazuje się, że mam mocno zakwaszony organizm i przez to nie mogę za dużo zgubić, bo wszystko pracuje na zwolnionych obrotach. Tak jak pisałam wcześniej od 1 stycznia planuje wielkie odkwaszanie-oczyszczanie i pokładam w tym ogromne nadzieję. Po rozmowie z ekspertem wydaje mi się, że to ma sens. Jak odkwaszę organizm to wszystko zacznie lepiej pracować, poprawi się przemiana materii i może wtedy diety będą przynosiły efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TERAPIA NA MNIEJSZY APETYT ,jak to działa,może coś więcej ?Chętnie się dowiem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie Chce zwalić 10 kg Samej jest mi ciężko Czy ktoś chciał by razem ze mną? Stosowalam milion diet ale jestem beznadziejna i za tydzień już leżę. Czy ktos razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nasta_Patka
Witam, ja jestem w 100% z Tobą, chce schudnąć 10 / 15 kg ale też mam cieżko się zmotywować tym bardziej jak nikogo nie ma ze mną , ponieważ mąż twierdzi że mu się taka podobam i nawet niechce słyszeć że się odchudzam. Chce jeść o stałych porach 4-5 razy w dniu wyeliminować najgorsze produkty i 1-2 w tygodniu ćwiczyć na orbitku. Mam nadzieje że się uda . Damy radę razem ? :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabrycja
U mnie celem jest 10 kg w dół. Do tej pory udało się od 1 stycznia zrzucić 3 kg - zumba, siłownia i bieganie rano, do tego zero słodyczy i spalacz - thermo speed - jak na razie idzie bardzo dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastka_Patka
łał super że już Ci się udało schudnąć , ja też rezygnuje z słodyczy i tych wszystkich słonych rzeczy , niestety biegania to ja nie widzę jakoś wstać jeszcze wcześniej jak już wstaje na 6 :P no ale przed ślubem schudłam na codziennym bieganiu na orbitku 15 kg tylko potem wakacje i z mężem pierwsze kolacje i tak jakoś się przytyło z powrotem niestety ! Trzymam kciuki oby tak dalej !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_9110
cześć dziewczyny, mam do sprzedania 2 zamknięte opakowania shak'ów witaminowych odchudzających i 2 otwarte . Czy może któraś byłaby chętna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikakol
Hej. I ja przyłączam się do wyzwania. W tym roku na pewno uda mi się schudnąć. Pewnie zastanawiacie się czemu jestem tego taka pewna ? Moja przygoda z odchudzaniem to prawdziwa droga przez mękę, która trwa już od 4 lat. Tak tak 4 lata. To kawał czasu, który rozwalił mnie psychicznie bo pokazał jaka jestem słaba. Lekka depresja, poczucie, że nie wygram, że już zawsze będę po prostu gruba. Bez psychodietetyka nie dałabym rady i nie miałabym siły by walczyć z samą sobą a przede wszystkim nie uwierzyłabym w siebie. Serio dziewczyny, jeśli też jesteście w takim punkcie, w jakim ja byłam 3 miesiące temu skorzystajcie z pomocy fachowca. Ja ze swojej strony mogę z całego serca polecić Pana Mirka. Tu kontakt do niego http://twojcel.eu/psychodietetyk/ . Dzięki niemu znów wierzę, że się uda. Także do dzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fretka22
Oprócz regularnych ćwiczeń warto kupić pas wyszczuplający i regulujący sylwetkę. Ja kupiłam taki z www.orirose.pl i powiem szczerze, że na prawdę pomógł. Miałam wcześniej kilka innych ale za bardzo uciskały brzuch osłabiając jego mięśnie i niszczyły się po kilku praniach. Ten z orirose jest miękki , wygodny w noszeniu i przede wszystkim skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×