Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hgwhgw

odkurzacz bezworkowy - jaki?

Polecane posty

Gość hgwhgw

Halo! chcę kupic odkurzacz bezworkowy. niestety nie wiem jaki. na rynku pojawilo sie duzo modeli a chcialabym kupic ten sprawdzony, na prawde dobry. moze macie jakies rady? planuje wydac max 400 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgwhgw
nie wiem, na pewno są mniej szkodliwe dla środowiska. Przynajmniej tak mówią. To cały czas nowość na naszym rynku dlatego staram się czegoś dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
świetne-bo wysypujesz smieci z plastikowego pojemnika.Moja corka ma jakiś kupiony za ok 200zł w Auchanie i działa bez zarzutu - a firma zupełnie nie znana.Kup taki o większej mocy i pojemniku.Chyba Zelmer ma już takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kromka chleba ze smalcem
Naprawde polecam, ja mam LG, ale nie wiem czy takie modele sa w polsce, kup taki ktory ma duzy pojemnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zelmer workowo bezworkowy, jest super trzeba uważać na elektroluxa bo jest taki model serii cyklon który za kazym razem wymaga czyszczenia filtra bo innaczej zatrze sie silnik, LG tez takie są trzeba czytac dokładnie instrukcję obsługi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zelmera
i nigdy wiecej!!!! badziewie jaki malo. autorko kup lepiej sobie tradycyjny workowy. Bezworkowy non stop sie zapycha, zapomnij o odswiezaniu dywanu przy pomocy proszku Vanisha, jest glosny i powiedzialm w koncu dosc. A dalam za niego 380 zl. Badziew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest tragediia
masz racje zapycha sie dosc czesto a markowy jest trzeba czesto czyscic ten filtr i robic to na balkonie bo przy czyszczenu straszny syf teraz mysle o tradycyjnym odkurzaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgwhgw
szczerze to tez mysle nad workowym - nie wymienia sie tych workow przy kazdym odkurzaniu przeciez. sa tez worki wielorazowego uzytku. wszyscy w okol mowia teraz o bezworkowych, ogladalam odkurzacze i czytam opinie i np w zelmerze ktory jest teraz na promocji w sklepie przy odkurzaniu rozlaczaja sie rury. mozna sobie podloge w ten sposob uszkodzic. czytalam tez ze w jakims elektroluxie co chwile trzeba czyscic filtry. boje sie ze trafie na jakis badziew. moze faktycznie lepiej workowy. hm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odkurzaczowa pani
Szczerze nie polecam bezworkowego- mialam taki przez 2 lata z musu i uwazam to za moj najgorszy zakup w zyciu. Po jednym odkurzeniu trzeba bylo czyscic filtr, bo jak nie, to slabo ciagnal...oczywiscie na dworze bron Boze w domu,ogolnie tragedia....a byl to niby dobry odkurzacz.Kilka dni temu los sie do mnie usmiechnal i kupilam sobie nowy odkurzacz-workowy i az chce sie odkurzac.Zaraz postaram sie wyslac linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsfjzgf
Nie wiem czemu tamte linki nie zadzialaly...tak czy siak polecam ten:) Ma on dodatkowa ssawke do zbierania wlosow i siersci zwierząt:) jak przejechalam nim dywany...to chyba sciagnal wlosy sprzed 3 lat...poprzednich wlascicieli;) A jestem osoba, ktora odkurza codziennie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam zelmera
z czasow PRLu i swietnie dziala. Ma worek - jeden i ten sam - szmaciany. Nic sie nie zapycha ;) Swietny odkurzacz. Taki jamnik - jak go nazywam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfasdhlgf
Pamietam te jamniki;) dobre odkurzacze....chyba kazdy mial taki w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam zelmera
no i moj jeszcze swietnie dziala ;) Czemu nie robia teraz na takie worki wielorazowe. Tylko albo te na pojemniki co sie zapychaja albo na papierowe worki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odkurzaczowa pani
wiesz co? moja mama ma tez zelmera ale juz z tych nowoczesnych i jest wlasnie z tym wielorazowym, szmacianym workiem;) ale ja jakos jeszcze na taki nie natrafilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgwhgw
odkurzaczowa pani - naprawdę fajny twój odkurzacz ale raczej nie do dostania w Polsce. Jutro przejdę się po sklepach RTV i zobacze co maja w ofercie. Myśle że macie racje - wybiorę workowy. Takie szmaciane worki jak w 'jamnikach' są już do dostania w sklepach - widzisłam w oszołomie wiec myślę że w innych tez są. Pytajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgwhgw
piszemy, przegladalam internet i zaciekawil mnie ten: Odkurzacz ZELMER 450.0 ST Odyssey Turboszczotka !! przyzwoitej pojemności worek, dobra wirma, dobra moc i sporo akcesoriów. Do tego zajmuje mało miejsca i jest nie drogi. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devil_angel
jeśli idzie o odkurzanie, to ważniejsza niż marka jest właśnie parę rzeczy innych - jaki worek, jaka moc odkurzacza, jakie funkcje, itp. zerknij tu, masz sporo informacji o odkurzaczach - interia360.pl/artykul/efaq-wszystko-co-chcialbys-wiedziec-o-odkurzaniu,28668

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgwhgw
ja tak jak powiedziałam tak zrobiłam. Poszłam dziś do sklepu (Neonet) i kupiłam Zelmer Odyssey 450.0 ST. moc 1700 W. Jestem mile zaskoczona bo odkurzacz ma moc szczotek (m innymi turboszczotka, szeroka szczotka z naturalnego wlosia do parkietow, szczotka standardowa, szczotka szczelinowa i jeszcze jakies dwie o ktorych zapomnialam) do tego jest b lekki i poreczny. dodatkowo dostalam az 17 (!!!) workow w cenie odkurzacza. Cena w neonet 339 zl. Trohe drozej niz na necie ale te 17 workow i to ze moge od razu odkurzac mnie przekonalo. Odkurzalam, ma regulacje mocy zasysa super. Nie robi duzo halasu. Polecam innym szukajacym odkurzacza ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie raczej odkurzacze wodne zamiast workowych są najlepsze. Po nich nie mam żadnej alergii ani nic takiego i fajnie i cicho chodzą. W sklepie internetowym Electro mają ich trochę, dzisiaj patrzyłam. A takie odkurzacze sa fajne bo nie musisz za każdym razem odkurzać 'wodnie', możesz go używac tez do normalnego odkurzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
Faktycznie odkurzacz wodny jest coraz popularniejszym wyborem. Sama od jakiegoś czasu z takowego korzystam i jestem z niego bardzo zadowolona. Mam teraz MPM Bora i nie zamieniłabym go na żaden workowy. Jest bardzo dokładny, cichy, no i nie kosztował dużo, także naprawdę warto się nim zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki odkurzacz to g***o praktycznie co chwila trzeba go czyścić, głośny ja mam rowenta silence i wymieniam worek raz na miesiąc do tego jest cichy i ma hepa 13, nie śmierdzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malvmalvina
wodne śmierdzą, fakt. ale ten wyżej wrzucony samsung jest w porządku, mam nieco niższy model i jestem zadowolona, dlatego na bank mogę założyć, że odrobinę wyższy jest równie dobry (ja mam niebieski, który szczegółami się dosłownie różni). nie śmierdzi, fakt, trzeba opróżniać zbiornik (w zależności od powierzchni) regularnie, ale nie uważam teog za kłopot, bo robi się to bardzo łatwo. zresztą worki też się wymienia w zwykłych odkurzaczach... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jamniki sa okropne-ja posiadam meteora zelmer z 1994r(!) i dziala do dzis bez zarzutu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zelmery są świetne, nie ma to tamto :D sama mam taki model: http://www.ceneo.pl/9631136 kupilam w tym drugim sklepie na S za 139 zł i chodzi świetnie, zero zastrzeżeń. jestem zdziwiona ze jest az tak dobrze, bo cena malutka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wiele produktów Zelmera i nigdy mnie nie zawiódł. Musiałam kupić nowy odkurzacz, bo wcześniejszy to jakiś firma krzak. No i oczywiście padło na Zelmera i dodatkowo mam nową wagęJ Wybrałam sobie w prezencie. Może ktoś coś wybierze dla siebie przy okazji zakupu http://czystainicjatywazelmer.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpocznij, kobieto! Przestań wiecznie sprzątać! Usiądź na kanapie i pozwól Robojet Dual odkurzyć Twoje kafelki, panele, dywany... Zapraszam na RoboJet.pl, dowiedz się więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×