Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomocy:(,,

odstawienie tabletek a ciaza

Polecane posty

Gość pomocy:(,,

Kochane kafeterianiki potrzebuje waszej pomocy! Otoz 26 kwietnia dostalam @ z odstawienia tabletek po czym nie zaczelam nastepnego opakowania, przytulalismy sie z mezem 2.05, 5.05. 7.05, 11.05, 12.05, 13.05 bez zabezpieczenia, nie mam pojecia jak dlugi bedzie teraz moj cykl, dodam ze bralam tabletki 7 lat a przed tym cykle mialam strasznie nieregularne:( czasami 30 dc czasami 45dc. Dzisiaj mija 25 dc cyklu, test robilam rano ale byl negatywny. Mieszkam za granica wiec nis mam mozliwosc pojsc na bete. Powiedzcie mi kiedy bylby najlspszy dzien na powtorzenie testu? Czy mam jeszcze szanse na zobaczenie drugiej kreski? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elloko
od przytulania nie zachodzi sie w ciaze dziewczynko, wiec zadnych szans nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co, kochaj się dalej, poczekaj z miesiac , i dalej i znow test, starania o dziecko nie bez powodu nazywaja sie staraniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sita1
musisz czekać, czekać i jeszcze raz czekać:) proponuję zrobić test 28 dnia cyklu... być może na test jest za wcześnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy:(,,
Kochana to taka metafora, oczywiscie chodzilo mi o stosunek:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy:(,,
Zapomnialam dodac ze strasznie bola mnie piersi i latam siusiu 3 razy wiecej niz normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska es
też bralam tabletki 7 lat. w styczniu odstawiłam. Teraz jest mój pierwszy cykl starań o maluszka. Ale niestety mogę mieć problem. Lekarz stwierdził pco, mogą (ale nie muszą) być problemy z owulacją. Jestem pewna, że to przez tabletki, więcej tego świństwa nie wezmę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy:(,,
Eska es - a robilas test na owulacje? Ja planuje kupic od nastepnego cyklu jak w tym sie nie uda, sama nie wiem, gez sie boje o pco bo mialam zanim bralam tabletki, z tego wlasnie powodu zaczelam je brac:( ehhh kicha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska es
Tak robiłam testy i wychodzą pozytywnie ale niestety nie potwierdza to owulacji. LH może wzrosnąć ale do owulacji nie koniecznie musi dojść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×