Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcin543e

Odżywki i suplementy

Polecane posty

Gość marcin543e

Witajcie Jestem ze śląska dokładnie to z Częstochowy szukam jakiegoś dobrego i taniego sklepu z suplementami. Co możecie mi polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łukasz mario
Ja często chodzę do Herosa w Częstochowie jak dla mnie tam jest najtaniej. Często kupuję właśnie tego typu rzeczy jak suplementy i zawsze tam. Szkoda tylko że nie mają sklepu online ale podaję link do ich fanpaga https://www.facebook.com/Heros-Odżywki-100397120012950/?fref=ts Bardzo często dodają świetne teksty motywacyjne. Świetnie motywują do ćwiczeń i zdrowego odżywiania i posty bardzo przejrzyste. Dodatkowo jeszcze czas od czasu wrzucają przepisy dietetyczne w fajnej formie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniel maziaz
Ja często chodzę do Herosa w Częstochowie jak dla mnie tam jest najtaniej. Często kupuję właśnie tego typu rzeczy jak suplementy i zawsze tam. Szkoda tylko że nie mają sklepu online ale podaję link do ich fanpaga https://www.facebook.com/Heros-Odżywki-100397120012950/?fref=ts Bardzo często dodają świetne teksty motywacyjne. Świetnie motywują do ćwiczeń i zdrowego odżywiania i posty bardzo przejrzyste. Dodatkowo jeszcze czas od czasu wrzucają przepisy dietetyczne w fajnej formie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysiakk23
Ja także często bywam w herosie ze względu na szeroki asortyment i niskie ceny a co do fanpaga to świetne posty motywacyjne wrzucają. Obserwuję tenj fanpage już od dłuższego czasu i naprawdę warto nawet ze względu na przepisy i motywację nie jest taki nachalny jak pozostałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidkaa664
Jak szukasz dobrej firmy z suplementami, to ja bardzo polecam CI firmę Hepatica. Mają naturalne suplementy diety, które są przebadane. Także bezpieczne w 100% no i bez tej całej chemii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z suplementami nie można przesadzać. Stosujmy tylko te, które są rzeczywiście nam potrzebne. W takim okresie jak ten warto stosować Vita D Express.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tyle przesadzać co trzeba na nie uważać bo niektóre są przereklamowane a w środku mnóstwo chemii. Ja ćwiczę bardzo intensywnie- 4 razy w tyg. + basen i bieganie. Przerzuciłam się ostatnio na odżywki BYEbo są 100% naturalne bez słodzików itp. Zamawiam na https://www.odzywkidlasportowcow.pl - co więcej to chyba jedyny polski dystrybutor tych odżywek ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o suplementy diety to polecam IQacai,nie wierzyłem w jego działanie,ale postanowiłem spróbować i naprawdę działa,w krótkim czasie straciłem aż 9 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel45
Co do suplementów to polecam Ci IQacai,osobiście go stosowałem i już po kilku tygodniach widać wyraźne efekty,na iqacai.pl możesz przeczytać o tym produkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrrr
Jeżeli szukasz czegoś na przyrost masy mięśniowej to mogę Ci śmiało polecić Largomass,ja stosuje od 2-3 miesięcy i jest widoczna wyraźna różnica :) Możesz gozamówić,m.in. na largomass.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Adam
Ja na przykład ostatnio zacząłem stosować rewelacyjny suplement wspomagający budowę masy mięśniowej. 3 miesiące i mam w końcu sylwetkę o jakiej marzyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anna H
Moim zdaniem bardzo dobrym środkiem wspomagającym odchudzanie jest IQacai, a cena patrząc na skuteczność środka jest niska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marcel
Jeżeli chodzi o suplementy, to ja kupiję przez internet. Konkretnie na largomass.pl Z tym iż pytanie jakiego suplementu ty szukasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Michał
Najprościej kupować ze sklepów internetowych prowadzonych przez autoryzowanych dystrybutorów danej marki. Ja na przykład kupowałem na largomass.pl i jestem bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Andrzej
Odnośnie suplementów to nie mam dużego doświadczenia, bo stosowałem do tej pory tylko Largomass, ja jestem zadowolony, nie mniej ogólnie uważam, że nie powinno się przesadzać i np mieszać kilku różnych śroidków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Paweł
Taniego sklepu z suplementami... a na co ? Czego szukasz? W jakim zakresie działania, w czym ma to ci pomóc? Może coś więcej? Bo tak jak powiedzmy ktoś ci polecił stronę largomass.pl to owszem super środek na poprawienie budowy masy mięśniowej, wiem bo sam stosowałem... ale pytanie czego ty szukasz, bo nie wiem zastosowanie tego środka, jak dla rzucenia sprawy ostro na drugi biegun, w przypadkach porblemów z potencją nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Paweł
Jeżeli chodzi o suplementy, to sam stosowałem tylko Largomass, ale jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi się uzyskać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Paweł
Ja kupuję poprzez sklepy internetowe. Głownie staram się kupować bezpośrednio na stronach firmowych czy to producentów czy dystrybutorów czy importerów. Ostatnio na przykład kupiłem na largomass.pl i jestem jak na razie z zakupu bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mass Extreme to numer jeden wśród nowoczesnych preparatów pozwalających szybko i skutecznie zbudować masę mięśniową. Produkt wykorzystuje opatentowaną formułę Pro Growth Active + Massive Testo Activator o udowodnionym działaniu. Wszystkie składniki zostały dobrane tak, by razem stworzyć formułę, która błyskawicznie dodaje energii, wydłuża czas treningu, umożliwia wykonywanie dodatkowych powtórzeń i stymuluje organizm do budowania dobrze zarysowanych mięśni. Na rynku nie znajdziesz drugiego tak kompleksowo działającego środka. http://nplink.net/SJkn6ldc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Seba
Jeżeli chodzi o suplementy to ja stosowałem tylko Largomass. I nie ukrywam, ze jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi się uzyskacć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mikołaj
Ja od miesiaca stosuję Largomass i jak na razie jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Adam
Ja stosowałem tylko Largomass jeżeli chodzi o suplementy, ale jeżeli inne działają tak jak ten, to moim zdaniem warto w nie inwestować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Krab
ja jestem bardzo zadowolony z tego jaki efekt dało u mnie zastosowanie Largomass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mateusz
Ja stosowałem largomass i jestem zadowolony. Nie mniej co innego uważam tego rodzaju suplementy, czy na odchudzanie, a co innego na przykład oddziałujące na serce. Tych ostatnich bym nie stosował, bo uważam, że tak jak po tabletkach które sam brałem, to co najwyżej groziła mi sytuacja, że nie osiągnąłbym rezultatu, a przy środkach nasercowych moim zdaniem niezbędna jest decyzja o ich zażywaniu wydana przez kardiologa. Nie mniej co do Largomass to jestem bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Edas
Ja zdecydowałem się na zastosowaniu Largomass. Był to pierwszy suplement jaki zastosowałem i jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi się uzyskać. Jednak moim zdaniem wiele osób traktuje suplementy nie jako środki wspomagające tylko jako "cud" środek, który sam wszystko załatwi, a to błąd i nie ma się co oszukiwać przyczyna późniejszego rozczarowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Wojtek
Ja ćwiczę na siłowni i zdecydowałem się na zakup Largomass. Dzisiaj ze spokojem mogę stwierdzić, że to jeden z najlepszych środków tego rodzaju jakie są dostępne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danidaniel3322
Skorzystaj z oferty sklepu https://swiatsupli.pl/pl/aminokwasy/2259-olimp-bcaa-xplode-500g-glutamina-xplode-500g.html Wiele osób stosuje w suplementacji BCAA, wzorując się na innych trenujących, trenerach, kulturystach i sportowcach. Inni zażywają je, ponieważ odczuwają lepszą regenerację oraz zauważają zwiększoną siłę podczas treningów. Aminokwasy rozgałęzione odpowiedzialne są między innymi za budowanie suchej masy mięśniowej, redukcję tkanki tłuszczowej oraz redukcję przemęczenia organizmu. Każdy z 3 aminokwasów rozgałęzionych spełnia określoną rolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×