Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Universum

Ogląda ktoś Opole na Polsacie?

Polecane posty

Gość gość
Ja ogladam Kotku, a czemu pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów opolskie miastoo
Ja oglądam :) uniwersum słyszałaś jak mówili że Opole obchodzi w tym roku 800 lecie opola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów opolskie miastoo
Uniwersum ja dzisiaj byłem w Opolu u neurologa skierował mnie Na rezonans ale nie uwierzysz rezonans będę mieć 11 maja przyszłego roku :o aż mnie dziś wmurowało:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mateuszu, to Ty, czy znowu podszyw jakiś? Wczoraj Twój podszyw zakładał o mnie temat :D Tak czytam właśnie o 800leciu Opola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateuszu idz prywatnie na rezonans. A co Ci dolega? Chory jesteś? Nudny ten kabaret, ja lubię Ani Mru Mru i Skeczów Męczących i Smile. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów opolskie miastoo
No trochę nudny ten kabaret PS nic mi nie dolega (mam nadzieję że nic mi nie dolega) ale psychiatra w Opolu do której do szpitala jeżdżę zleciła mi rezonans bo musi być komplet badań ale dziś powiedzieli że 11 maja mam mieć rezonans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ożżżż... kurda widzę temat o Opolu i juz przekonanie, to zaś Namysłów spamuje, a tu nie! to Universum zaczyna nawijkę o Opolu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów opolskie miastoo
Uniwersum czemu tak jest że w Polsce na badania trzeba czekać miesiącami a nawet latami a za granicą nie ma kolejek i wszystko jest od razu (może się mylę) a w Polsce trzeba czekać czyli coś musi być nie tak że się tyle czeka a prywatnie to ile to kosztuje? I gdzie mam prywatnie to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu kabaret oglądam na Polsacie :D nie spamuję przecież :D Mateuszu ja bym na Twoim miejscu sie bała zrobić, bo mogą co wykryć w głowie :D sama bym nigdy nie poszła ze strachu :D Co u Ciebie? Jak Ares? Zapisałeś sie do szkoły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Universum jakiej jestes 'wszechswiecie' plci tozsamosci i orientacji, jak pytam tylko z ciekawosci, bo domniemam ze jednak jestes czlowiekiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyna osoba na tym forum, która "zgadła" znaczenie mojego nicku :D kobietą jestem od narodzin :D Tożsamość hmmm nadal szukam odpowiedzi na to, kim jestem i skąd się wzięłam. Orientacja hetero :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów opolskie miastoo
Uniwersum ten link do badań to z opola czy z czego? Daj link czegoś z opola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateuszu przez pomyłke Łódź Ci znalazłam. Pocieszę Cię, że jak byłam u lekarza z bólem nerki kazali mi czekać na usg 2 tyg. Ból był nie do zniesienia, za stówę zrobili tego samego dnia, okazało sie, że mam piasek na nerce. Powiem Ci tak, nie wiem jak jest za granicą z leczeniem ale u nas jest korupcja w służbie zdrowia- nie ma kasy to możesz umrzeć, nikogo to nie obchodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów opolskie miastoo
Uniwersum a EEG głowy miałaś kiedyś robione? Ja we Wrocławiu miałem robione EEG głowy jak jeszcze leczyłem się we Wrocławiu u psychiatry ale wynik był prawidłowy dziś zapomnieliśmy do szpitala wziąć wynik badań EEG z Wrocławia ale zapomnieliśmy (w Opolu w szpitalu też EEG głowy można zrobić ale po co robić drugi raz skoro we Wrocławiu robiłem) skoro EEG wyszło dobrze to rezonans pewnie też dobrze wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że nie spamujesz ............. póki co :P bo im bardziej ulegasz wpływom Namysłowa, tym bardziej rośnie ryzyko, że przejmiesz jego zwyczaje. No ale to też jeszcze pół biedy, lepsze to, niż byś np. miała ulec przemianie pod wpływem zdjęć cwaniaka84 :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:29 ooo konfidentka moja hahaha witam :D Jestem za leniwa na spamowanie :D i mam za mało zapału :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka tam konfidentka :D ja tu tylko dbam o porządek i morale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów opolskie miastoo
Uniwersum ale nie wiem czy oni w tym szpitalu w Opolu uznają mi to badanie jak zrobię gdzie indziej w Opolu np na krakowskiej w Opolu bo badanie EEG głowy z Wrocławia nie chcieli uznać bo chcieli bym znowu w Opolu w tym szpitalu zrobił ponownie EEG głowy ale uznali badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to musisz Mateuszu poczekać, ale jak czujesz sie dobrze i nic Cie nie boli to nie ma pośpiechu. 21:32 w razie "w" wiem, do kogo mam uderzać ze skargami na trolli i hejterów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uniwersum akurat ulica krakowska w Opolu to najgłówniejsza ulica w Opolu taka reprezentacyjna jak np Krupówki w Zakopanem czy Piotrkowska w Łodzi i na krakowskiej w Opolu jest filharmonia oraz poliklinika ulica krakowska jest tuż przy rynku :) byłem na krakowskiej wiele razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×