Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Bożena1389

ogród

Polecane posty

Gość Bożena1389

Jakie proponujecie ekonomiczne meble do ogrodu. Słyszałam że sa ekologiczne meble, gdzie je można dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka131a
Nie wiem gdzie można kupić ekologiczne meble. A jak masz w domu mężczyznę który nie boi się wyzwań, to pokarz mu te stronę http://www.dopoznania.pl/warszawa/pl/eko_meble_zrob_to.html Materiały tanie, wykonanie nieskomplikowane. Jak moje szczęście dało radę, to chyba każdy da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi

A jakie macie rośliny , krzewy w ogrodzie ?  Ja uwielbiam koło tego chodzić i już nie mogę doczekać się wiosny w ogrodzie bo wtedy mam zamiar dokupić kilka drzewek owocowych ze szkółki i kupie je w Gospodarstwie Szklarskim u Pana Andrzeja Krzysiaka w Spiczynie  w lubelskim. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka2

Jeśli chodzi o akcesoria do ogrodu, to ja zamawiam czasami z wassermanna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś pomysł jak się pozbyć mchu z kostki chodnikowej i kamieni ozdobnych? To jakaś zmora u mnie, boję sie trochę stosować mocne środki bo jednak psy biegaja ciągle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

alesja12 ja do mchu i ogólnie czyszczenia kostki brukowej, ale nie tylko, zaopatrzyłam się z mężem w myjkę ciśnieniową Karcher, dokładnie model K 2 Premium Full Control - jest lekki i funkcjonalny, łatwo się z nim przemieszcza. W sam raz do prac wokół domu i w ogrodzie 🙂 Wysokie ciśnienie, sprawdza się nawet przy najbardziej uporczywych zanieczyszczeniach, także polecam 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×