Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MAGGIE3

ojciec Rydzyk

Polecane posty

Jak to sie dzieje,że w państwie prawa taka osoba nie musi liczyć sie z nikim i niczym-nie płaci podatków nie pozwala kontrolowac swojej działalności,nie wpuszcza do siedziby radia przedstawicieli prawa.Wyraża opinie,które ranią prawdziwych katolików,uczy i namawia do nienawiści,rasizmu,pychy,gromadzenia bogactw-daje temu dobry przykład.Czy naprawdę nic nie mozna z tym zrobić?Jego nie obowiązuje takie prawo jak nas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak to sie dzieje , ze w tym panstwie rzad z naszych podatkow wydaje marnujac fundusze a przeciez prawem zabiera nam podatki z kieszeni. a co Ci zabral Rydzyk? niechcesz to nie dajesz .nie Twoje piniedze to nie glosuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz rację Gieniu
jesteś tu naprawdę wyjątkiem, większość to bezmózgowce bezkrytycznie łykające telewizyjną papkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rydzyk jest zwykłym oszustem i tyle . A do tego ma silne plecy i nad czym tu sie zastanawiac . szkoda nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korwinek
genek - buziaczek w opryszczone czółko !!! :classic_cool: są jeszcze normalni na tym świecie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fan rydzyka --> Ty jego idolem czy on twoim bo chyba ci sie lekko poje.... :D ja powiem tylko jedno: kawal ch.. z tego rydzyka blee fuj fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tu nie ma prawa...... ale naiwny naród ps ja naprawde wszystkich mózgów wam nie zjadłem żeby tego nie rozumieć.........przecież prawo to kasa... to takie oczywiste.... pozdrawiam i zdrowia życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez przesady Rydzyk swiety nie jest to tylko Bog wie. ale jest gosc przeciez ma autorytet u Polonii w swiecie , ktorzy to jej przedstawiciele nie sa skazeni komuna i skomuniali bo zawsze byli wolni .krytyka ludzi sluchajacych RM , ktorzy nic zlego nie zrobili i jej forma napastliwa i czesto wulgarna swiadczy jak homosowietikus tkwi w narodzie. tak to jest , ze kanaliom przeszkadza ktos uczciwy chcacy bezkompromisowo rozliczyc szubrawcow to zagrozeni zaczynaja kampanie oszczerstw. to tak jak proby osadzenia bandytow z UB katow AKowcow nazwano polowaniem na czarownice i przeklamywano historie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem katolikiem ale nie znosze dyktatu w żadnym zakresie i dlatego nie pojmuję jak zdobywa sie takie uwielbienie i w jaki sposób można tak wpłynąć na ludzi,żeby zaprzedali dusz, ciało i finanse-to chyba działa na zasadach sekty?Zyje w tym kraju i nie wiem jak mozna mówic\'\'nie chcesz nie słuchaj\'\',to bardzo wazna część naszego życia społecznego.I nie jest to margines.bo wsród swych zwolenników ma nie tylko moherowe berety ale i ludzi wykształconych,młodych-chciałabym wiedzic czym ich uwiódł, czymprzekonał do takiego oddania.Może wypowie się jakiś fan o. Rydzyka,bardzo proszę o takie wyjaśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do genek w gomakach
i kogo ty bronisz? co, tobie tez ojciec dyrektor wyprał mózg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda,że niektórzy nie rozumieją co czytają.Nikogo nie bronie-chcę wiedziec,czy to trudno zrozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi ale genek masz rację Ludzie o co wam chodzi? Dają skałdki Ci co chcą dawać niie z Twoich sie utrzymuje radio i inne media. Po za tym jeśli Rydzyk miał być taki zły to czemu tak wielu profesorów szanowanych przecież uczelni nie wykładało by na uczeli której jest współrektorem, gdyby go nie szanowali to to i on by sie na nich wypiął. Jełśi by był taki zły to czemu tak wielu go słucha? Ma rację gdy mówi że Polska jest sprzedwana - nie widzicie tego? Po za tym wiele słów wkłada sie w jego usta tego, co nie powiedział, komuś zebzy dyskredytować jego osobę i tych co go słuchają. Jedna z gazet napisała cos na kształt tsunami żeby zalło PO -złożył do skargę do sądu, bo było wyssane z palca. Czemu jest tak że jak Rydzyk pwiedzał żeby głosowac na Wałęse to było wszystko ok i ludzie zagłosowali na Wałęsę, a gdy zobaczył że Lecho sprzeniewierza się temu wszystkiemu i paktuje z SLD za plecami Olszewskiego to co miał Rydzyk pozwolic na to? Popatrzcie czemu jest tak że jak w tv mówią coś złego na kogoś to jest ok, ale jak powtórzy to RM to już sie robi z tego halo? Wytłumaczie mi to, ja nie rozumiem niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYCJan 24
Był taki dobrze zapowiadający się dziennikarz Jacek Kurski ... W swej młodzieńczej naiwności związał się z O. Rydzykiem i jego instytucjami i tak jak się to dzieje we wszystkich sektach z dobrego dziennikarza zrobiło się agresywne bydle , bezwolne narzędzie gotowe do wszelakich świństw i pomówień . Tak się dzieje ze wszystkimi co w dobrej wierze zbliżą sie do o.Rydzyka i jego organizacji . Typowe cech sekty religijnej , szkodliwej sekty , których działalność na terenie naszego kraju podobno jest zakazana . Wczoraj jeden z Biskupów powiedział , że porównywanie członków i sympatyków RM za wzór katolicyzmu do wielkie nadużycie . Takie słowa z ust członaka Episkopatu to jak największe przekleństwo kogoś z przysłowiowej ulicy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczek na polu
to nie o to chodzi ze daja skladki i wszystko w wporzadku, on te pieniadze defrauduje a to juz nie jest w porzadku, Ludzie dajac pieniadze na RM nie wiedza ze PAN KSIADZ - je przetrwoni i wyda nie na cel Bozy, a na swoje zaspokojenie potrzeb materialnych. Prawda zawsze lezy po srodku i trzeba wysluchac drugiej straony - ale jak , skoro boi sie ona konfrontacji i ucieka, tu nie chodzi o to ze winni sie tlumacza, ale skoro jest tak wszystko w porzadku to czemu nie utnie plotkom i pomowieniom glowy????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowa poparcia
3 grosze popieram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alleluja alleluja Stróżyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on jedyny broni lasów przed prywatyzacja a wy dalej spijcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ks piotr stróżyk
Stróżyk i jego posty z 2005 wymiataja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posluchajcie mowia tam prawde,ojciec dziennikarza ktory psioczy na kosciol siedzial,a sasiadki wyslaly go i pomogly w wyprawieniu pierwszej komuni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ¼ terytorium kraju decydujemy w ciągu 24 godzin. Rozpoczynamy proces destabilizacji Polskich Lasów Państwowych. Na jakiej podstawie? Na takiej, że Polskie Lasy Państwowe wyśmienicie sobie radzą. Zostały wyróżnione główną nagrodą przez UNESCO za zrównoważony rozwój i osiąganie celów. Ta informacja stała się powodem do określonego postrzegania Lasów przez PO i PSL. Motywacją do tego, by destabilizować Polskie Lasy Państwowe z punktu widzenia analizy gospodarczej jest wyjście z założenia: macie to dajcie. To była jedyna argumentacja strony rządowej, że Lasy maja być obciążone daniną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lesistość Polski w okresie powojennym wzrosła z 21 do 30 proc., czyli przybyło grubo ponad 2 miliony hektarów lasów. Ich zasobność uległa podwojeniu, a to już zasługa profesjonalnego zarządzania zasobami leśnymi. Współczesne polskie lasy – co podkreśla często prof. Jan Szyszko, były minister środowiska – należą do najcenniejszych obszarów przyrodniczych Europy. Nie sposób przecenić korzyści, jakie lasy dają społeczeństwu właśnie przez to bogactwo przyrodnicze i powszechną dostępność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto przypomnieć, że polskie Lasy Państwowe działają na zasadzie samofinansowania i płacą szereg podatków na rzecz społeczeństwa i środowiska o łącznej wartośc***onad miliarda złotych (VAT, CIT, podatek leśny i rolny, od nieruchomości), sporo inwestują w zagospodarowanie turystyczne lasów, infrastrukturę edukacyjną, ochronę przyrody, drogi leśne, utrzymanie czystości w lasach i… bynajmniej nie unikają dyskusji na temat podzielenia się zyskami (gdy te są) z budżetem państwa, jednak na cywilizowanych zasadach, które nie doprowadzą do upadku firmy, gdy któryś rok finansowy zakończy się stratą, bo nie będzie nabywców na drewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur 145
WITAM :) I ja dozuce swoje 5 groszy ;) Dyskusja na temat o.Tadeusza Rydzyka a takze Radia Maryja ma wtedy sens jesli mowimy prawde. Bo jak do tej pory to wybaczcie ale pieprzycie kupe bzdur, tak na ogol, wybaczcie, wiekszosc tak chrzani ze... Wedlug pewnych osob, jak dla mnie nie powaznych to sluchajcie, absurdalnosc siega wrecz granic, podam przyklady: o.Tadeusz Rydzyk jezdzi Maybachem. Bezdomny wreczyl o.Rydzykowi dwa Maybachy, o.Rydzyk lata wlasnym helikopterem, o.Rydzyk ma wlasna lodz podwodna, na wypadek totalnej zaglady ludzkosci o.Rydzyk schroni sie w lodzi podwodnej i ocaleje jako jeden z nielicznych i "wielkich" tego swiata. Wybaczcie ale absurdalnosc pewnych ludzi siega granic i mozna by sie zastanawiac nad kondycja umyslowo-psychiczna. Nie o to chodzi ze chce kogos obrazic bo nie mam takiego zamiaru, podkreslam aby jak juz dyskutujemy na jakis temat to prosze aby nie klamac i byc wiarygodnym. Jesli wejdziemy w sensacyjne klamstwo to taka rozmowa traci sens. Blagam, zacznijmy pisac o o.Rydzykowi i jego dzielach tylko prawde. A wiecie ze o Tadeusz Rydzyk mieszka w skromnej celi zakonnej. Skoro juz tak sie klamie nagminnie to czemu by nie wymyslic ze mieszka w wytwornym palacu, coz niech sie rozwija bujna wyobraznia. Jesli bylem za ostry to przepraszam, jesli kogos urazilem, musialem to w koncu napisac. POZDRAWIAM WAS :) Artur (145)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio słyszałem ze rydzyk ma kopalnie diamentów w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odp
Dnia 10.10.2005 o 20:26, genek w gomakach napisał:

a jak to sie dzieje , ze w tym panstwie rzad z naszych podatkow wydaje marnujac fundusze a przeciez prawem zabiera nam podatki z kieszeni. a co Ci zabral Rydzyk? niechcesz to nie dajesz .nie Twoje piniedze to nie glosuj.

ślepy baranie zamroczony nie słyszałeś wypowiedzi jego???? jak dostał s klase 222 za około 500tys zł od bezdomnego ? to jest śmianie sie ludziom w twarz jak nie rozumiesz to jedz do Torunia na msze i złap się z tą sektą za ręke i bujaj się z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×