Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lornetka

okulary ajurwedyjskie

Polecane posty

Gość lornetka

ktoś używa? pomagają? rzeczywiście widać przez nie lepiej ale czy jest jakiś efekt na stałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lornetka
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wiem co to jest napisz
bom ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie...
co to za cudo ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dobre sa....
polecam wszystkim forumowiczom, maja je nawet w sprzedazy wysylkowej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja je mam sporo zaplacilam ale ich nie uzywam - leń hehe ;) powiem szczerze naprawdę dobrze w nich widzę mam wadę -4, a w nich moge ogladac tv bez okularow tylko, ze jestem wygodniacha i wiecej niz godzine nie chce mi sie w nich siedziec, i ogolnie zpaominam o nich ale szczerze mowiac polecilabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooooo mamo
nie słyszałam jeszcze o tym! ale czy to na pewno nie jakaś sciema? i czy nie zaszkodza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lornetka
nie zaszkodzą to nie są normalne szkła, tylko zwykły podziurkowany plastik. widać przez nie ostrzej ale nie wiem czy są jakieś stałe efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lornetka
właśnie wyczytałam ze nie pomagają w wysokiej krótkowzroczności, no to mi nie pomogą, szkoda, mam -9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie pytalam swojej okulistki czy mi nie zaszkodza powiedziala,ze nie czy poprawiaja, nie wiem, moja sasiadka nosi i twierdzi, ze lepiej jej wg. mnie to trenuja oczy, nie przyzwyczajaja ich do ciaglego uzywania okularow (przez co oko mało pracuje) powiedzcie mi, ile one teraz kosztuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lornetka
kilkadziesiąt zł -80-90. nie wiem czemu tak dużo to tylko plastik, nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja też gdzieś tyle dałam pare lat temu cena jest taka, bo jest mała dostepnosc ja zamawialam z drugiego konca polski co to dla nich w \"babcine\" oprawki wsadzic plasik podziurkowany, ale co zrobisz chyba, ze komus samemu się chce porobić dziurki hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziak
co z tymi okularami? kupil se ktos? widzialem na targach w krakowie (zdrowia urody i niezwyklosci) 2 firmy ktore to sprzedaja (www.okowid.com.pl i www.zdroweoczy.com), obie maja licencje jakiejs firmy Jaganath i oczywiscie twierdza ze okulary bez licencji moga zaszkodzic. jakzeby inaczej skoro kosztuja 60-80 zl., a u nich trzeba dac 200! nie wiem czy ryzykowac. moze niech ktos napisze z jakiej firmy ma i gdzie kupil, za ile, no i czy uwaza ze mu pomagaja.. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sensu płacić 200 zł bo to tylko taka marża te 60-80zł to juz duzo, ja zaplacilam kolo 80zł nie pamietam juz gdzie, bo to zamawiane bylo telefonicznie, ale gdzies na zachodzie polski mniej wiecej, jak juz wczesniej pisalam, nie iwem czy pomagaja, w rzadko ich uzywam (skleroza), ale przy ok. -4 moge w nich spokojnie ogladac tv jak w okularach normalnych, tyle, ze z rcji tego, ze plastik czarny jest to jes ciemniej i sie czasem nie chce w nich siedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziak
oki. no dzieki. ale np. czesc z tych okularow ma okreslona ilosc dziurek a niektore maja dziurki na calej powierzchni. ja bym jednak wybral te pierwsze, bo jakos tak bardziej przekonujaco wygladaja :). jakby ktos cos jeszcze mial do powiedzenia to czekam. chyba kupie te: http://www.psychotronika.pl/sklep/product_info.php/products_id/1968 Kosztuja tylko 59 zl. Ktos odradza - doradza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdshsddsdd
ja takie mialam, są ok Muszę je znowu kupić i bezpieczeniej to zrobić w takim sklepie, który zajmuje się ezoteryka, niż w optyku - to nie ma nic wspólnego z optyką - watpię, żeby je mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klapuch
Witam, powiem tak. Okulary firmy Jaganath (firma Okowid) są drogie, bo są produkowane jako sprzęt rehabilitacyjny - co wymaga hipoalergicznych materiałów i wysokiej jakości wykonania. Dlatego są tak drogie (250 zł, w promocji 200 zł - cena producenta, taka sama wszędzie). Są opatentowane. Okulary te zostały przebadane i posiadają opinię medyczną - potwierdzenie ich skuteczności. To są okulary oryginalne. Są podróbki, bez opini medycznej, do kupienia w granicach 19-130 zł. Nie jest tak, że one nie działają, szczerze mówiąc zależy jak się trafi, bo modeli jest kilkanaście - większe lub mniejsze dziurki, szczeliny, dziurko-szczeliny itp. Z tego co wiem jeśli te okulary są niestarannie wykonane efekt leczniczy wydłuża się lub nie będzie tak skuteczny. W krańcowym przypadku nie będą skuteczne w ogóle. Okulary firmy Okowid pomagają na starczo-krótko-daleko-wzroczność, wczesny etap zaćmy, astygmatyzm, zez u dzieci, przemęczenie oczu (np. praca przy komputerze). Przy wadzie rzędu 3-5 d. jest szansa zmniejszenia wady do 0. Przy większych wadach - jej zmniejszenie. Okulary nie wyleczą wad wzroku spowodowanych uszkodzeniem mechanicznym - np. po wypadku. Mogą pomóc leczyć, nie dopuścić do przemęczenia wzroku, ale ogólnie uszkodzeń mechanicznych nie leczą. Okuliści zazwyczaj nie wiedzą, że takie okulary istnieją. Lekarze to zamknięta grupa, która "z zasady" nie lubi nowości, zwłaszcza z zakresu medycyny naturalnej. Chociaż spotkałem i osobiście wysyłałem okulary okuliście z Warszawy. Są tacy i tacy. Ale ogólnie boją się tego - nie wiem czemu. Może boją się, że stracą klientów - co moim zdaniem jest nieprawdą, bo osoba i tak przyjdzie sprawdzić sobie wzrok. Najwyżej dowie się, że miała 4d teraz ma 2d i tyle. Ale okuliści to inna sprawa. Sprzedaję okulary firmy Okowid, te drogie. na mojej stronie sklep.klapuch.komrel.net (strona glowna: sekretyzdrowia.pl) jest dokladnie opisane dzialanie tych okularow - zapraszam do przeczytania. Chetnie odpowiem na wszystkie pytania GG:3736633, email:pomoc@sekretyzdrowia.pl lub telefonicznie: 504-061-625

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a którą z tych książek Twoim zdaniem lepiej kupić? wystarczy jedna czy potrzebne są obie? która jest lepsza? i czy te ćwiczenia są bardzo czasochłonne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaganath
Witajcie, Wszystko co napisał Kłapouchy, to prawda, oprocz kilku nierzetelnych informacji. Oto one: okulary, o ktorych pisze Kłapouchy są produkowane przez firmę ZPH "Jaganath". Podawanie w nawiasie i pozniej w tekście firmy "Okowid" wprowadza w błąd i sugeruje, że to ona jest ich producentem. Podana jest rownież cena, ktora ma być ceną producenta, a tak nie jest.Jest to cena firmy Okowid, ktora dodając etui i firmując je swoim logo, rownież umieszczając je bezpośrednio na produkcie (nie wnikam czy zgodnie z prawem) dodaje sobie swoją marżę, co w efekcie daje taką cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulaczek23
Pierwsze słysze o takich okularach, poczytałam własnie w necie i sie zastanawiam na ich dzialaniem. Fajnie by było jak by ktoś sie wypowiedział czy one lecza? czy możliwe że dzięki nim wada sie cofnie. Mam -2 wiec sie zastanawiam. Jak ktoś coś wie niech pisze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelaska
bardzo dobre sa.... ja tez uzywam od roku, ale wkladam je codziennie na 2 h naprawde efekt oszalamiajacy co to znaczy pomogły ci?dajz nac dla nas to wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
up kto sie wypowie jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak mi sił
a czy na -6 u małego dziecka pomogą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak mi sił
bo piszą,że na zeza u dzieci-tylko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak mi sił
eee, jak poczytałam to mi się wydaje ściema..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania...
słuchajcie ja ich uzywam i w nich widze tak dobrze tzn ostro jak w okularach korekcyjnych, po zdjeciu przez chwile lepiej moze faktycznie przy regularnym stosowaniu wzrok zacznie sie poprawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńksaa
Te okulary sa w sprzedaży klubie ksiazki podaje linka http://www.kdc.pl/nowosci_bestsellery/50/10605/bizuteria.html?page=search_result&ph_content_list_start=listBasicSearchContent&search=okulary+do+korekcji+wzroku&main_category_id=50&submit.x=35&submit.y=4 Juz za 19.99 też sie zastanawiam nad ich kupnem. Fajnie by było zeby ktos sie wypowiedział na ten temat czy poprawiaja wzrok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×