Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość __wsciekla__

ona podrywa mi mężczyznę! jak wy na to reagujecie??

Polecane posty

Gość __wsciekla__

Ależ jestem wściekla! Pewien babol regularnie podrywa mi mężczyznę! Rozumiem jeszcze (chociaz nie popieram) flirty z zajętym, gdy sie jest sam na sam ale w obecnosci jego kobiety?? No wścieklość mnie ogarnia i zdziwienie jak mozna być tak bezczelnym! Trzymam klase i w ogóle nie komentuję, chociaz w glowie roi mi sie od scenariuszów jakby jej tu dopiec i chyba widać to po mojej minie ale babol nie odpuszcza zaznaczam, ze nie jestem zazdrosna o wszystkie napotkane kobiety a moj partner pracuje tylko z kobietami, znam je wszystkie i nigdy nie mialam zadnych pretensji o zachowanie tych pań. wiec nie uwazam sie za paranoiczkę.. a tym razem za kazdym razem gdy sie spotykamy, ta kobieta znajoma naszych znajomych wyroznia go w towarzystwie, kokieteria, usmieszki, zaraz biegnie do niego i ma mnostwo pytan na ktore z racji zawodu on moze odpowiedziec, napina sie, nachyla, a dekold miala ostatnio imponujacy, piersi wypadaly ze stanika prawie :/ gdy jestesmy w towarzystwie zawsze rozmawia z nim dlugo i wlasciwie pod byle pretekstem. mnostwo spraw ma do obgadania, widze ze stara sie miec z nim coraz wiecej wspolnego, zlapac kontakt na polu bardziej osobistym. do tego wszystkiego robi to tak umiejetnie, ze zawsze moze sie wyprzec ze chodzi o wspolne zainteresowania... nie przekracza granicy fizycznej- nie ma kontaktu dotykowego( wtedy to bym chyba zareagowala!!!) , ona jest w zachowaniu bezpiecznie i perfekcyjnie dwuznaczna ale sygnaly daje, oj daje - i nie myle sie, przeciez my kobiety jestesmy wyczulone na takie sprawy i łatwo dostrzegamy taka brudną grę! ona wysyla sygnaly i..- czeka na reakcje mojego tż. jego reakcja? jest mily i nic wiecej ale baba to bierze chyba za dobra monetę.. zastanawiam sie, jak wy zachowujecie sie w takiej sytuacji? zaznaczam, ze nie szukam rady, bo ja juz zrobilam to, co w mojej sprawie uwazalam, ze trzeba zrobic. postawilam sprawe jasno mojemu tż , ktory oczywiscie twierdzi ze nic nie widzi. zaządałam redukcji kontaktow do absolutnego minimum. z baba sie szarpać nie bedę.... Ciekawia mnie jednak wasze doswiadczenia. chetnie poczytam o spektakularnych scenach zazdrosci albo o sprytnych sztuczkach dzieki ktorym bezczelna baba sie odczepila jakie sa wasze reakcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia...
kazda kobieta z klasa bedzie miala w takiej sytuacji problem. z jedenj strony by babe oplula i jej nawrzucala, z drugiej jest na to za dumna. rozmowa z facetem na ogol nie wiele daje, bo on przeciez nic nie robi. bywalam w takich sytuacjach i tez nie wiedzialam jak sie mam zachowac. faktem jest ze jesli bedziesz starala sie to przemilczec to nie rozwiaze to problemu. najgorsze jesli facet zlapie haczyk i bedzie poza twoimi plecami szukal kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbknk,m nkjm,
ona podrywa mi mężczyznę! jak wy na to reagujecie??" a na chuj my mamy reagowac?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×