Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość syyyyyyyyyyyyyyy

ORBITREK proszę o rady

Polecane posty

Gość syyyyyyyyyyyyyyy

Ktoś z Was ma pewnośc który jest dobry aby go zakupić? Kolo 12 lub 14 kg. Mam w domu Scud, ze 3 lata temu kosztował 1000zł i strasznie !! piszczy, nie moge tego wytrzymać , i mieszkam w bloku. Szukam tak do 2 tys. Ja wiem! że napiszecie ze za 2 tys. nie ma co liczyc na jakos.... ale może coś ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Do 2 tys. możemy zaproponować orbitrek HAMMER Crosstech XTR - 1899 zł brutto - 16 kg koło zamachowe - 3 lata gwarancji z serwisem domowym. Do końca tygodnia w rewelacyjnej promocji jest orbitrek HAMMER Pro Line EX7 z 3199 zł na 2499 zł. Zachęcam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Dobierzemy idealne urządzenie, które nie piszczy. Proszę o podanie wagi i wzrostu osób, które będą ćwiczyły, jest to niezbędne, aby dobrać właściwy sprzęt. Pozdrawiam, Mariusz Zieliński Kierownik Salonu Sprzęt fitness. Wyposażenie siłowni. LORD4SPORT ul. św. Jacka Odrowąża 15 03-310 Warszawa tel. 22 841 00 12 warszawa@lord4sport.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlAlicja
ja tez mialam taki za 600 , 800 i 1200 zł i pisk był straszny. Niestety z przykroscia stwierdzam, ze w tej kwocie nie ma orbitreków, po prostu. trzeba minimum 2 000 wydac, aby sprzet byl orbitrekiem. Mi poradzil trener ktory prowadzi bloga http://www.orbitrek-porady.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Zakup solidnego sprzętu wcale nie musi wiązać się z wydatkiem rzędu 2 tys. złotych. Pozwolę sobie zaproponować orbitrek elektromagnetyczny Sapphire SG-330E Galaxy II – nasz sklep internetowy oferuje go w cenie 1379 zł. Spełnia wymagania, które przedstawiłaś, ponieważ wyposażony jest w 12-kilogramowe koło zamachowe oraz wyciszoną pokrywę tłumiącą hałas. Urządzenie pracuje zatem cicho i płynnie. Posiada aż 21 programów treningowych oraz nowoczesny komputer z wyświetlaczem LCD. Szczegółową specyfikację sprzętu znajdziesz pod tym adresem: http://sapphire-sport.com/pl/kategoria,orbitreki,5/orbitrek-sg-330e-sapphire-galaxy-ii,98/. Nowością jest zintegrowanie orbitreka z aplikacją iConsole+, która dodatkowo rozszerza możliwości treningowe. W razie zainteresowanie chętnie opowiem o szczegółach lub udzielę odpowiedzi na dodatkowe pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlAlicja
Jak pisałam wcześniej miałam taki za 600 , 800 i 1200 zł i pisk był straszny. Jeśli nie chcesz pisku łożyska to podstawa. Te tanie orbitreki okropnie piszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×