Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marant100

Oświetlenie łazienki

Polecane posty

Cześć, Właśnie kończę remont łazienki i pozostała mi tylko kwestia doboru oświetlenia. Mam wannę „wolnostojącą” i zastanawiałem się czy dobrym pomysłem byłoby postawienie obok niej lampy podłogowej, oczywiście dodatkowo do kinkietów i żyrandola. Bardzo ciekawą ofertę lamp znalazłem na https://technodeluxe.pl/lampy-podlogowe już nawet wybrałem kilka modeli, które pasowałyby do wystroju. Myślicie, że takie rozwiązanie ma sens, czy lepiej dać sobie spokój i skupić się na standardowym oświetleniu ? Będę wdzięczny za wszelkie sugestie i pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź sobie inspiracje na www.klusdesign.pl mają fajne oprawy LED. Proponują takie trochę inne rozwiązania niż wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś z was ma fajny żyrandol ale brakuję o niego jakieś części lub ozdoby to koniecznie wejdź na stronę sklepu metalowego www.metalbernat.com.pl i zapoznaj się z oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lydia6688
Lampa podłogowa w łazience? Jakoś tego nie widzę... Na Twoim miejscu pomyślałabym o innym rozwiązaniu. Zerknij na ofertę tego sklepu: http://www.kanluxforhome.pl , może coś Cię zainteresuje. Zgadzam się, że w łazience oprócz głównego źródła światła powinno znaleźć się jakieś oświetlenie punktowe. Pomyślałabym raczej o kinkietach albo oczkach, a nie o stojącej lampie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lampa podłogowa w łazience i będziesz miał szansę tylko raz się wykąpać.Razem z lampą wybierz trumienkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklama z linkami jego sklepu i sam sobie odpisuje idiota tępy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej w łazience zamieścić oświetlenie, które jest odpowiednio szczelne. Radzę wybierać te, którego współczynnik IP ma co najmniej 44IP, wtedy masz gwarancję, że para wodna nie uszkodzi Twojego sprzętu ;) swoje lampy do łazienki kupiłam przez internet w sklepie MLAMP .pl także radzę Ci zajrzeć na ich stronkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łazienka powinna byś szczególnie oświetlona, w końcu spędzamy tam trochę czasu (no chyba że kobiety, to więcej), wykonujmy makijaż, golimy itp więc musimy być wszystko widoczne . Oczywiście lustro, ale też dobre światło i to najlepiej od http://www.lighting.philips.pl/strona-glowna . Ceny odnoszą się do jakości i żywotności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W łazience dobrze się sprawdzają kinkiety activejet nad lustrem albo po obu stronach lustra. dają neutralne światło dobrze oświetlając łazienkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simple0
Stojąca lampa koło wanny praktycznie raczej się nie sprawdzi. Jest cala masa wiszących lamp do wyboru. Na pewno będzie bezpieczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×