Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćBB

OSZKAA KOCHAM CIE WSPANIALA KOBIETO

Polecane posty

Gość gośćBB

Moja Kobieto :)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćO
a bekarta juz nakarmiles ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oszkaa czemu sie tak brzydko odzywasz do swojego bb i do jego dziecka? Przeciez sie kochacie i jestescie razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha zarąbiste masz dar tworzenia własnej historii.To są zadatki na pisarza hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bb co z matka dziecka ? czemu cie rzuciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bękart :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bękart haah nie znasz znaczenia tego słowa ale nie dziwi mnie to akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćO
z tego co mi mowil olala go bo bym leniem nie pracowal to go pogonila a ja tez bylam glupia ze sie z nim zaczelam spotykac bo poznalam go przeciez tutaj czyli wsrod przegrywow a ja sie ludzilam ze on jest inny:D ale jest przegrywem i dalej nie pracuje i wyobrazcie sobie ze on coraz czesciej moje auto pozyczal a potem chcial sie do mnie wprowadzic i bym miala go jeszcze utrzymywac:o glupia bylam ale przejrzalam na oczy i puscilam dziada w skarpetkach czyli tak jak przyszedl golod***ec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z******te proszę o więcej bo fajnie się czyta.Pośmiejemy się z Pati troszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak omamil glupia mloda naiwna desperatke i chcial sie dzieki niej ustawic :o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co bękart miał na śniadanie dziś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast zajac sie bekartem to on gnije na kafe :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam od razu omamił. Bądźmy realistami.Jak już pisałem Przemkowi jeśli spotyka się kogoś kto nam zawróci w głowie to trzeba troszkę się postarać.A samym pisaniem na kafeterii świata nie zwojujesz.Dla chcącego nic trudnego.Patrzę na niektóre osoby stąd i dochodzę do wniosku że tylko pisanie im zostało jak i życie w wirtualnym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zeby brac se babe z bekartem to trzeba byc totalnym frajerem i desperatem ale zeby brac sobie golodoopca z bekartem no to juz trzeba byc poprostu idiotkom:D:o oszkaa frajerko jak tam twoj bekart macocho zalosna? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smakoszku czy to przez ciebie przemawia tyle nienawiści.Pewnie i tak się nie przyznasz bo do tego trzeba być facetem hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jesli cos komus wmawiasz to to raczej meskie tez nie jest frajerze ale jak juz cie ta smakoszowa choroba zlapala co to przemek tez ja ma no to moge tylko wspolczuc:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu smakosz
Mówię se wam że ten cały bb to oszka :D Wylazł nie wiadomo skąd i nagle wielka miłość :D to śmierdzi hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oszka to idiotka i desperatka🖐️ wystarczy przypomniec ze ona startowala do najwiekszego psychola na tym forum czyli przemka prawika wysylala mu swoje foty dzwonila do niego chciala nawet jechac do niego:o tak samo startowala do grubasa przegranego bezrobotnego debila smakosza na utrzymaniu ojca alkoholika:o tez mu fotki wysylala romansowali pol roku na kafe wielka para zakochana:o tez chciala do niego jechac:o no i tak samo startowala do alkoholika piwosza:o i tak samo do rudego geja neptyka tez wielkie romanse na kafe zakochana para wysylanie fotek telefony cyberki i huj wie co jeszcze o kim my wogole mowimy? Przeciez ona jest tak zalosna i zdesperowana ze wezmie wszystko co na drzewo nie spiertala nawet golodupca z bekartem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:16 O.o czesc piwosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszkaa BB TO ZŁO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kim jest B B.Niewiedza jest najlepsza .Pati biorą mnie za Ciebie hahaha. Można się uśmiać.Dobra uciekam na wycieczkę z Patrycją 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BB masz z ta swoja patka tak ciekawe zycie ze cale dnie gnijecie oboje na kafe i jezszcze te plytkie proby dowartosciowania przechwalaniem sie wycieczkami srami ze jesz kolacyjke z patrycja ze pijesz wino z patrycja ze jestes na grilu z pattrycja ze podcierasz doope patrycji po sraniu itp itd jestes zalosny i widac nadal strasznie niedowartosciowany, kreujecie sie na wielkie wygrywy a dalej zachowujecie sie jak totalne niedowartosciowane przegrane peasdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
( Y )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×