Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Stop islam ggg

Oto jak araby traktują swoje żony

Polecane posty

Gość Stop islam ggg

Mam w znajomych muzułmańskie małżeństwo i jest mi przykro, gdy myślę o tej dziewczynie. Oboje pochodzą z Tunezji czyli niby liberalnego kraju, ale w praktyce jest różnie. Poznali się, gdy ona miała 15 lat, on 19. Oczywiście ona musiała być dziewicą, on przeleciał połowę Sousse, a i tak dziewczyna dostała w pysk za to, że całowała się przedtem z jakimś chłopakiem. To co on robił nie jest przecież istotne. Byli parą aż ona skończyła 18 lat i wtedy się pobrali. Przez te kilka lat on ją notorycznie zdradzał, ona o tym wiedziała i sama się obwiniala, że nie była dla niego wystarczająco dobra. Kazał jej zakrywac głowę, gdy nie powiedziała mu, że idzie do mamy to dostała w twarz, a on pracował jako ochroniarz w dyskotece i co noc ruchał inną turystkę. Na facebooku ona nie ma nawet ustawionego własnego imienia i nazwiska tylko wpisała, że jest żoną tego faceta, ma zdjęcie ze ślubu, ciągle wstawia posty o miłości. On nie ma z nią nawet ustawionego związku, żadnych jej zdjęć, ani wzmianki, że jest żonaty, tylko pełno półnagich fotek z siłowni i z imprez. Ona jest w nim zakochana bez pamięci, mówi, że on jest jej całym życiem, jedynym zajęciem i pasją. Jej mąż, gdy był pijany to znajomemu powiedział, że jeśli ona zacznie fikać, albo przestanie się z nim zgadzać to kopnie ją w dupę, zabierze dziecko i znajdzie sobie następną. A ona będzie sama, bo już nie jest dziewicą, jest zużyta i nikt jej nie poślubi. Skoro ona jednak jest grzecznym pieskiem to jej wspaniałomyślnie nie zostawi. Ta dziewczyna jest bardzo ładna, miła, wierzy w to co on, we wszystkim mu usługuje, bardzo go kocha, jest tylko dla niego, a on i tak ma ją w dupie. To co dopiero w przypadku gdy taki arab znajdzie sobie chrześcijankę, wyzwoloną europejkę, która nie będzie go słuchać? Przemyślcie to zanim kolejna skusi się na arabskiego księcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak słów... Ale skoro dziewczyna była na tyle głupia że wyszła za mąż za takiego gnoja, to sama sobie taki los zgotowala. Może mieć pretensje do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miała wyboru i nawet jeśliby nie chciala ślubu to musiała się zgodzić. Spali ze sobą przed ślubem, a ona jako niedziewica nie miałaby szans na męża. Jednak ona bardzo chciała tego ślubu, sikała w majtki za tym facetem i dalej za nim szaleje. Szkoda, że tylko jednostronnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisał do mnie kiedyś na fb jeden arab. I po prostu było wszystko: filmy erotyczne, piękne teksty o miłości, a gdy ja się sprzeciwiłam: szantaż i groźby...To są araby. Jeśli jakiś mi wysyła zaproszenie, od razu wyrzucam gnojków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bravo Ty. Wszystkie mądre Polki na fb winny tak postępować. Wyrzucić wszystkich muzułmanów ze znajomych. Oni nie szanują kobiet i im się też nie należy szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×