Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nenemosha

paszport dla kota..

Polecane posty

witam wszystkich tak sobie siedze i sie zastanawiam i pomyslalam ze moze ktos mi tu udzieli rady. mam kota, rasowy, dlugowlosy brytyjski. kot sam sie odnalazl ze tak powiem, tzn wskoczyl przez okno i zostal! najwidoczniej wlasciciele albo wyjechali albo jeszcze cos innego, kot mial na szyi dzwoneczek i widac bylo ze to kot domowy, nakrmilismy go i wypuscilismy na dwor, ten znow wrocil i teraz juz jest juz z nami prawie rok. przeprowadzal sie z nami juz 3 razy, bezgranicznie uda i za nic w swiecie go nie oddam.. i tu sie pojawia problem. chcialam sie dowiedziec co zrobic zeby kot byl oficjalnie zarejestrowany na mnie, badania przerozne, oplaty, wszystko ok, tyle ze najpierw sprawdzaja czy ma juz chip a z racji tego ze jest rasowy zapewne ma, choc sprawdzic sama nie moge. jesli sie okaze ze na pewno ma, oni maja obowiazek zawiadomic bylych wlascicieli ze taki kot sie odnalazl.. z tym ze tak najwidoczniej nie mial wyjscia jak znalezc inny dom. jesli wlasciciele okaza chec zabrania go do siebie (!!!) to maja prawo. jesli go nie zarejstruje to to nigdzie z nim nie wyjade.. co robic? kota takiego nie otdam skoro sam wybral nas i najwidoczniej mu to odpowiada, nikomu go z rak nie wyrywalam. wiec mam do niego prawo. pomyslu nie mam zadnego, a przeciez nie bede kociaka przemycac w worku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackberry82
hmm pomyslmy jak to sprawdzic, po pierwsze wymacaj dokladnie okolice za uszkami, szyje, bardzo dokladnie, sprawdz czy w ogole ma chip!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przede wszystkim ustal jaka
to rasa, nie ma brytyjczyków długowłosych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przede wszystkim ustal jaka
wklej jakąś fotkę tej rasy, bo na oczy nie widziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przede wszystkim ustal jaka
piękny :) zwracam honor, byłam niedouczona w tym zakresie :P kot wygląda jak skrzyżowanie brytyjczyka z maine coonem :) nawiasem mówiąc jestem fanka maine coonów mam ich trójkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgghgjf
a jaki twoj mak olorek? bardzo lubie ta rase :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj jest czarny, ponoc czarny wlascicielom przynosi szczescie.. nie do wiary jak ten kot sie zmienil, na poczatku byl bardzo nieufny, nie podchodzil, a teraz wlazi na plecy, na brzuch jak spisz, przybiega na swoje imie:) ja tak do konca nie jestem pewna odmiany, nie jestem jakims znawca, sprawdzalam i tak mi wyszlo ze to ten!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co wiem takiego klota
nie powinno sie karmic wtedy wrocilby do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×