Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merkaba

pech nieszczescia i inne cierpienie

Polecane posty

czego komus zazdroscimy, jesteśmy pełni zazdrosci zawisci, na tej bazie powstaje złorzeczenie, przekleństwo, to zawsze wróci to do nas i uderzy w tym kontekscie i w tej przestrzeni nasze zycie, w jakiej przeklęliśmy czy złorzeczylismy komuś drugiemu,Jezeli zatem nie przeprosiłem Boga za ten konkretny grzech, nie pokutowałem mogę byc pewny ze on wróci do mnie i uderzy we mnie najbardziej, grzech zniszczy mnie w tej sferze uaktywniajac sie jako "wieczny pech."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań mi wymadlać dolegliwości ty podła świnio, i tak jest mi cięzko że aż myslę o samobójstwie a za to co mi wymadlasz PRZEKLINAM CIEBIE I TWOJEGO BOGA. Niech to spadnie na ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak nie przestaniesz to przyjmę twojego boga niegodnie, a potem się zabiję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę wam powiedzic ze Bog jest zupelnie niewinny, On w zaden sposob nie jest odpowiedzialny za to ze my mamy nieszczesliwe zycie, ze jest tyle bólu i cierpienia w naszym zyciu.Gdybysmy przeanalizowali kazdą formę bólu i cierpienia, która nas dotyka to w 99 % musimy stwierdzic logicznie , ze ten bol i cierpienie jest konsekwencją moich grzechów ktore we mnie uderzyły, konsekwencją grzechów innych osób, które we mnie uderzyły, konsekwencja moich złych wyborów, których efekty teraz we mnie biją, konsekwencje złych wyborów innych ludzi, ktore teraz we mnie uderzają, ale Bog jest zupełnie niewinny. On wsrod kar i cierpienia ktore my sami sobie nawzajem zadajemy jest tym który chce nas ratować, uzdrawiać, uwalniać, przytulać.Zas szatan zrobi wszystko i to jest jego najbardziej perfidna strategia by wlozyc w nasze serca przekonanie, ze to Bog jest winien, ze to On mnie karze.Ile razy nasze mamy czy babcie powtarzały "o Bog ciebie skarał ", nie rób tak bo Bog ciebie skaze "Kochani to w pewien sposob jest herezja.Bog juz ukarał, Bog przyjał sam na siebie karę za nasze grzechy w swoim Synu Jezuussie Chrystusie.Bog sam siebie ukarał za nasze grzechy...Rozumiecie to ?Czy mozna bardziej kochać ?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tathagatagarbha
Każdy zbiera to co zasiał. Nieszczęścia są efektów naszych grzechów popełnionych w przeszłości, nie koniecznie w tym wcieleniu. Cierpienie trzeba znosić z godnością, nie obwiniać wszystkich wokół, a tym bardziej Boga. To może tylko doprowadzić do kolejnych nieszczęść w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma reinkarnacji po smierci jest s ąd a potem i niebo albo piekło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bóg jest winny, bo dopuszcza niesprawiedliwe cierpienia ludzi, którzy na nie nie zasłuzyli (np. dzieci). Cierpienie rzadko ma cokolwiek wspólnego z grzechem danej osoby, zwykle spada na kogoś kto i tak zawsze miał w życiu cięzko, a nie na wielkich grzeszników. Bóg jest wszechmogący, więc może takim ludziom oszczędzić cierpienia, ale tego nie robi. Dlaczego? Bo albo nas nie kocha, albo ma nas w dópie, albo jednak nie jest wszechmogący. Skończ pitolić że cierpienie jest karą za grzechy, bo najgorsi ludzie na tej ziemi mają życie usłane różami, a biednemu, pokrzywdzonemu, choremu itp. zawsze wiatr w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mylisz sie ty myslisz ze maja zycie usłane zycie różami a skąd wiedz ze nie cierpia na choroby psychiczne depresje leki fobie a skąd wierz ci sie zdaje ze nie cierpie ale sercu cierpią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lęk jest jednym ze sposobów „otwarcia drzwi” dla zła. Zło nas straszy, wywołując w nas taką reakcję, która da mu prawo do tego, by nas nękać. Jeśli podczas posługi boimy się, że szatan z zemsty uderzy w nasze dzieci, męża/żonę, majątek – to proklamujemy zło i dajemy mu dostęp do tych osób. A gdy zaczynamy proklamować moc złego w swoim życiu, dajemy mu tym samym prawo do działania. Jak to zmienić? Ogłaszajmy Boże obietnice. Wyznawajmy słowami Psalmu 127: „Pan mnie uchroni od zła wszelkiego, Pan będzie strzegł mego wyjścia i przyjścia” (por. Ps 127, 7-8). Gdy to codziennie proklamujemy, zmienia się nasza postawa. Wierzymy, że Pan będzie nas chronił i właśnie z tym słowem wychodzimy na posługę. Wierzymy mocno: „Zło nic mi nie zrobi, bo Pan strzeże mojego wyjścia i przyjścia” oraz „Jeśli Pan moją światłością, to kogóż miałbym się lękać?” (por. Ps 27, 1). Zastępujemy tymi Bożymi obietnicami swoje ludzkie obawy: „Bądź ostrożny, bo zło może ci zrobić krzywdę”. Gdybyśmy się bali, że diabeł jest potężny – lepiej nie bierzmy się za posługę uwolnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zdrowym ciele zdrowy duch to jest kłamstwo rogatej łajzy czy nie ma wysportowanych samobójców gdyby kazdy poswiencał na relacje i pielęgnacje spraw duchowych to nikt by nie cierpiał na depresje dlaczego tak jest łajza rogata pod pozorem dobra szybkich efektów zwodzi ludzi ludzie wiencej poswiencaja zdrowiu niz sprawom duchowym wszystko waszniejsze niz rozwój duchowy czy ktoś widział w telewizji reklame idz sie módl idz do kościoła czyli wspierałby rozw≥ój duszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty idiotko agata co ma garba czy jakoś tak. nie ma kolejnych wcieleń bo reinkarnacja nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padło rozeznanie, ze będą będą wielkie nawrócenia i łaski.My sami bez pomocy Jezzuusa nic nie jesteśmy w stanie zrobić.Dlatego bardzo proszę o odmówienie tej modlitwy oddania życia Jezzuusowi ! Panie Jjeezu Ty jesteś Moim Panem Uwalniaj,Uzdrawiaj Swoją Miłością Nas od szatana ,demonów i wszelkiego zła ! Powtarzaj modlitwę za O.Danielem z Krzyżem w prawym ręku,lewa na sercu W TYM LINKU MAMY WSZYSTKIE NAGRANIA Z MSZY ŚW. Z MODLITWĄ O UWOLNIENIE I UZDROWIENIE WSPÓLNOTY MiMJ https://www.youtube.com/user/WMiMJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wszystkim się zgadzam a bóg jest kochany i nie chce naszych krzywd i łez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w reklamach to albo głupoty same a potem tak sie dzieje i prawda powinna być reklama o bogu o naszą duszę powinniśmy dbać a nie o modę czy inne głupoty.niech pokażą lepiej skromny ubiór dla kobiet a nie porozbierane lub w spodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz racji, ja przeklinam tylko tych którzy mnie ciężko i niesprawiedliwie skrzywdzili i rzucam na nich klątwę która ich nie opuści aż do śmierci, mocą zła jakie mi wyrządzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakos omonęło cierpienie i pech takich jak np Hitler, Menglele, i innych im podobnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×