Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gliceam

peeting i zajscie w ciaze

Polecane posty

Gość gliceam

Mam pytanie-uprawialam z chlopakiem peeting-jakie jest mozliwe zajscie w ciaze..na chwile dotchnal tam penisem-sekudny. 3 dni po tym zrobilam test-negawtyny. normalnie miesiaczkuje.Jakie jest prawdopodobienstwo zebym zaszla w ciaze-prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warsołka
co to jets "tam"??i "miesiączkuje normalnie"?? który to byl dzien cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gliceam
tam to znaczy tam.......pochwa. a miesiaczkuje normalnie-tzn dostala miesiaczke, test negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gliceam
test negatywny- dzien cyklu 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warsołka
wiec w czym problem skoro test negatywny i dostalas okresu???hyba nie czaje czegosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gliceam
w tym ze wiem ze mozna miec okres i byc w ciazy.ale jesli dostalam okres to chyba jest ok i test negatywny. A jesli sie bierze tabletki to mozna robic test czy niebardzo........peeting uprawialam zanim zaczelam brac tabsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam za to ale
buehehehehehehehehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gliceam
czy moglabym prosic o odpowiedz-tak albo nie i tyle......czy prosze o tak duzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
hmm kochana po pierwsze 3 dni po stosunku test nigdy nie będzie wiarygodny zauważ ,że niemalże na wszystkich testach wyraźnie pisze aby go wykonać ok 6 dni od zapłodnienia jednak żadna z nas nie wie jak długo nasza koórka będzie zapładniana , bo nie zawsze do zapłodniena dochodzi w dniu stosunku , tak mi lekarz powiedział i ,aby najpeiej odczekac jakies 10-14 dni po stosunku i wtedy zrobic rano z porannego moczu lub w terminie miesiaczki o kazdej porze dnia ,to po pierwsze ,zaś po drugie jeżeli dotknął Cie tam tylko to naprawde nie masz się czym przejmować :) pozdrawiam ❤️ no a jesli dostałas okres to już całkiem nie martwiłabym się na Twoim miejscu :) uszy do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jego panisie musiałby sie znajdowac jakis mega plemnik - szybki,bystry,zwinny... zeby w odpowiednim momencie pokonac przeciwnosci i dobiec do jajeczka :D nie no, bez przesady. w ciaze zachodzi sie przy okazji współżycia (lub wyjatkowej nieostrożności) .. i tej wersji sie trzymajmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gliceam
tak, dotchnal mnie tylko...tam i tyle.dostsalam normalna miesiaczke.potem zaczelam brac tabletki i po 7-dniach z odstawienia tez dostalam miesiaczke.Czyli nie jestem w ciazy-slyszalam ze mozna byc w ciazy i miesiaczkowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gliceam
czyli od peetingu nie.....mialam isc z tym do lekarza.....i zapytac.......ale chyba bym sie osmieszyla.co radzicie bo nie wiem no.........do stosunku nie doszlo.ale tak jak mowie dotchnal mnie tak. i tyle i miesiaczkuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE JESTES W CIAZY :) no... jesli jednak, to jestes okazem! hiperpłodnym :) moze uda ci sie na tym zarobic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli zaszłaś to ten plemnik, który zapłodnił, musiałby być McGiverem :P bądź spokojna :) cuda się zdarzają ale b. rzadko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gliceam przy okazji: dotknął nie dotchnal sorki za poprawianie, ale to aż w oczy kole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Penac
czyli nie jestem.........a jak myslicie-kupic test-biore jeszcze tabsy teraz......czy nie kupowac-bo to bedzie strata pieniedzy?co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gliceam
tam mial byc moj nick...eeeeeeeeh-jakis chlopak wyszedl z caffe teraz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz to PETTING a nie PEETING bo tyle razy powtarzasz ten błąd, że widzę, iż to nie literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my radzimy abyś
poszła i napiła sie czegos mocnego, bo przesadzasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gliceam
przepraszam-jestem dysgrafikiem i dysortografem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gliceam
i kto mi odpowie-prosze o odpowiedz-tak albo nie-bardzo prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gliceam
i kto mi odpowie-prosze o odpowiedz-tak albo nie-bardzo prosze -tylko o to prosze i o nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj boze dzicko
po pierwsze - DOTKNAL nie dotchnal po drugie - test po trzecha dniach??!! wynik jest niewiarygodny po trzecie zaloze sie ze masz z 17 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gliceam
ja prosze tylko o oodpowiedz-czy jest taka mozliwosc. i tyle.....i nie mam 17 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma takiej możliwości! Gdyby tak łatwo zachodziło się w ciążę, wszystkie kobiety chodziły by non stop w ciąży i tym samym nie potrzebne byłoby ani becikowe, ani brzuszkowe, ani żadne inne zechęty. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gliceam
kukuryku -dzieki!!!!!!!!!!jestes tego pewna-pewien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku dziewczyno wyzluzuj! Ile musisz dostac tych okresow zeby sie uspokoic? Obstawiam ze 9 :) Nie zachodzi sie tak w ciaze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gliceam
wiem-ale wiem tez ze ponoc jest mozliwe by zajsc w ciaze i miesiaczkowac-.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamkaxaxaxa
boze..dziewucho wez doksztalc swoja wiedze na temat sexu i prokreacji a potem zaczynaj sie ruchac....:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOŻE RATUNKU!!!!!!!!!!! Z KIM TU SIE GADA MATKO MAMO JEZUUU dostała miesiączke.... nie współżyła a panikluje matko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×