Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama P.

pierwszy kubeczek

Polecane posty

Gość Mama P.

Byłam ostatnio w parku z moją małą rozrabiaką i jak się bawiła zabrała drugiemu dziecku kubeczek ;] musiałam jej później prawie na siłe go zabierać bo nie chciała oddać a później płacz i nic innego nie chce tylko tamten kubeczek. Wiecie może jaka firma ma takie kubeczki z pokrywką? (jak dzieciaczek pije to przyciska buzią tę pokrywkę) ..to był taki różowy z jakimś zwierzaczkiem z przodu :) Kojarzycie takie? Nie wiem też czy moja Wiktoria sobie z nim poradzi, pije jeszcze z butelki, czasami jej daje z kubeczka ale zawsze przytrzymuje żeby się nie pochlapała (ma 18 miesięcy). Pomyślałam jednak, że warto spróbować skoro ten z parku tak bardzo polubiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może chodzi o kubeczek 360 stopni, ma takie Avent, Lovi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.ceneo.pl/19639983#tab=spec taki? Ja kupiłam ten kubeczek mojemu dziecku zaraz po tym jak skończyło roczek więc Ty jak najbardziej możesz już dać go swojej córci :) Myślę, że sobie poradzi, dzieci są bardziej sprytne niż nam się wydaje :) Tam faktycznie leci napój dopiero po tym jak dziecko przyciśnie z boku buźką więc można spokojnie uczyć się picia, córcia nie wyleje od razu całego kubka na siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 miesiecy tojuz sporo, bez problemu możesz dawac kubeczek! :) mój mały pił już ok 12 miesiąca a 2 miesiace później nauczył sie juz z normalnego kubka bez pokrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×