Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małam mi

piżama na prezent

Polecane posty

Gość małam mi

Witam, poszukuję piżamki na prezent dla młodszej siostry, nastolatki. Chodzi mi o coś zabawnego, z wesołym nadrukiem, albo śmiesznym hasłem. Szukałam na allegro i w kilkunastu sklepach internetowych, ale nic nie znalazłam.Może Wy znacie jakieś fajne adresy? Z góry dziękuje za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnkghiukvgj
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika2255
Pewnie już nieaktualne :), ale na przyszłość zapraszam do sklepu epizama.pl: http://epizama.pl/pizamki-damskie-c-4_11.html Spory wybór piżam polskich producentów: Luna, Regina, Taro, Esotiq. Znajdziemy coś dla osoby w każdym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś fajne piżamy dla dzieciaków - tych starszych również sprzedawane były w smyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szeroki wybór piżam damskich na wszystkie pory roku i dla pań w każdym wieku. Piżamy damskie z długim rękawem, piżamy z krótkim rękawem, piżamy na ramiączka. W ofercie tego sklepu znajdują się tylko najlepsze marki bielizny nocnej polskich producentów. Zobacz tutaj: www.ale-bielizna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że piżama to dobry pomysł. Sama dostałam kiedyś coś takiego w prezencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piżama może być bardzo dobrym prezentem. Trzeba tylko odpowiednią znaleźć. Polecam wam zajrzeć na stronę www.byann.pl Mają tam świetne piżamy dla kobiet oraz inne rzeczy dla kobiet, takie jak biustonosze, bielizna czy kapcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×