Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _motylek21_

Plamienia w ciąży...

Polecane posty

Gość _motylek21_

Drogie Kobietki, jestem w początkowej ciąży, okres przypadał mi na piątek, i tego dnia zaczęły mi się plamienia, wczoraj trochę ustały dzisiaj znowu;/ jestem po dwóch poronieniach, boję się cholerenie, do lekarza jestem zapisana dopiero na czwartek, właściwie do byle jakiego lekarza bo u mnie w mieście nie ma dobrego, a do dobrego prywatnie będą ogromne kolejki;// czy któraś z was miała plamienia i wszystko skonczylo sie dobrze? czy od razu mam się przygotować na trzecie poronienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego najlepiej napisać na kafe i zapytac czy inen mialy tak samo i najlepiej olac swoje dziecko ktore dopiero co zaczelo sie rozwijac w lonie niestety swojej mamy,wolałabym stac w kolejce niz pisac na durnym forum,zaraz jakas wpadnie napisze ze tez tak miala,a potem bedzie plakac bo sie dowiesz ze poronilas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfds
ja miałam plamienia i wszystko skończyło się dobrze, ale 3 miechy leżałam plackiem i tylko do wc chodziłam; ale przyczyny plamień mogą byc różne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idz jutro do
przychodni i powiedz jak wygląda sprawa, że poroniłaś już 2 razy... powinni odrazu Cię przyjąć.Póki co leż jak najwięcej, nie dzwigaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety poroniłaś już 2 razy w takiej sytuacji powinnaś jak najszybciej skontaktować się z lekarzem, może dostaniesz lekarstwo na podtrzymanie, puki co bardzo się oszczędzaj,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelcia7676
Ty jakas dziwna jesteś dziewczyno możesz plamić bo np, łożysko ci się odkleja. Jedź na pogotowie tam ci zrobią usg no chyba, że nie chcesz tego dziecka;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam plamienia
w dodatku właśnie zorientowałam się, że jestem w ciąży, a byłam w pracy i nosiłam ciężki towar :(. Też byłam po poronieniu dlatego zapisałam się do pierwszego lekarza aby tylko tego samego dnia dostać L4 i duphaston lub luteinę, bo na usg wiedziałam, że nic nie będzie widać. Nie lekceważ plamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×