Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bubbiz

Płaski brzuch dzięki brzuszkom?

Polecane posty

Gość bubbiz

Hey, mam takie pytanie: czy robiąc codziennie, regularnie brzuszki i oczywiście ograniczając jedzenie/odżywiając się rozsądniej możliwe jest uzyskanie upragnionego płaskiego brzucha? Nie mam bardzo dużo tkanki tłuszczowej na brzuchu, jednak troszkę jej się odłożyło, przez co brzuch lekko mi odstaje. Chciałabym mieć znowu idealnie płaski brzuch i zależy mi na waszych odpowiedziach. Czy regularnie wykonywane brzuszki w połączeniu z rozsądnym jedzeniem pomogą osiągnąć mi mój cel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhrjuki
brzuszki na pewno nie zaszkodza, choc jesli przesadzisz z cwiczeniami to miesnie beda wystawac. ale jesli chcesz miec plaski brzuch to musisz zadbac o jelita, tzn. odzywaic sie tak. aby szybko i ladnie wszystko trawic bez zadnych wzdec. poza tym na brzuch tez mozesz cwiczyc weidera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszałek
Tłuszcz palą aeroby, a nie brzuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annej
To w koncu jak jest z tymi brzuszkami? Pomagaja spalac tluszcz, czy to tylko strata czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszałek
Jesteś gruba - brzuszki bezsensowne - tylko aeroby lub połączenie siłowych i aerobowych Masz nadwagę - brzuszki jako dodatek do aerobów i siłowych Jestes szczupła - jak najbardziej polecam. Ps. Brzuszki góra co drugi dzień. Robienie codziennie to bezsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silllia
Annej brzuszki pomagają rozbudować mięśnie brzucha i poprawiają na pewno jego wygląd, ale w samym procesie spalania tłuszczu mają słaby udział, bo na brzuchu jest niewiele mięśni, a to one biorą czynny udział w spalaniu tłuszczu. Brzuszki są dobre dla osób które właśnie mają za cel wzmocnić sobie mięśnie brzucha i poprawić wygląd ale jesli chcesz spalać tłuszcz to efektywniejsze będzie pracowanie nad plecami i nad nogami, tam gdzie sa największe pokłady mięśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubbiz
Nie jestem gruba, absolutnie nie. Nadwagi żadnej też nie mam. Mam 158 wzrostu, moja waga zazwyczaj waha się w okolicach 50-52 kg. Mam po prostu lekki tłuszczyk odłożony na brzuchu, który bardzo mnie irytuje. Czyli brzuski nawet w takim przypadku bezsensu, tak? Mam jeszcze pytanie co do kolacji. Czy faktycznie nie jedzenie po godz. 18 daje jakieś efekty? A co z zieloną herbatą? Dużo się o niej mówi w kontekście odchudzania. Faktycznie pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaakk
Płaski brzuch? Przede wszystkim zniszczony kręgosłup dzięki tym "brzuszkom" będziesz miała, i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silllia
bubbiz jak masz tylko trochę tego tłuszczyku to możesz poprawić wygląd brzucha przez brzuszki. Po prostu nie ma sensu się nimi katować, bo faktycznie sobie możesz tylko kręgosłup popsuć. Wystarczy poćwiczyć tak do 10 min dziennie albo co 2 dni. 6w też nie polecam, ja kiedyś zrobiłam, efekt był ale niestety w krótkim czasie po tym jak skończyłam znowu mi wszystko na brzuchu klapnęło. Zdecydowanie lepiej jest codziennie, albo co 2 dzien robić jakieś kilkominutowe ćwiczenia na wzmocnienie a nie taką serie. Co do tłuszczu i jego spalania, to nie jest tak że jak będziesz ćwiczyła mięśnie brzucha to ci się tłuszcz spali na brzuchu, a jak nogi to na nogach, a jak ręce to na rekach. Tłuszcz może ci sie spalić w zupełnie innej partii. Ja jak chudnę to najpierw widać u mnie na twarzy i z szyi mi schodzi a dopiero później reszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karulia
1. Odpowiednia dieta zapobiegająca wzdęciom. 2. Pozbycie sie tkanki tłuszczowej. 3. Sprawne mięśnie brzucha. Oto elementy składające się na płaski brzuch. a co do niszczenia kregosłupa w trakcie brzuszków, to są bardzo różne ćwiczenia- nie tylko wyginanie sie w pałąk z leżenia, więc mozna ćwiczyć nie obciążając kręgosłupa. i jak ktoś ćwiczy, trenuje, to mięsnie brzucha pracują przy wielu ćwiczeniach i praktycznie nie trzeba poswięcać im osobno czasu. sama mam płaski brzuch i sprawne mięśnie brzucha i "brzuszków" w zasadzie nie robię wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silllia
zapomniałam rano napisać o tym jedzeniu po 18. Ostatni posiłek powinien być najwczesniej 3 godz przed snem, jeśli nie jesz od 18 do rana to organizm traktuje to jako głodówkę, a jak organizm przyzwyczaja się do głodówek to wiadomo, robi zapasy, odkłada, może spalać mięśnie. A jeszcze jak masz sytuację że cię skręca wieczorem i w nocy z głodu to nie ma sensu się tak katować. Duzo lepiej jest rozłożyć sobie posiłki tak żebyś jadła powiedzmy 5 razy dziennie w 3 godzinnych odstępach. Na kolację możesz zostawić coś lekkiego do zjedzenia, na przykład jakiś serek biały albo owoce, albo jajka (najlepiej właśnie produkty co mają trochę białka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszałek
Absolutnie żadnych owoców na ostatni posiłek. Białko i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Same brzuszki dadzą efekt za milion lat :D, najlepiej dorzucić do tego bieganie. Nie ma miejscowego spalania tłuszczu, trzeba to raz na zawsze włożyć między bajki rodem z TV mango

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galanka
bieganie jest dobre, ale nie kształtuje mięśni brzucha. te ćwiczenia z yt warto zrobić - dobry zestaw ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irena5l
Najgorsze, że trzeba ćwiczyć regularnie, a u mnie z regularnością i konsekwencją słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loosgi
edimax świetne ćwiczenia. dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renka3434
a bierzecie suplementy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GHJKB
"bo na brzuchu jest niewiele mięśni" - BUAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hartley
da się tłuszczu pozbyć dzięki ćwiczeniom, a żeby to było szybciej to dodać spalacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealia
brzuszki nigdy nie pomagają na brzuch, to żmudne i mało efektywne ćwiczenie, które nie jest miłe dla kręgosłupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi555
Czytam na wizażu wątki o suplementach Therm Line i ogólnie dziewczyny sobie chwalą, tyle, że część z nich chyba jakies problemy z silną wolą ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczenia kardio są faktycznie super, albo coś z krokiem tanecznym gdzie kręcisz biodrami, przy okazji wyszczupla talię i na pewno przyjemniejsze od brzuszków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjakka
Oczywiście w uzyskiwaniu płaskiego brzucha liczy się systematyczność. Zatem ćwiczenia na płaski brzuch powinnaś wykonywać regularnie, najlepiej co drugi dzień dla uzyskania jak najlepszych rezultatów. Dodatkowo dla uzyskiwania jak najlepszych rezultatów można zdecydować się na treningi na świeżym powietrzu. Szczególnie jeśli pogoda dopisuje. Sprawdzą się marsze z kijkami nordic walking, a ponadto szybkie spacery, biegi. A jeśli chcesz wiedzieć, co można zrobić, by mieć szczupły brzuch, to zajrzyj na stronę http://hgh.edu.pl/2011/03/22/proste-cwiczenia-na-plaski-brzuch/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×