Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

po jakim czasie od porodu wrocilyscie do dawnej wagi

Polecane posty

Gość gość

Pytanie tylko dla tych kobiet co przytyly duzo ok 20kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 tygodnie ? Nie wiem . Moja mama po porodzie dalej była chuda a je więcej nisz ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwa miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwszej ciazy w miesiac bo przytylam tylko 8 kg po drugiej przytylam 15 , po pol roku mialan jeszcze 4 kg nadwagi ale jak poszlam do pracy to schudlam 6kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi juz mija 2 miesiace a nawet 1kg mi nie spadl od momentu wyjscia ze szpitala:/ jem naprawde malutko, karmie piersia a waga nawet nie chce drgnac... co ja robie zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj wszystkie mamusie wychodzą z porodówki z wagą mniejszą niż przed ciążą, więc się nie dołuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja 10 mcy po mam 6 kg na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 rok,zrzuciałm 30 kg bez diet,cwiczeń,karmienia piersia,nic mi nie wisi i nie mam rozstepów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ciazy przytylam 25kg... Od razu po porodzie duzo zrzucilam a do wagi z przrd ciazy czyli 50 kg wrocilam ok. 6 msc po porodzie... Bez cwiczen tylko troche ograniczalam sie z jedzeniem z tym tez ja zawsze bylam bardzo wysportowana przez 10 lat gralam w koszka to moj brzuch po porodzie byl inny niz u np mojej siostry nie byl taki wiszacy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przytyłam 16 kg, 7 miesięcy po porodzie został mi 1 kg. Nie stosowałam żadnej diety i nie karmiłam piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwszej ciąży jakieś pół roku, natomiast po drugiej miesiąc po była bardzo chuda nawet chudsza niż przed, chyba opieka nad dwójką to spowodowała, w pierwszej przytyłam 23 kg a w drugiej 12kg więc to także miało znacznie. teraz jestem 8 miesięcy po porodzie i ważę 52 przy 168 cm więc jak dla mnie idealnie:) waga spadnie prędzej czy później, nie dołuj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi zajęło ponad rok zrzucenie 24kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 1 porodzie (przytyłam 26 kg) zrzucenie zabrało mi 2 lata po 2 jestem 3,5 miesiąca (przytyłam 19 kg) i zrzuciłam 10 póki co, więc jeszcze 9 jestem na plusie... i karmię piersią, zdrowo się odżywiam itp....cóż, pewnie wiek już taki że wolniej sie wraca do formy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytylam 22 kg, 2 mc zajęło mi zrzucenie kg. Karmie piersią, spaceruje z wózkiem. Mimo iz jem duzo, nawet słodyczy udalo mi sie wrócić do wagi sprzed ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po roku. Sporo przytyłam, nawet nie pamiętam ile, w każdym razie byłam wieelka :) Jak byłam w domu nic nie schudłam, dopiero jak wrócilam do pracy. Dzisiaj ważę mniej niż przed ciążą- pogodzenie pracy z wychowaniem dziecka to najlepsza dieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 tyg. Z tym że ją przez całą ciążę przytylam 14 kg. Miesiąc po porodzie ważyłam mniej jak przed ciąa. Teraz jestem prawie 8 miesięcy po porodzie i waze 6 kg mniej jak przed zajsciem. Karmie piersią i jem normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
około roku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem 2.5 roku po drugim porodzie i am jeszcze 4 kg nadwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ciazy +18kg ,4 mc po porodzie moja dawna waga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w obu cizach przytylam po 12 / 13 kilogramów. Ani po 1 ani po 2 ciazy nie wrócilam do dawnej wagi, po kazdej zostalo mi po 5 kg.Czyli mam 10 kg wiecej niz przed porodami. Ale nie stosuje diet, nie cwicze, dlatego nie chudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po ulicy jedna z drugą chodzą z obisłymi brzuchami. Ja jestem półtora roku po porodzie i mam jeszcze ze 4 kg na plusie, ale przed porodem warzyłam 43 kg, a teraz coś koło 47-48. Przy wzroście 160 cm. Więc nawet jak zostało to nie narzekam :) Mam chociaż na czym siedzieć (ćwiczona jędrna pupa )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bkt
1. ok 20kg, 7mc po porodzie ważyłam 20 mniej 2. 20kg, 9 mc po porodzie, 4 na plusie, a przy porodzie straciłam w sumie nic, bo waga pokazywała 2 kg mniej tylko... i tu zaszłam w ciążę:) 3. na początku spadłam z wagi więc w sumie przytyłam 25 kg:/ przy porodzie straciłam 5kg. teraz zostało mi koło 3 -4kg do stanu sprzed 2 ciąży a mały ma 17 mc:) wszystko zeszło samo choć waga poleciała w dół dopiero jak odstawiłam tabletki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no czasami swiat taki jest ale potem sie moze wszystko ulozyc :) www.youtube.com/watch?v=dwA2eq3m_c0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przytyłam w ciaży 9,5kg. 10 dni po porodzie wazywłam juz normalnie, nie stooswałam zadnej diety ani cwiczen po porodzie :) grunt to nie obżerac sie w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wszytski mamuski wychodza ze szpitala chdsze niz przec ciaza, a ciebie gosciu zżera złośc bo pewnieg grubaska jestes! niektorzy nie jedza w ciazy jak prosiaki wiexc nie tyja po 20 kg. mozna jest zdrowo i przytyc 10kg, ktore do 2 tyg sie gubi bez wyrzeczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko w lupmeksach
TY gosciu wyzej zastanow sie nad soba i swoim jezykiem. Mozna jesc mniej niz ptaszek i przytyc 20 kg w ciazy z roznych, zdrowotnych wzgledow. Ale oewnie nie miesci sie to w Twoim ptasim mózdzku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
różnie to bywa ja w pierwszej ciąży przytyłam 12kg pierwsze ważenie po wyjściu ze szpitala 4kg na plusie, po miesiącu wróciłam do wagi sprzed ciąży karmiłam tylko 3 tygodnie - ale myślę że duże znaczenie miał tu stres bo trafiłam z dzieckiem do szpitala,. Teraz w drugiej ciąży przytyłam 15kg po wyjściu ze szpitala zostało mi 5,5 kg na wadze było 55,5kg ale potem w ciągu miesiąca przytyłam do 58kg a jadłam normalnie , teraz jestem 2 miesiące po porodzie i wazę tak 54,5kg czyli nadal 4,5 kg na plusie ale chociaż przestało się piąć w górę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1) po pol roku 2) po dwoj msc, ale potem zaczelam sie obzerac i po 2,5 roku mam 5 kg na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi zajęło to 2 lata. Teraz zaczęłam ćwiczyć. Ćwicze już 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bkt
a ja się przekonałam że nie zawsze odżywianie się ma wpływ na wagę... w drugiej ciąży miałam k***wską zgagę do końca 3 mc, czyli około 2 mc, i jadłam naprawdę niewiele, piłam tylko wodę i przybyło mi 8 kg.... a w 3 nie miałam zgagi, ale lekkie mdłości i jadłam normalnie a jak np nie zjadłam śniadania do godziny od momentu wstania to aż mi się słabo robiło, a przez 3 mc schudłam 4 kg... które niestety potem nadgoniłam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×