Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gryzelinka

początek lata- najlepsze jedzenie na świecie

Polecane posty

Jestem osobą uwielbiającą kulinarne eksperymenty, gotowanie, kuchnie różnych narodowości, przywożącą masę przepisów i składników z podróży, byłam na kursie gotowania m.in. w Tajlandii i Wietnamie, kocham owoce morza, azjatyckie zupy, dobrą kuchnię włoską, ekskluzywne restauracje, kuchnię fusion, prawdziwe sery itd. itd. itd. I wiecie co?? Kupiłam dziś kilogram polskich młodych ziemniaków, kefir, koperek, jajka od kur zielononóżek i wiązkę zielonych szparagów. Wyszorowałam ziemniaki (bez obierania!), do tego trochę masła i świeży koperek, 2 jajka sadzone posypane szczypiorkiem, szparagi ugotowane al dente i szklanka kefiru. Boże!!! Był to najpyszniejszy chyba obiad, jaki jadłam w tym roku!!! Tańczyłam i śpiewałąm jedząc! Serio! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grbrhcyhnn
Heh he he norma mam to juz za soba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a te ziemniaki
młlode to z łupinami sie jada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, tak :D majowe ziemniaczki z lupinami to najlepsze jedznie na swiecie. wyszorowac i nie trzeba obierac, takie wieksze fredzle schodza podczas wycierania. ja na to lubie maslo, serek wiejski i szczypior ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak :-D!!! u mnie też dzisiaj same ziemniaki(oczywiście w mundurkach)a do tego mizeria nie chcę sobie psuć smaku mięsem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj botwinka i młoda kapusta, a na deser truskawki zmiksowane ze zsiadłym mlekiem :) A u Was? Już nie mogę się doczekać pomidorów malinówek, jagód i malin. Macie pomysł, co zrobić z rabarbaru? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta w makijażu
Z rabarbaru koniecznie kompot! Przepyszny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartofelkaa
polskie mlode ziemniaki to najpyszniejsze jedzenie na swiecie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peczka
Od dłuższego czasu poszukuję zdrowego, polskiego jedzenia. W stacjonarnych sklepach nie potrafię znaleźć takich produktów. Marzy mi się wiejska kiełbasa czy ser koryciński. Na https://polskikoszyk.pl/ widziałam sklep, gdzie można będzie kupić takie produkty. Tylko czy kupowanie jedzenia przez internet jest bezpieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×