Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zszokowana glupota

Pogrzeb ddziecka, zarodka? nawet nie wiem jak to ujac

Polecane posty

Gość zszokowana glupota

Moja bliska kolezanka poronila ciaze w 8 tygodniu i dzis mnie poinformowala, ze chce we wtorek zrobic pogrzeb i czy przyjde ja wesprzec. Az zaniemowilam, zapytalam czy to taki symboliczny a ona ze prawdziwy i ze nagrobek kupi bo chce miec miejsce gdzie bedzie mogla swoje dziecko odwiedzac. Podejrzewam, ze jej sie w glowie pomieszalo:O Slyszeliscie o takiej glupocie? Ksiedza pewnie nie bedzie ale ciekawi mnie jak to bedzie wygladalo i gdzie ten nagrobek postawi? Na cmentarzu? Nie wypytywalam jej bo mowila o tym ze lzami w oczach ale to chyba nie jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romanka30
ma takie prawo to uszanuj to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana glupota
ja jej nie odbieram prawa tylko dla mnie to chore. Szczerze mowiac pojde tam tylko z czystej ciekawosci, nie bede zas wspierala chorych pomyslow:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhijohkj
no troszke kretynizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana glupota
g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez poronilam i wolalabym
pochowac dziecko a nie wydalic nw szpitalnej toalecie. Skoro chce pochowac nienarodzone dizecko, to ma do tego prawo. Ja jestem w szoku, ze sa tak niecuzli ludzie jak autorka tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne prowo....
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jestescie bliskimi
kolezankami ? wstydu nie masz autorko nie wiesz jak Ty bys sie zachowała ..... chcesz iść tam i potem nadawać na forum co tam widziałas tak ? moja bliska koleżanka ......... phi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne prowo....
8 tygodniowe dziecko nadal w niewielkim stopniu przypomina dziecko... szpitale nie wydają dziecka do pohówku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne prowo....
miało być pochówku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serio? Dali jej ten płód czy po prostu będzie pusty? Możesz jej wysłać anonima, że dziecko może odwiedzać w takim i takim śmietniku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we lbach sie przewraca
Niedługo będą chować zużyte podpaski:o Nie ma aktu urodzenia, nie ma aktu zgonu, więc co to za pogrzeb. A jak niektóre ronia kilkanaście razy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana glupota
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloiza999
jakieś chore psycholki tak robią :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe czy co miesiac robi
pogrzeb podpaski w ogrodku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana glupota
wezcie sie leczcie ona niczego nie pochowa bo nie ma zadnego ciala dlatego myslalam ze porod bedzie symboliczny:O Jestem jej bliska kolezanka i sie wlasnie martwie, ze jej rozum odebralo. Ciekawe co na to jej maz, w ogole to cyrk jakis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana glupota
pogrzeb nie porod:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze powinnismy yes robic pogrzeb no madden masturbacji. no w pinch sperma to prawie dziecko. Pozatym po kazdym okresie powinnismy chowac ramping I podpaski no using nie patrzec to matter jajeczko ktore moglo byc dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta ma do tego prawo. Widocznie jest katoliczką i chciała być wspaniałą matką, a wy nie umiecie tego uszanować. Jesteś jej koleżanką a wypisujesz jej prywtane rozgroczyenie na forum? Jak śmiesz ty się nazywasz koleżanka, przyjaciółka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasku
Dla wielu osob dwumiesieczne dziecko to czlowiek. Ja sie wsrod nich znajduje. W pierwszym miesiacu ciazy slyszalam bicie serca mojego syna. Dla mnie od poczatku byl czlowiekiem. Nie miesci mi sie w glowie, jak mozesz pisac, ze ci ludzie sa chorzy. Nawet jezeli uznajesz, ze to nie dziecko tyllo zarodek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasku
Moja kolezanka poronila w 3 miesiacu i dostala cialo. Co wy za glupoty piszecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana glupota
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana glupota
jakie cialo? uwazam, ze ty tez jestes chora, moze zasilek pogrzebowy twoja kolezanka tez dostala i trumne kupila?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana glupota
katoliczka?:D To moze powinna dzis ochrzcic tez yyyyyyy nawet nie wiem co, bo to ciala nawet nie ma:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poroniłam w 7tc
było mi smutno,ale ludzie to nie było ciało! to było moje dziecko,ale całe poronienie wyglądało tak że pod prysznicem zobaczyłam krew. pociekło mi po nogach, widać było kilka skrzepów. jeden z tych skrzepów to było moje dziecko. więc o jakim pogrzebie tutaj można mówić? jedynie takim symbolicznym bo jako tako to dziecko ciałem jeszcze nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda żona w świecie
tyyyyyyyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osoba wierząca zawsze będzie szanowała swoje dziecko. Kobieta widocznie bardzo czekała na synka czy córkę. Los chciał inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańcza z innego wątku
nie porównujcie 8 tygodniowego dziecka, które ma bijace serce (które można usłyszeć bardzo głośno i wyraźnie!!!) i przypomina człowieka do zużytej podpaski :/ Jesteście nienormalne jakieś. Trzeba być totalnie ograniczonym, zeby nie rozumieć, że dla tej kobiety to była strata dziecka. Widocznie ma ona więcej sumienia i więcej rozumie niż wy wszystkie razem wzięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana glupota
ja tez poronilam i wiem jak to jest ale nie wmowi mi nikt ze to normalne. Nagrobek kupowac? I co na nim napisac jak nie wiadomo co to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nieźle ........
Ta twoja koleżanka to histeryczka .Sama miałam ciąże martwa w 11 tc ale do głowy by nie przyszło żeby odstawiać takie cyrki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×