Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnulaMzUK

Polacy z Cheltenham

Polecane posty

witam! chcialabym nawiazac kontakt z polakami mieszkajacymi w Cheltenham (UK) bowiem za jakis czas chciałabym się tam przenieść. Słyszałam, że miasto jest urocze i ludzie bardzo sympatyczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngelKiss
czesc ja od niedawna mieszkam w cheltenham i chcialabym sie dowiedziec czegos wiecej o tym miescie. tak ogolnie to jest ladne i duzo tu sklepow. chcialabym rowniez spotkac sie z rodakami... gdzie sie bawicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj chlopak tam narazie mieszka i pracuje a ja jestem tam tylko na weekendy..miasto urocze..nie to co Londyn. Mysle za jakies dwa miesiace do niego dolaczyc, bo tu mnie narazie trzyma kontrakt :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moge sie przylaczyc
ja za rok zamierzam wyjechac do aNGLII ALE JESZCE NIE WIEM GDZIE MOZE TO BEDZIE WLASNIE TAM GDZIE WY JESTESCIE:) JAK WAM SIE TAM PODOBA?JESTESCIE NA STALE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak juz pisalam narazie mieszkam w Londynie, a moj chlopak wlasnie tam i za jakies 3 do 4 miesiacy jak tylko kontrakt tutaj mi sie skonczy przeniesc sie do niego, bo meczy mnie takie podrozowanie co weekend Londyn-cheltenham, cheltenham-londyn. Poza tym miasto jest o wiele piekniejsze niz Londyn. No i najwazniejsze ze chce byc ze swoim chlopakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak juz pisalam narazie mieszkam w Londynie, a moj chlopak wlasnie tam i za jakies 3 do 4 miesiacy jak tylko kontrakt tutaj mi sie skonczy przeniesc sie do niego, bo meczy mnie takie podrozowanie co weekend Londyn-cheltenham, cheltenham-londyn. Poza tym miasto jest o wiele piekniejsze niz Londyn. No i najwazniejsze ze chce byc ze swoim chlopakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik32
Hej. Od 9 miesiecy mieszkam w Cheltenham. Jest to naprawde piekne miasto, szczegolnie kiedy swieci slonce. Zdecydowanie rozni sie od Londynu, tutaj zyje sie chyba spokojniej:) Polecam Ci to miasteczko, szczegolnie, ze jest tutaj sporo fajnych ludzi:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam od 2,5 roku w Cheltenham Polakow jak na te miasteczko bardzo duzo,chyba nawet wiekszosc. Miasto bardzo ladne ale urzednicy bardzo uprzedzeni co do nas. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margabde
Ja nie mieszkam a samym cheltenham ale w okolicy. Faktycznie to miasto jest bardzo przyjemne, względnie spokojne. Nie ma problemu ze znalezieniem pracy i nie spotkałam się tu ze złym traktowaniem polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak miasteczko jest urocze...jestem tam co weekend :) Polaków jest mnostwo. Myślę, że bedzie mi sie tam dobrze zyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margabde
nie ma tu nikogo z cheltenham???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dosc dziwne
bowiem w cheltenham wiekszosc stanowia Polacy a jakos tutaj na forum tego nie widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margabde
Widocznie mają tak pasjonujące życie że nie zaglądają na kafe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhheeeeeeeeeejjjjjj
jest tu kto ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margabde
czasami ktoś zagląda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam! też od niedawna mieszkam w Cheltenham :) miasteczko urocze tylko brak mi znajomych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margabde
Witam Zaradna23, niestety nie Ty jedna narzekasz na brak znajomych. Wszyscy ciężko pracują i nie mają czasu na życie towarzyskie....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko trochę mnie to dziwi, bo tutaj jest system pracy 8 godzinny i ludzie czasu nie maja....nawet w weekendy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margabde
Nie wszyscy pracują w takim systemie. Tak naprawdę uważam że to nie jest kwestia braku czasu tylko braku chęci. Jak słyszę od znajomych że kolejne weekendy spędzają na oglądaniu tv to żal mi tych ludzi. Szkoda życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubię spedzać czasu przed TV i to jeszcze w weekend. Ja z moim facetem raczej spedzamy wolne chwile na swieżym powietrzu jak pogoda dopisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margabde
Ja staram się zobaczyć jak najwięcej bo jeszcze nie wiemy czy zostaniemy tu na stałe. Niestety zazwyczaj jeździmy sami bo znajomi albo nie mają czasu albo szkoda im kasy;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim znajomym szkoda czasu, bo uwazaja, że Anglia sama w sobie jest paskudna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margabde
Kwestia gustu. Ja nie uważam że Anglia jest paskudna ale żeby się o tym przekonać trzeba ruszyć tyłek z domu. Paskudna jest czasem pogoda ale można wtedy zobaczyć obiekty zamknięte albo odwiedzić nową knajpę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i Anglia nie jest tak piękna jak Polska (mieszkam w górach) to ma jakiś w sobie urok :) co do knajp to zgadza sie można wiele zwiedzić podczas deszczowej pogody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 362
tylu tu polakow w cheltenham a ja nie mam zadnej kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 362
znajde tu jakas?????:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margabde
Marta 362 - pewności nie mam ale myślę że jakąś znajdziesz:) Zaradna23- jak minął weekend? Dziewczyny a co Wy tu porabiacie? Uczycie się? Pracujecie? Wychowujecie dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×