Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Perfume_Maniac

Pomogę Wam dobrać perfumy - zależnie od wieku, wyglądu i upodobań...

Polecane posty

Gość Perfume_Maniac

Mam chyba dobrego nosa do perfum. Jeżeli któraś z Was chciałaby kupić sobie perfumy, ale nie zna się na zapachach i nie ma ochoty przez cały dzień obwąchiwać butelek w perfumerii, zapraszam na mój topik! Jeżeli opiszecie mi siebie - kolor włosów, oczu, styl ubierania się, ulubione zajęcia, styl życia, itp, dosłownie w paru zdaniach, podam Wam kilka nazw perfum, które mogłyby pasować. Wpisujcie się nawet, jezeli juz macie swoje ulubione perfumy - ciekaqwe, czy polecę Wam zapach, który Wy same sobie wybrałyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec jako pierwsza odwazna pytam jaki proponujesz mi zapach.. jestem podobna do Moniki Belluci, charakter nieco w stylu Angliny Jolie, styl ubioru w zaleznosci od nastroju ;) czasem sportowy, czasem elegancki, seksowny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 168 cm
brązowo-rude włosy. mam duze poczucie humoru, jestem towarzyska, nosze tylko spódnice ale sportowe. co polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włosy i oczy - brązowe, styl ubierania - nudnawy, styl życia - byle sie nie przemęczyć ;) Ulubione perfumy dotychczas - Hugo Woman :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet...........25
Nie wiem czy doradzasz facetom. Jestem 25 - letnim facetem, czasowo bezrobotnym magistrem, ciemnym szatnem z siwiejącymi włosami ;-). Mam m.in. Puma Jamaica, ale podoba mi się Hugo Boss ( tylko jest drogi ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powalily mnie na ..kolana ale dlugi czas mi sluzyly perfumy Lancome \"Attraction\", i \"Romance\" kiedys..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hrabio nie wachalam :D ale chetnie poczuje..te won preferuje zapachy slodkie aczkolwiek moga byc to jakies ladnie pachnace kwiatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hrabio jak tylko bede w poblizu perfumerii to nieomieszkam zapoznac sie z owym zapachem :) dziekuje swoja droga dla mezczyzn z mego aczkolwiek nie tylko pktu widzenia polecam \"Davidoff\", i \"Allure\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehhefdgv
co sadzicie o damskim Armani Mania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, zobaczymy... 26 lat, brunetka,długie włosy, zielone oczy, 175 cm wzrostu, szczupła. Styl ubierania - szeroko pojmowany gotyk.Nie lubię słodkich, landrynkowych zapachów, ani piżmowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfume_Maniac
No to jedziemy: Myślę, że: Sicily, Naomagic (Naomi Campbell), ewentualnie czerwone Isabelli Rosselini IsaBella. Na wieczór - może Samsara (ta w czerwonej buteleczce)? 168 cm: Escada Summer Paradise, Clinique Happy Aniella: L'Eau par Kenzo, Cool Water Davidoffa. Dziękuję Hrabiemu ZenHorstowi za pomoc w doborze zapachów dla mężczyn, bo ja nie jestem bynajmniej facetem i znam się na zapachach damskich, ale nie męskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfume_Maniac
Morgaine: skoro nie lubisz landrynkowych zapachów, może różany Tresor Lancome'a? Jest dość słodki, ale moim zdaniem nie landrynkowy. Ewentualnie Coco Chanel (nie Mademoiselle). Coco jest bardziej elegancki i stonowany, dośc ciężki, ale na pewno nie landrynkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HrabiaZenHorst >>> dzięki, ale pomęczę jeszcze trochę :) Na lato niezłe, ale zimą wolałabym coś cieplejszego ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalllka
armani mania jest ok... ja tam kupuje perfumy ktore mi sie podobaja... nie patrze na to czy sa cytrusowe orientalne czy inne. a lubie: max mara, baby doll YSL, dior cherie, escada magnetic beat moschino I love love ,ralph raulen blue nina ricci premiere jour ostatnio spodobal mi sie issey miyake w takiej okraglej czerwonej butelecce....i ciekawe co powiedzialbys o osobie lubiacej takie typy zapachow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perfume_Maniac>>> Tresor nie znam, wybieram się do perfumerii i nie omieszkam wypróbować, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfume_Maniac
Morgaine, Tresor maja ciepły, różany zapach. Otulają kobietę niczym mgiełka albo kaszmirowy szal. Ewentualnie jest jeszcze najnowszy zapach Calvina Kleina, dość intensywny, ale słodki, wąchałam go raz i nawet nie pamiętam nazwy, jest w podłużnej, niskiej buteleczce. Może to by Ci odpowiadało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 168 cm
a jeszcze jakies byś mi poleciła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×