Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pomysł na prezent dla chłopaka

Polecane posty

Gość gość

Jesteśmy ze sobą krótko, bo 2 miesiące, nie mam pomysłu na prezent, on nie pije, nie lubi piłki nożnej i gier komputerowych, ale zna 3 języki obce. Chcę żeby to był fajny upominek dla niego, coś miłego. Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
luknij tutaj: www.modelarstwo.sklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli Twój chłopak lubi uczyć się nowych języków to może kup mu przenośny odtwarzacz, na którym będzie mógł słuchać lekcji. To bardzo popularna metoda nauki, zwłaszcza dla tych, którzy nie mają zbyt dużo czasu – można uczyć się w drodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vierka201
Zazwyczaj prezenty kupuje na stronie zlotewyprzedaze.pl Tam są zawsze markowe rzeczy w bardzo okazyjnych cenach. zajrzyj sobie w zakładkę Mężczyzna i masz trochę inspiracji. Teraz są np. fajne i niedrogie zegarki, t-shirty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieca krytyka
najpierw poczytaj opine o tych zlotych wyprzedazach . podobno chinska tandeta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomysł z odtwarzaczem fajny i do tego może jakieś designerskie słuchaweczki nauszne/douszne? kupiłam ostatnio słuchawki krugera i jestem z nich bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Myślę, że najlepszym pomysłem będzie zakup zegarka, dlaczego: Tak jak napisałaś ciekawy upominek Praktyczny i użyteczny Na pewno się przyda i się spodoba POLECAMY: ZEGAREK MĘSKI GINO ROSSI NA PREZENT 2WZORY+PUDEŁKO (3376940065) Pudełko prezentowe GRATIS :) Zapraszam do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą na: www.sklepkirs.na.allegro.pl GWARANCJA WYSYŁKI W 24h,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście fajny ten pomysł z odtwarzaczem. A firmę Kruger znam i też polecam, mają bardzo fajny sprzęt audio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On ma 3 zegarki i to bardzo dobre, co do zainteresowań to nie jestem pewna, lubi sie uczyć właśnie języków obcych, jakieś sporty, ma 26 lat i dużo pracuje, ale chodziło mi raczej o jakiś upominek, jesteśmy ze sobą 2 miesiace, wiec dopiero się poznajemy, nie chce dawac niczego typu koszulka czy jakis gadżet, który nawet nie wiem czy mu sie spodoba, cos bardziej sentymentalnego, wiecie, dziewczynie w takim przypadku daje sie misia czy cos w tym rodzaju, ale facetowi nie dam misia, a nie zanm go na tyle żeby coś wymyślić, nie mamy jeszcze wspólnej historii, dopiero ją budujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikpakpok
Kup mu takie białe słuchawki - PANASONIC RP-DJS200E-W w media expert. Po wpisaniu kodu rabatowego wychodzi bardzo dobra cena. Powinien być z nich zadowolony. Sam używam i na prawdę ładnie grają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marti23434
Może dobrym pomysłem na prezent dla chłopaka okaże się hulajnoga,co o tym myślisz? Sprawdź koniecznie na www.Hulajnogi.com.pl mają bardzo szeroki wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup mu beret z antenką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolobolo
tablet, lapka i przy okazji konkurs na rejs po Karaibach ;) Jak wygrasz to dopiero będzie prezent :D W Media Expert taki konkurs. Gdzieś już ktoś wspomniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy mężczyzna z całą pewnością chciałby spróbować dobrej, szkockiej whiskey. Dom Wina ma w swojej ofercie 21- letnią szkocką w dobrej cenie. Myślę, że przypadłaby mu do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza_87
Postaw zdecydowanie na słuchawki! Będą praktyczniejszym prezentem. A jeśli wybierzesz te Kruger&Matz to będzie to bardzo fajny, nowoczesny i stylowy prezent. Myślę, że o ile twój facet lubi modę to bardzo mu się spodobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erutik62
A polecacie coś witrynę z prezentami z imieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliin
Bardzo przydatny gadżet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już wcześniej pisałam ja swojemu kupiłam samsung gear s. Bardzo fajny smartwach plusem jego jest wygląd normalnego zegarka i jest mega elegancki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój chłopak ma piernika na pukcie muzyki i kupuje sb słuchawki i inne jakieś kable za poranione ceny to kupiłam mu słuchawki bezprzewodowe sama żeby nie kupić nic drogiego... i bardziej ja sięzdziwiłam niż on że mu się spodobały więc może też kup jakieś śłuchawki ja brałam Elite https://www.ceneo.pl/50298737

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze korzystam ze stronki http://sklepok.pl/ Mozesz naprawdę dorwać coś za niskie pieniadze np. ostatnio był Telewizor za 99zł 32cali, pralka nowa za 70zł, gra playstation za 45zł. telefon iphon za 18zł aparaty fotograficzne za 15zł nowa z grą, masakra taniej niz alliexpres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiewióreczka_94
Mój chłopak bardzo lubi Lionela Messiego i nie mogłam nigdzie znaleźć nic odpowiedniego. A, ze teraz idzie zima postnaowiłam że kupię mu bluzę z kapturem, zresztą bardzo lubi w nich chodzić. Nie mogłam nic znaleźć ale wpadłam na to: https://www.printlander.pl/bluzy-z-kapturem/7668-156988-leo-messi-bog-dios-bluza-meska-1.html Gdy zobaczyłam jego minę gdy dostał swoją bluze z podobizną Messiego myślałam ze padnie, a samo zamówienie przebiegło szybko i bezproblemowo :D Pozdrowienia! Na prawdę się opłaca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zdalnie sterowany model samochodu? Zobacz na www.rsmax.eu gdzie teraz są fajne promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×