Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość mmmycha

pomysl na własny biznes

Polecane posty

Gość mmmycha

Witam, ma prosbe zebyscie podrzucili mi pomysl na wlasny biznes. Mam dosyc harowki za marne grosze. Rozmawialismy dzis z mezem z pewnymi osobami z rodziny ktorzy byliby w stanie porzyczyc nam 25 tys zl, do tego moznaby wziac jakies 15 tys na otwarcie wlasnego interesu wiec mielibysmy : - 40 tys na start -duze pomieszczenie gospodarcze (ok 80m2) -samochod dostawczy -mala miescina, ok 60 km od duzego miasta (Łódź) Doradzicie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradzam ci slownik ortografic
ortograficzny matole :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmycha
gdzie jest blad ortograficzny? znakow polskich nie ma ale gdzie blad ort?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiowa lowalowa
Na tą chwilę z grupy wychodzą Niemcy i Portugalia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmycha
no fakt "pożyczyć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dzisiejszych czasach biznes to duża sprawa. To nie lata 80-90 w których za co byś się nie wziął to to i tak miało wzięcie bo niczego nie było a przemysł/usługi dopiero zaczynały się rozwijać. Pamiętaj że musi być porządny biznes plan, a po drugie trzeba się pilnować, bo w naszym chorym kraju koszty prowadzenia własnej firmy sa przerażające :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warummm
Lumpeks -nic innego nie przychodzi dogłowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiowa lowalowa
szkola jezylkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warummm
A ja zajalbym sie dekarstwem.Ogromny rymek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warummm
Na zrobienie ogrodzenia metalowego czrkam 2 miesiace.Jest pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmycha
dzieki wam wszystkim za podrzucenie pomyslów:) moze cos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lumpex mayy spozywczak ludzie jesc musza catering domowy ( ryzyko, zalezy do wielu czynnikow )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już wszystko wiem
nie radzę - ZUS was zeżre, o innych płatach nie wspominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasels
skup jabłek to jest świetny interes, mój znajomy od prau lat sie tym zajmuje biznes sezonowy ale kasa na tym jest taka ze.... podam na przykłądze znajomego zamieszcza ogłoszenia reklamy ze skupuje jabłka 50groszy za kg ludzi przyworza pod dom organizuje też skupy w innych wiozkach dziennie 2 samochodu ma minumum, prosto liczac płaci 50gr sprzedaje za 1 zł w tamtym roku tak przynajmniej było, na samochodó wejdze mu około 10 ton jak nie wiecej, dzienne odwozi około 2 kasa jak sie patrzy zaczynał od stara a teraz ma 2 many

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysl na biznes to ja mam
swietnie! ja mam pomysł na biznes TY masz kapitał, na poczatek jest jednak ryzyko... trzeba zainwestować w poradę Prawnika i Informatyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat_nie
może pomyśl o handlu np. odzieżą? w wólce kosowskiej masz megahurtownię towarów z chin czy turcji - niedrogie rzeczy, więc schodzą prędziutko. na rozkręcenie interesu powinno wystarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym założyła firmę, która celuje w niszowych klientów. Na innowację ciężko się dziś zdobyć, ale warto pomyśleć o tym, żeby się czymś wyróżniać. Na przykład ostatnio widziałam sklep z odzieżą żałobną. niby w każdym sklepie znajdziesz czarne ciuchy, ale nie takie. no i swoje kosztują. Ogrodzenia metalowe - jasne że świetny pomysl, tak jak zakladanie klimatyzacji czy instalacja innych sprzętów - ale na tym trzeba się znać, najpierw samemu. Nie wystarczy wynająć robotników, bo trzeba ich jeszcze pilnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessa19
Tak poza tym to nawet najfajniejszy pomysł trzeba dobrze wypromować. Wielu już takich byli co mieli piękne plany, ale wszystko legło w gruzach. Biznes to biznes, a konkurencja coraz większa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedendzien
Najlepiej wszystko miec idealnie zrobione, na wszystkim sie znac i miec miliony na koncie.. Eh.... wszedzie wymagane sa cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość max golonko
i widzisz ,juz pierwszy klient :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flasgordon@
moge doradzic ale nic za darmo ... 25 % zysku dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixyyyyyyyyyyy
dlaczego mam tobie dawac pomysl na biznes? jakis zarobek z tego bede miec? samej sie myslec nie chce ale biznesy sie marza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tell_me_now
ja jestem za tym, żeby otwierać własny biznes, tylko faktycznie coś czego nie ma jeszcze na rynku, albo jest mało. Dlatego odradzam jakąś odzież. Może coś zupełnie innego. A jak jest mieścinka mała możesz pomyśleć o tym, żeby działania też oprzeć o internet. I też warto pomyśleć o założeniu strony, poprowadzić działania marketingowe, żeby tych klientów przyciągnąć. Jak już wymyślisz co chcesz robić przyda ci się ten adres http://advancedart.pl/ ta firma pomoże i w zaprojektowaniu strony i działaniach marketingowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraza
Pomysłów może być wiele, ale to raczej Ty będziesz musiała znalexc odpowiedni. gdy juz to sie stanie możesz skorzystać z oferty pomocy jaka oferuje http://www.fundacjanowetechnologie.pl/inkubator/, dzieki nim bedziesz mogła spokojnie wystartować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mało znasz się na biznesie i boisz się ryzyka to polecę Ci jakąś franczyzę: poszukaj np. na franchising.pl i innych stronach: bardzo dużo jest ofert z różnych branż, coś dla siebie na pewno wybierzesz. Nie jest to sposób na pierwszy milion w rok, ale na spokojne zarabianie niezłych pieniędzy (oczywiście w ramach ryzyka które zawsze jest). Franczyzodawca ogranicza Twoje pole działania, ale także daje prostą mapę, którędy podążać, jest kogo się poradzić, od kogo ściągać, u kogo podpatrzeć itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy666
No ale na co chcielibyście się nastawić? Ja zajęłam się uprawą pieczarek, bo nie trzeba się przy tym zbytnio naharować. Wprawdzie miałam spore problemy ze znalezieniem nabywców, ale odkąd mam abonament na odkryjfirme.pl dostaje dużo zapytań, głównie od restauracji i całkiem dobrze mój biznesik prosperuje:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może prowadzenie restauracji? Niekoniecznie dużej ? –ale ze smacznym jedzeniem? Albo kawiarni? (kawusia, domowe ciasteczka) – jest mnóstwo pomysłow. Kasy dobrze troche mieć na początku , wiadomo sprzęty, meble, dekoracje- wszystko pochalania duzo kasy- ja przy otwarciu wlasnej kawiarenki – mialam jakies już zaplecze finansowe i polecone firmy, jeśli ktos szuka np. hurtowni z wyposażeniem urządzeń chłodniczych, czy gastronomicznych to mogę szczerze ich polecic http://frigosystem.com.pl/ , firma wyposażyła mi praktycznie cala kawiarnie, sprzet jest bardzo ok. i nie zdzieraja kasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja prowadzę firmę http://www.mark.com.pl/ - branża transportowa jest trudna, ale daje korzyści po pewnym czasie. Nawet prowadzenie małej firmy przewozowej, albo przeprowadzkowej jest fajne. Teraz dużo ludzi się przemieszcza, głównie w poszukiwaniu pracy, a nie każdy ma własne auto, żeby przetransportować dobytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×