Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WSTYDZIUCH

ponad 10tys Funtow w walizce podroznej jak to legalnie przewiesc

Polecane posty

W temacie jak legalnie bez problemowo przewozic pieniadze droga lotnicza w bagazu podrecznym Kwoty znaczaco powyzej 10tys F Ost jak przewozilem 15tys mialem lekkie problemy na odprawie gdyz samo poinformowanie ich ze zamierzam przewiesc im nie wystarczy. Ktos przewozi i wie jak bez problemowo przewozic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy sie nie chwalilem ile to zarabiam bo to moja sprawa. Jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to sie nie udzielaj. Zadalem pytanie i chcialbym wiedziec Nie tylko mi sie przyda jak uniknac kary grzywny badz innych problemow przy tego typu problemie jakim jest przewoz gotowki . A przelewy nie wchodza w gre gdyz kursy kantorowe sa o wiele wyzsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia dunhamm
moze poprostu zadzwon na lotnisko i zapytaj. Albo jak masz blisko to pojedz. Oni zapewne sa bardziej kompetentni w udzielaniu takich informacji niz ludzie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o mja bozeee....
ale mnie wkurwiasz wstydziuch.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez nikt bagazu podrecznego nie sprawdza,chyba ze w security.najlepiej zawin w jakis pakunek,co to kurde kasy przewozic nie wolno.ja przewozilam kilka tys.funtow i nikogo nie informowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o mja bozeee....
no akurat limit jaki nie trzeba zglaszac to , o ile sie nie myle, 10 000 funtow. wiec nie ma tak, ze mozesz bez zglaszania nieopgraniczona ilosc pieniedzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia dunhamm
siren jest okreslona kwota, do ktorej nie musisz zglaszac, ze przewozisz. Powyzej mozesz juz miec problemy. Poza tym jak to nie sprawdzaja podrecznego? Przechodzi przeciez przez x-ray. Jak im cos nie pazuje to otwieraja i sprawdzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmija jadowita
nie wiem czemu, ale mi tez ten caly wstydziuch dziala na uzebienie, pamietam jego pare poprzednich postow i zawsze zgrywal w nich taki typ macho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o mja bozeee....
zgadzam sie ze zmija. typowy polaczek- buraczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaaa glupota nie ma granic
Bezpieczniej jest wrzucić to na konto nie uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawo dewizowe wyraznie mowi ze powyzej 10tys euro jestesmy zobowiazani do zgloszenia tego typu przewozu i czy to sa czeki papiery itp Nie znajomosc prawa zawsze moze uprzykrzyc. Pytam bo zawse mam problem na lotnisku a zglaszam i policjanci sa na ogol bezszczelni w zadawaniu glupich pytan polakowi. Tak bagaz sprawdzaja bo na skanerze od razu widac gotowke bo tego jest duzo. Nie kazdy bank daje banknoty 50funtowe bo nie maja ;] Pytam bo nie wiem moze ktos doradzi Wystarczy rachunek z banku badz payslipy badz odcinbek p45 z zarobkow rocznych? Jak kogos wkurzam to sorka ze pytam ale forum jest po to aby pytac a po 2 w jaki sposob mozna zgrywac macho na forum? nierozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bogata
przewozilam wiecej jak 20 tys i nie zglaszalam botylko jak wyjezdzasz poza unie to musisz zglosic kwote pow. 10tys. poczytaj przepisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdura na cały max
Ja przewoziłam 10tys właśnie, poinformowałam celników, poszliśmy do pokoju, zaczęli liczyć. Już myślałam, że się spóźnię na samolot. Liczyć, notować, wystawiać zaświadczenia. I na koniec mówią, żebym na przyszłość sobie odpuściła, bo to mała kwota i tylko więcej problemów ze zgłoszeniem, niż nie zgłoszeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klgjgffgklf
ale masz kurwa zajebistscie fotke zrobiona..normalnie szok...z ktorej ty wsi chlopie jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adolf hitler i tax office
krok 1 otworzyc walizke krok 2 wsadzic pieniadze krok 3 zamknac walizke oraz najwazniejsze - nie chwalic sie tym z nikim. opcjonalnie : - otworzyc konto w hsbc w uk - otworzyc konto w hsbc w pl - dokonac przelewu - zwalic konia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipodajkaaa
wstydziuch jak juz sie chcesz pochwalic klata to chociaz zaloz ladniejsze pantalony bo w tych kalesonach z dyndajacym sznurkiem wygladasz jak pol dupy zza krzaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghyujikolp
moj tata sprzedal dom w pl i z bratem wiezli poooooonnnnad tyle!!o wiele wiele wiecej i to mieli w cashu w aalizkach pokazali dokumencik ze chata sprzedana i lajtowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość randy MRS
wstydziuch...qrna masz wieksze cycki ode mnie,popadlam w kompleks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adolf htler budyn truskawkowy
btw wstydzioch ladna plazowka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiokfosdgk;
NIE WIEM DOKLADNIE CO POTRZEBA ALE NA PEWNO JAKIS DOWOD POBRANIA KASY, CZYLI CHOCIAZ BY TEN KWITEK KTORY DOSTANIESZ Z BANKU PRZY OBIERANIU KASY, ABY UDOWODNIC ZE TO TWOJE PIENIADZE Z TWOJEGO KONTA,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże ale ludzie są zawistni. Zostało zadane pytanie a ci zazdrośni nic tylko jakieś hejty do autora. Nie masz takiej kasy trudno przestań zazdrościć i zabierz się do roboty na nie obrażaj ludzi bo sam jesteś burak jeden z drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×