Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

potrzebuje przepisów!!

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny potrzebuje pomocy. w piątek mam rodzinne spotkanie, około 15 osób. Dajcie pomysły i przepisy na coś szybkiego i łatwego, coś w rodzaju kolacji na ciepło i kilka szybkich przystawek. Pomocy please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja się podpinam pod pytaniem, dziewczyny zawsze pomogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze muszelki nadziewane tunczykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
250 gram makaronu muszla duża 4 jajka 1 papryka czerwona 3 ogórki kiszone 1 puszka tuńczyka rozdrobnionego 2 łyżki majonezu pieprz kolorowy sól Makaron muszle gotujemy w osolonej wodzie. Jajka gotujemy na twardo i studzimy. Jajka , ogórki i paprykę kroimy w drobną kostkę. Do jajek, ogórka i papryki dodajemy odsączonego tuńczyka z puszki. Wszystko razem mieszamy i doprawiamy do smaku pieprzem kolorowym i solą. Na koniec dodajemy majonez Makaron muszle rozkładamy na talerzu. Faszerujemy gotową sałatką z tuńczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sałatka gyros- podwójna pierz kurczaka pokrojona w kostkę, posypana przyprawo gyrosa i podsmażona, 2cebule w kostkę,góeki konserwowe,kukurydza, kapusta pekińska, majonez i ketchup.Pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sałatkę z gyrosem znam i często robie, ale zamiast ketchupu daje przecier pomidorowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upiecz kurczak ugtuj frankfuterki, zrób sałatkę jarzynową, albo z brokułem i pomidorem,ze 2rodzaje sledzi, moze jakies leczo( teraz sezon)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapiekana kasza jaglana ze szpinakiem suszonymi pomidorami i krurczakiem sałatka jarzynowa lub jakas prosta paszteciki z ciasta francuskiego nadziewane np.pieczarkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kicia-kocia, moje dzieci uwielbiają! Składniki: 2 kg kota, opalony z sierści, Psi smalec, Kukurydza z krowich odchodów, 10 dkg moli spożywczych Kota patroszymy, nadziewamy molami i kukurydzą, smarujemy psim smalcem i na godzinkę na 180 stopni. Smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pokochałam ostatnio blog, który nie tylko mnie aspiruje, pokazuje sposoby na wykończenie wnętrz, ale podaje niezłe przepisy. Zobacz ten http://purmosfera.pl/2015/05/kulinarne-inspiracje-purmo-gotowane-szparagi-z-finalista-top-chef/ Prosty w wykonaniu, dietetyczny, no i smaczny. A do tego zwróć uwagę na podanie jajka, nie spotkałam się z takim pomysłem. Ale za to zabłysłam wśród przyjaciół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×