Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Porównaj nie przepłacaj

Potrzebujesz szybkiej pożyczki ? Pożyczasz i zwracasz tyle samo

Polecane posty

Gość gość
Polecam Finansowe Posiłki sama korzystałam, potwierdzam brałam 500 zł bo potrzebowałam do ostatniego dnia miesiąca a nie otrzymałam jednego przelewu w terminie i za 10 dni spłaciłam tyle samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą pożyczek udzielanych przez naszą firmę. To od początku do końca jasna i czytelna oferta, udzielana wyłącznie online. Pożyczkę można otrzymać nawet w kilkanaście minut po pozytywnej decyzji kredytowej. Na rynku polskim wonga.com udziela pożyczek krótkoterminowych od 50 zł do 1500 zł dla nowych Klientów, ratalnych do 10000 zł dla nowych Klientów. Więcej na wonga.pl Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelilna
Jak to jest z kolejna pożyczką w wonga? Koszt też 10zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tardissa
Myślę, że jedną z najciekawszych ofert na rynku mają obecnie Kredyty-Chwilówki. 1000 zł na 0% i kontakt z konsultantem 24/7 online i telefonicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepsza jest www.aasapolska.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tożenka
Ja też polecałabym Kredyty Chwilówki. Nie ma co ich porównywać z jakimiś niepewnymi pożyczkami, których agitatorzy wrzucają tylko link i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andin
ja tak brałam super pożyczkę w Lendonie - wygodnie,szybko i pierwsza pozyczka na 0%! to jest wygoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończyliście już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio widziałam fajną ofertę na stronie www.finansepl.com. Warto wejść na ich stronę i zapoznać się z ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sławomirdobry
Nie ufam takiemu "kopiuj wklej" - z doświadczenia mogę Wam polecić Feniko. Przejrzyjcie sobie ofertę, jeśli szukacie jakiejś pożyczki online ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NACIĄGACZE!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Adelina, kolejna pożyczka w wonga.com każdorazowo udzielana jest na indywidualnych warunkach. Można o nią wnioskować od razu po spłacie pierwszej pożyczki. Maksymalny limit dla kolejnych pożyczek w wonga.com może wynieść do 8000 zł, ale kwota ta i koszt ostatecznie są uzależnione od indywidualnie obliczanej zdolności kredytowej. Dodam, że Klienci wonga.com mają możliwość wzięcia udziału w Programie Korzyści, w którym najwięcej zyskują osoby terminowo spłacające swoje zobowiązania i rozwiązujące interaktywne testy na platformie Kapitalni.org. Spełniając te kryteria, przy kolejnej pożyczce można otrzymać lepsze warunki cenowe pożyczki. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryna
Czy istnieje możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki w wonga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Patryna, tak, zgadza się. Pożyczkę możesz spłacić w każdej chwili od momentu jej otrzymania. Spłacając wcześniej, nie jesteś narażona na odsetki ani prowizję za niewykorzystany okres pożyczki. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×