Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aga 771

powiększenie piersi u dr n. med. Agnieszka Żurada Zielińska

Polecane posty

Gość Aga 771

Hej Czy któraś robiła zabieg powiększania piersi u dr n. med. Agnieszki Żurada-Zielińskiej ,bo szukam dobrego specjalisty w Łodzi może mi kogoś polecicie.Wybierałam się do Żukowskiej ale za dużo negatywnych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do dr. Pisery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos może powiedziec o dr Zukowskiej coś wiecej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego?coś robi nie tak? widzialam wpisy negatywne o korekcie nosa ale o piersiach nie ma negatywnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na konsultacji u pani Dr. Agnieszki Żurady - Zielińskiej, i mogę powiedzieć że na pewno jest to osoba godna zaufanie, konkretna a zarazem bardzo uprzejma i życiowa. Jeśli chodzi o opinie w internecie same pozytywy. Ja jestem zdecydowana na zabieg powiększenia piersi własnie u niej, kwestia tylko znalezienia odpowiedniego terminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idę w poniedziałek do dr Rykały dam znać jak wrażenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj znac koniecznie.Jeż idę w poniedziałek do dr Agnieszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo czekałaś na wizytę u dr Rykały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 771
Byłam u dr Żukowskiej na konsultacji i zaproponowała mi implanty 310ml czyli nie za wielkie takie jak chciałam o kształcie anatomicznym,ogólnie zrobiła na mnie dobre wrażenie ale po przeczytaniu tylu negatywów postanowiłam jeszcze skonsultować się u dr Rykały i tu niespodzianka zupełnie inna propozycja implanty okrągłe i dodatkowo podniesienie piersi szok!Faktycznie mam lekko opadające piersi i dlatego Żukowska zaproponowała mi implanty naturalne ponieważ uniosły by one piersi na ok 1cm co w zupełności by mnie satysfakcjonowało .A tu się dowiaduje że absolutnie implanty takie mi nie uniosą piersi w wręcz przeciwnie efekt będzie jeszcze gorszy, przy czym pan dr był równie przekonujący.Już teraz zgłupiałam całkiem i nie wiem co robić może ktoś miał podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam wizytę u dr Żukowskiej nie zrobiła na mnie wrażenia.Bark podejścia do pacjenta , a opinie negatywne które są o dr w 70% są prawdą.Jak byłam na konsultacji w gabinecie zadzwoniła pacjentka,która robiła zabieg powiększenia piersi u Pani dr to nawet nie chciała z nią rozmawiac. Nie spodabało mi się to bardzo uważam,że po zabiegu kontakt z lekarzem jest ważny tutaj tego nie ma na pewno.Dzisiaj byłam u dr Agnieszki Żurada-Zielińska bardzo miła i sympatyczna.Podejście do pacjenta bardzo dobre.Jeszcze mam wizytę u dr Rykały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 771
Czy u ciebie propozycje implantów i technika wykonania zabiegu były podobne u Żukowskiej i dr Agnieszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak podobne.Zdecydowałam się na implanty okrągłe bo takie chcę mieć tylko wielkość jest dla mnie dylematem...zastanawiałam się między 350cc lub 375cc ale raczej zrobię 350 bo nie chcę mieć "big cyca"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko dr Agnieszka pracuję na implantach firmy Eurosilicones a nie Mentor...jestem na etapie czytania o tych implantach które są lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka91
Czesc dziewczyny, Temat widze sie urwał miesiac temu. Czy możecie polecić Dr Zielińską? Czy ktos miał juz operacje i moze powiedziec czy jest zadowolona? Czy moze jednak do innej osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam w sobotę u dr Zielińskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela87
Ja miałam tydzień temu operację powiększenia biustu u Pani dr i muszę powiedziedziec, że moje cycuszki są cudowne teraz uwielbiam na nie patrzec.W dzień operacji bałam się strasznie nawet powiem,że spanikowałam ale Pani dr wsparła mnie psychicznie,że bedzię dobrze i tak też było. Jest bardzo sympatyczną i kompetentną osobą na właściwym miejscu. Mój okres rekonwlescencji był bardzo łagodny. Polecam w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy po operacji wróciła Pani od razu do domu ? nie było żadnych komplikacji z tym związanych ?? jaki staniczek pooperacyjny Pani miała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalja
Ewela87 rozumiem ze robiłaś piersi u dr Żurady Zielińskiej czy jesteś ?? Jak efekty po takim czasie ? Kiedy zeszła opuchlizna ?? I w jakiej klinice? Bardzo bym chciała poddać się zabiegowi ale bardzo się boję, proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mela9733
Ja również jestem po zabiegu powiększenia piersi u dr Agnieszki Żurady Zielińskiej. Z pełnym przekonaniem polecam - to świetny chirurg i super kobitka. Bardzo kompetentna i cierpliwa. Piersi są fantastyczne - pierwsze 3 doby są najgorsze a poźniej już jest tylko lepiej. Sam zabieg szybko i bez żadnych komplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkamila
ja również jestem po zabiegu u Dr Agnieszki, wspaniała kobieta :) Nie mam żadnych komplikacji , a piersi wyglądają ślicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na konsultacji zarówno u dr Zielińskiej jak i u dr Żukowskiej. Dr Zielińska wywołała na mnie wrażenie osoby bardzo pewnej siebie, generalnie włożyłaby mi każdy implant jaki bym chciała. Sugerowała się zdjęciami, które jej pokazywałam jeśli chodzi o efekt jaki chciałbym uzyskać. Kilka znajomych robiło u niej piersi, jedne maja lepiej inne gorzej, a jedna ma tragiczne. Jedno co mi się nasuwa to wspólna cecha - każda której włożyła implant ma je osadzone bardzo wysoko. Ciężko więc stwierdzić czy jest dobra czy nie. Pracuje na eurosiliconach. Plus to cena- okrągłe chyba 9 tyś, minus (chyba) to ten że wychodzisz 2-3 godz po zabiegu do domu. Zaś u dr. Żukowskiej robiło mnóstwo moich znajomych i słyszę same dobre opinie. Fakt o nosach i uszach słyszałam, że miała kilka nieudanych operacji, ale jeśli chodzi o piersi słyszałam same superlatywy. Ona pracuje na mentorach - jedna z 3 najlepszych firm na świecie jeśli chodzi o implanty. Bardzo szczegółowo wyjaśniła wszystko i wytłumaczyła. Nie chciała oglądać żadnych zdjęć, gdyż jak powiedziała- każda kobieta jest inna i ten sam implant u każdej da inny efekt. Bardzo szczegółowo dobiera implanty, pyta kilka razy czy na pewno. Plus, po operacji zostajesz 1 dobę na obserwacji. Minus cena (ale implanty mentora są droższe od eurosilikonów) no i pewnie na cenę wpływa pobyt w klinice. Podsumowując wrażenie jako lekarz dużo lepsze zrobiła na mnie dr. Żukowska. Nie wiem co robic szczerze mówiąc. Dziś mam wizytę u dr. Zielińskiej i powinnam wyznaczyć termin, natomiast u dr. Żukowskiej już mam termin i wpłaconą zal w wys 500 zł. Różnica między jedną a drugą 3 tys (ja chcę anatomiczne więc więcej). Może odezwie się któraś dziewczyna która robiła u dr Żukowskiej i której źle zrobiła? Bo ja naprawdę widziałam dużo piersi w wykonaniu Pani dr Żukowskiej i wszystkie piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...tez chetnie poczytam na temat obu Pań... a może "gosc" zechce mi powiedziec jak dlugo czeka sie u tych Pan na zabieg i jakie sa dokladne koszta. i dlaczego anatomiczne a nie okrągle bo ja sie jeszcze nie zdecydowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie wracam od dr Zielińskiej z drugiej konsultacji.. Gdyby za 1-szym razem tak, ze mną rozmawiała to nie miałabym wątpliwości. Idę jeszcze w pon do dr. Pisery. Chcę mieć pewność,że podjęłam właściwą decyzję co do rozmiaru implantu i lekarza który zrobi zabieg. Jeśli chodzi o czas oczekiwania na termin zabiegu to u dr Zielińskiej ok miesiąca . U dr Żukowskiej podobnie. Jesli chodzi o rodzaj implantu to u dr Żukowskiej dobieralam anatomiczne- stanelo na rozm 440 (?). Dokladnie nie pamietam ( wiem, ze mniejszy byl dopiero 390). Ale po wyjściu miałam wątpliwości i następnego dnia zadzwoniłam aby umówić się na jeszcze jeden dobór bo chyba przesadziłyśmy obie z rozmiarem. Dodam, że po ciąży nie mam biustu w ogóle. Ale dr twierdziła,że implant wejdzie. Ponieważ byłam już na jednej wizycie u dr Zielińskiej to postanowiłam iść raz jeszcze (tym bardziej, że nie płaciłam za nią ponieważ na 1-szej wizycie miałam zly stanik i nie bylo jak dopasować implantu. Dr Zielińska odradziła włożenie implantu, który miałam ustalony z dr Żukowska z uwagi na mój mały biust. Mówi,że na upartego włożyłaby ale były by ogromne to raz,a dwa z uwagi na budowę moich piersi efekt nie byłby dobry . Padło więc na okrągłe 370 cc. I wydaje mi sie,że to bedzie dobry wybór. Chcialabym takie duże c albo małe d. Termin wyznaczylysmy na 18 lutego. Pozostaje mi czekać na wizytę u dr Pisery i wtedy podejmę decyzję czy zrobię zabieg u dr Zielińskiej czy u dr Pisery (zależy ak dlugo czeka sie na termin- mi zalezy zeby zrobic w lutym, najpozniej w polowie marca). I jestem jeszcze ciekawa czy oddadzą mi zadatek (u dr Żukowskiej trzeba wpłacić zadatek nie mniej niż 500 zl). Idę dziś i się dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do ceny to u dr ZIELIŃSKIEJ cena anatomicznych 10500 zł a okragle 9000 zł. Ale wiem,że od marca ma cena wzrosnąć. Jeśli chodzi o dr Żukowska to anatomiczne 15230zl a okrągłe ok.2-3tys mniej. Tyle że dr Żukowska robi zabieg na księżym młynie i w cenie jest 1 doba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za odpowiedz... bardzo konkretnie :) daj znac jak po wizycie u Pisery.. a powiedz jestes z Lodzi ze akurat tytaj czy jaki był powód ze postawiłas na Łódz? mam jeszcze pytanie co do dzieci..w jakim sa wieku poniewaz ja mam dwoje (29mies i 13mies) i zastanawiam sie czy to dobry pomysl robic operacje teraz bo wiadomo ze przy dzieciach sobie nie "poleżę" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jestem z Łodzi i stąd wybór. Mam synka w wieku 2 lat i 3 mies i też się boję co będzie. Ale jakoś dam radę z pomocą partnera i babć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj znac jak po wizycie u Pisery... a powiedz slyszalas ze po operacji szybko wychodzi sie do domu? co ty na to? nie obawiasz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wiem, że u dr Zielińskiej wychodzisz od razu tzn po kilku godzinach. Wiesz, jak się uprzesz to ona też może Cię zostawić na dobę ale drożej cie to wyniesie a dwa - chyba lepiej być w domu u siebie, z bliską osobą która pomoże niż w obcym miejscu:-( ale to moje osobiste zdanie. Za dużo koleżanek robiło u niej i nic się nie działo abym miała jakieś wątpliwości:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×