Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

powiem to "glosno" gardze patologia

Polecane posty

Gość gość

mam gdzies te wszystkie ochy achy , tolerancje , zrozumienie , psychologiczny belkot itd tip gardze patologia i tyle jak patrze na te wszystkie programy NND czy Uwaga lub inne interwencje i widze te bezmozgie poatologiczne ameby to zwyczajnie gardze tymi ludzmi zeby kobieta 36 lat miala juz gromade dzieci w tym najstarsze 19! i zeby nie bylo ja stac na to zeby z najmlodszym dzieckiem isc do okulisty i kupic porzadne ladne okulary diecku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez gardze takimi ludzmi sami sa sobie winni i nie chce miec z nimi nic do czynienia. Glownie dlatego ze mialam i zle sie to skonczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i? kogo to obchodzi czym ty gardzisz:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyluzuj, to tylko telewizja, to się nie dzieje naprawdę - tam jest scenarzysta i reżyser i oni właśnie chcę żebyś się tak podnieła i oglądała ich kiczowaty "reality" show. Kto w 2017 r. jeszcze wierzy w to co jest w tv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tv czy nie taka patologia istnieje naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patologia istnieje. Nie wszyscy mamy równy start. Gdyby był równy, i ktoś zszedłby na taką drogę, rownież bym gardził. A tak, posostaje gardzić autorami takich publicznych przemyśleń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kazdy ma taki sam start ale kazdy ma dwie rece, dwie nogi i glowe na karku Co takiego zlego miala na start np ta laska? Matke miala normalny, ojca sp z opowiadan miala normalnego , dobrze zyl z matka, ona jedynaczka . No fakt start tragiczny ze musiala zaciazyc jako nastolatka i nawet z tego wnioskow nie wyciagnela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia istnieje, ale chyba aż tyle jej nie ma skoro czepnęłaś się wyreżyserowanej historyjki z ckliwego telewizyjnego serialiku zamiast podać jakiś realny przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jakiego seriefigur? O czym ty bredzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serialiku ( j****y slownik w telefonie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa,wyreżyreserowana historyjka. Dla tv to oni sie troche hamują ta patola ,do kamer sie troche staraja ,a poza kamerami to jeszcze wieksza patologia. Tam dopiero sie dzieje. Ta co tu nie wierzy ze taka patologia istnieje to chyba sama jest tą patologia i uwaza to cos za normalne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat - jak jest za mało łzawo to wymyślają jakieś pierdy, żeby widzowie pokroju autorki oglądali ten s**t i myśleli sobie: "woow, ale patologia, ale się lepiej poczułam, wprawdzie mam z****** życie i nic nie osiągnęłam, ale przynajmniej w telewizji pokazali kogoś gorszego ode mnie, kim mogę gardzić" - a forsa z reklam leci kap kap do portfela pana Solorza czy innego tam byznesmena. W "Modę na sukces" też wierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje z patologia więc przestań mi pieprzyc że to są jakieś rzeczy z kosmosu. Z choinki się urwałes? Owszem tv kłamie i wciska chłam na kazdym kroku ale akurat przykład patologia to nie jest science fiction.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehehe co ja jebniety troll tia patologii nie ma , tylko tv-szoly tak pokazuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko te kobiety 36 letnie nie zrobiły sobie dzieci same. Te dzieci gdzieś mają ojca/ojców. Dlaczego winisz matki, że nie stać je na okularki dla dziecka? Dlaczego tylko kobiety winisz za taki stan rzeczy? Dlaczego tak rzadko wini się mężczyzn? To przecież gnoje, najczęściej nie interesują się tymi kobietami ani swoimi dziećmi, stosują przemoc fizyczną i psychiczną, przepijają pieniądze dlatego tych matek nie stać m.in. na okularki. A facet patol dla ciebie jest święty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama patologia na tej kafeterii sie wypowiada. Nareszcie wśród swoich :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś - wiesz małpo, że owszem te baby same sobie nie zrobiły dzieci tylko, czy znasz to, "jak suka nie da to pies nie weźmie". Po wuj te idiotki rozkładają giry byle komu, myśli się, myśli się, nie tylko cipą ale i głową, a już jak je swędzi tak cipa i dają to niech sie zabezpieczają. Też jak patrze na te idiotki ze stadem bachorów to rzygać mi się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety niektórzy ludzie sa jak zwierzęta . Zero panowania nad własnym popędem seksualnym . Tylko dzieci szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też gardzę patologią, jedyne co to wymówki, że piją bo nieszczęśliwi, palą bo się denerwują, kradną bo biedni, nieuczyli się bo to i owo. państwo daje dziś bardzo równe szanse na naukę i rozwój, nie mamy 19 wieku, że dziewczynka z zapałkami zamarza na ulicy. za komuny te szanse też były bardzo wyrównane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś w jakim ty dziecko świecie żyjesz? Myślisz, że ten dzieciorób facet nie bierze siłą? Myślisz, że on liczy się ze zdaniem kobiety, która mówi NIE? To patol, on myśli członkiem, jest mu obojętne czy kobieta zajdzie w ciążę czy to dziecko będzie miało za co jeść. "Jak pies nie weźmie to suka nie da".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bym miala takiego tyrana co by mnie bral sila to bym sie zabezpieczala! Przynahmniej tak bym sie chronila Proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×