Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hedorivka

Poznałam chłopaka w internecie, potem wysłałam mu swoje fotki i... przeczytajcie

Polecane posty

Tak jak w tytule. Poznałam chłopaka na badoo, ale nie miałam zdjęć ustawionych. Swietnie mi się z tym chłopakiem gadało, podrywał mnie, chciał się spotkać. Do czasu aż wysłałam mu swoje fotki. Wtedy powiedział, że on tylko żartował z tym podrywaniem, że związki nie są dla niego i że dobrze że nie biorę na poważnie jego deklaracji. Jak sie zapytałam wprost czy jestem brzydka, to powiedział, że on mnie nie bierze pod uwagę. Czy może być jakiś inny powód jego zachowania poza takim że jestem paskudna? Moja samoocena cierpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybrnął koncertowo. :) Pogódź się z tym, że nie każdy musi przekazać swoje geny dalej. :P Albo weź sobie jakiegoś chłopaka ze wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma inny gust to, że jednemu się nie podobasz nie oznacza, że nie spodobasz się nikomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawdopodobnie jestes brzydka, ale aby to ocenic musialbym cie zobaczyc, choć kiedyś qidzialem twoje foto z karteczka i bylas ladna:) raczej sama sobie cos wkrecasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 lat na karku a problemy jak potluczona gimbuska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18:52 okłamuj się dalej. W kulturze jest określony kanon urody , i albo ktoś się do niego zbliża i jest uznawany za pięknego, albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przejdz na witarianizm, zacznij medytować, biegaj, znajdz jakąś rozrywkę, słuchaj intuicji, przestań brać psychotropy, popracuj nad samooceną, znajdź przyjaciół. Widzę że jesteś człowiekiem z problemami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś prawdopodobnie jestes brzydka, ale aby to ocenic musialbym cie zobaczyc, choć kiedyś qidzialem twoje foto z karteczka i bylas ladnausmiech.gif raczej sama sobie cos wkrecasz.... x To wkręcam się czy jestem nieładna w końcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybrnął koncertowo. usmiech.gif Pogódź się z tym, że nie każdy musi przekazać swoje geny dalej. jezyk.gif Albo weź sobie jakiegoś chłopaka ze wsi. x Nie mogę się z tym pogodzić. Chciałabym być ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś przejdz na witarianizm, zacznij medytować, biegaj, znajdz jakąś rozrywkę, słuchaj intuicji, przestań brać psychotropy, popracuj nad samooceną, znajdź przyjaciół. Widzę że jesteś człowiekiem z problemami. x Stosuję diete, medytuje, mam przyjaciół i dużo rozrywki. Psychotropy odstawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z miasta Skierniewice
Znowu się przypałętała ta męczybuła zakompleksiona:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hedorivka dziś zdjecie z karteczka mi sie podobało, a na marginesie jestes dziewica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mam wrażenie, że podobam się tylko ludziom z niskimi wymaganiami " i tylko u takich masz szanse, więc albo ich bierzesz, albo kot/pies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za bogaty jestem, żeby cierpieć ludzkie katusze. ;D po za tym w przeciwieństwie do ciebie wygrałem na loterii genowej i wyglądam jak J. Leto. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"stosuję diete, medytuje, mam przyjaciół i dużo rozrywki. Psychotropy odstawiłam. nie utożsamiaj się z wyglądem, skoro podążasz tą drogą to daleko zajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaż zdjęcie do szczerze ocenimy za 5 min usuniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 w tę czy w tamtą nie robi różnicy. Niezły z ciebie trol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hedorivka jak tak możesz? A takie z ciebie wcielenie dobroci było :D robisz z siebie idiotke to czego oczekujesz po ludziach? Sama na tym zj*****m forum siedzisz i płaczesz jak dziecko a jesteś dorosła kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze go hedorivka pojechalas:) frajer ma 3k na dzien? buahahahhahaha wypuertalaj Michałek mitomanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Hedorivka jak tak możesz? A takie z ciebie wcielenie dobroci było smiech.gif robisz z siebie idiotke to czego oczekujesz po ludziach? Sama na tym zj*****m forum siedzisz i płaczesz jak dziecko a jesteś dorosła kobieta. x Wyrozumiałości, wsparcia i pocieszenia. Tego oczekuję. Nie wylewania swoich frustracji i jadu. Ja też mam swoje granice i potrafię być okrutna, ale rzadko to robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hendodivka to pe'dał udający kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×