Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pożyczki w 15 minut. Prosto, szybko, online!

Polecane posty

Gość gość

Pilnie potrzebujesz pieniędzy? Wybierz swoją kwotę pożyczki. Sprawdź na: http://www.credit24h.pl Tylko u nas KILKADZIESIĄT ofert FINANSOWYCH W JEDNYM MIEJSCU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Obecnie prowadzimy działalność w kilku krajach. Działamy w oparciu o zasady: - Przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty - Elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów - Komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora. a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novacik
W reklamie widziałem, że wonga oferuje 1 pożyczkę za 10 zł. Oferta jak najbardziej godna uwagi. Przy kolejnej jaki jest jej koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Novacik, kolejna pożyczka w wonga.com każdorazowo udzielana jest na indywidualnych warunkach. Można o nią wnioskować od razu po spłacie pierwszej pożyczki. Maksymalny limit dla kolejnych pożyczek w wonga.com może wynieść do 20000 zł, ale kwota ta i koszt ostatecznie są uzależnione od indywidualnie obliczanej zdolności kredytowej. Dodam, że Klienci wonga.com mają możliwość wzięcia udziału w Programie Korzyści. Za ukończenie 10 kursów albo ścieżki edukacyjnej na platformie Kapitalni.org Klient może otrzymać jednorazowo w trakcie trwania jednej pożyczki zwrot w wysokości 10 zł. Ukończenie większej liczby kursów lub ścieżek uprawnia do zwrotu 10 zł przy kolejnej pożyczce. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierolevska
Czy w wonga istnieje możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Pietrolevska, tak. Pożyczkę możesz spłacić w każdej chwili od momentu jej otrzymania. Spłacając wcześniej nie jesteś narażony na odsetki ani prowizję za niewykorzystany okres pożyczki. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelli
najlepiej sobie na jakąś porównywarkę chwilówek wejść, ja w ten sposób dowiedziałem się o firmie Kredyt OK i od nich brałem najlepsza oferte mieli. dało rade spłacić bez zalegań, wszystko online też załatwiałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasdsadsadsadas

Święta coraz bliżej brakuje ci pieniędzy ? :)

Nic straconego weź pożyczkę wszystko jest na stronie

http://leadmy.pl/p/FGkE/oWXG/MYVZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Potrzebuję pilnie 5000 zł. Płacę uczciwie co miesiąc. Mogę spłacać w ratach przez 4 lub 5 lat. Będzie mi potrzebny numer konta do przelewu  kwota raty termin. Podam numer konta w email pedziwiatrkarolina9@gmail.com. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×