Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

reliksia

Praca dla kobiety po 50tce

Polecane posty

Macie może jakieś pomysły, gdzie kobieta w moim wieku może znaleść pracę? Jestem z okolic Otwocka (pod Warszawą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ja zaglądam. Dla kobiety w twoim wieku (z całym szacunkiem) myślę że praca w drukarni Ellert może być dobrym wariantem - będziesz pracować na introligatorni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Solace
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY! Nasze zaproszenie kierujemy do osób chcących rozpocząć karierę Doradcy ds. Odszkodowań w renomowanej Kancelarii Prawnej. Szukamy osób posiadających doświadczenie w pracy z klientami, sprzedażą bezpośrednią, doradztwie, obsługą klienta, które pragną rozszerzyć zakres swoich usług lub podjąć nową działalność. Kancelaria Solace została wyodrębniona w 2009 r. z kancelarii adwokackiej której najbardziej doświadczeni współpracownicy mają 30 lat praktyki w obsłudze spraw odszkodowawczych. Współpracując z nami masz możliwość oferowania osobom poszkodowanym w wypadkach lub ich rodzinom pomoc w uzyskaniu należytego odszkodowania. Naszym Agentom udzielamy merytorycznego wsparcia. Zapewniamy szkolenia z zakresu wiedzy o produktach i narzędziach potrzebnych do obsługi klientów oraz przejrzysty system CRM. Dodatkowo atrakcyjny system prowizji i zaliczek, liczne konkursy motywacyjne, oraz dofinansowania na prowadzenie biura lub spłatę rat leasingowych. Aby zostać naszym Agentem należy wysłać CV na adres: b.wronski@wsolace.pl Z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Solace Sp. z o. o. moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Solace
W podanym powyżej mailu jest błąd, prawidłowy mail to: b.wronski@solace.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o to że pieniądze trzeba jakoś zarabiać, no i za prace wjakiejś kancelarii też podziękuję - zależy mi aby praca była w moich okolicach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W twoich okolicach jest drukarnia Ellert, praca na introliagotrni :) - wiesz sklejanie takich stojaków reklamowych, w sumie niezaciężka praca - myśle że możesz wziąść tą prace pod uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Solace
Pracuje się tam gdzie się mieszka i w najbliższej okolicy, niektórzy nasi agenci, nie wychodzą w domu i opierają swoją pracę na pracy w internecie (jednak dużo większy zarobek jest z pracy "w terenie").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się składa że w mojej okolicy jest drukarnia Ellert - praca na miejscu, na jasnych warunkach z tego co zdążyłam się rozeznać :) Chyba czeka mnie spacer dziś lub jutro do nich, moze mnie zatrudnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem na myśli to, że pieniądze można zarabiać nie tylko w pracy. Ba! To, co z reguły tam się zarabia, nawet pieniędzmi nazwać trudno. Tak... Pieniążki na waciki... Mamy, przecież, XXI wiek za oknem. Wiek postindustrialny. Czas najwyższy pomyśleć o bardziej nowoczesnych możliwościach zarobkowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast zostawiać swoje pieniądze w banku który dzięki twoim depozytom zarabia ogromne pieniądze, dowiedz się w jaki sposób twoje pieniądze mogą pracować na siebie oraz jak ogromne możliwości daje współpraca z Futurenet. FutureNet jest POLSKĄ platformą społecznościową z dynamicznie rozwijającym się systemem online:reklama online, narzędzia online, gry online i zarabianie online. Biznes online to nowoczesna formazarabiania pieniędzy. Z FutureNet jesteś w stanie stworzyć idealne źródło dochodu (tego dodatkowego jak i głównego). Zobacz prezentacje i zarób dzisiaj swoje pierwsze pieniądze http://lukasz9.futurenet.club/info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj na portalach w sieci. Jest wiele ogłoszeń na różne stanowiska http://www.gowork.pl/praca i nie pytają w nich o wiek. Ważne są umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w drukarni szukają w wiązownej. ale widzę, że już ktoś pisał wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe informacje o rynku pracy i oferty dla Warszawy i okolic maja na tej stronie http://praca-mazowieckie.pl/ . Dla otwocka też coś się znajdzie. A co do pracy da osób po 50 roku życia, to coś słyszałam o tym, że pracodawcy mogą korzystać ze specjalnego programu, dzięki któremu są zwolnieni z części składek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×