Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość praktyki300

Praktyki w PKO BP

Polecane posty

Gość praktyki300

Witam. Chciałabym się dowiedzieć czy po miesięcznych bezpłatnych praktykach w banku PKO BP można dostać od nich propozycję pracy? Był ktoś u nich na praktykach Pomocy plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praktyki300
no wlasnie myslalem nad takim rozwiazaniem, ale nie wiem czy sie zdecyduje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praktyki300
Oj zjeżdżaj gościu jak nie masz czym się bawić to sobie w nosie podłub! Liczę na konkretne odpowiedzi inteligentnych i kulturalnych ludzi, którzy nie używają tych samych ników co piszący powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellviaaa
Byłam na praktykach w PKO BP (Kraków), w 2 i 3 klasie technikum,przez miesiąc.Ale szczerze wątpię w propozycję pracy...Praktyka polega na klejeniu kopert,układaniu teczek,ewentualnie na...robieniu NIC.;) Ale to zależy od banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka_ekonomi
takie pytanie, ubiegam się o praktyki w PKO BP złożyłam potrzebne dokumenty tzn wysłałam bo tak karzą ;) jak się dowiem czy dostane te praktyki czy nie? wyślą jakieś pismo, zadzwonią, czy ja mam zadzwonić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistsz nad mistsze
poważne odpowiedzi na TYM ! forum ?. Równie dobrze możesz zapytać nocą, na nieoświetlonej ulicy w cuchnącej moczem bramie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka_ekonomi
proszę o odpowiedź, ważne to dla mnie... wie ktoś jak informują o tych praktykach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka_ekonomi
no to byłoby super tylko fakt taki ze "rekrutacja" odbywa się drogą mailową;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze praktyki na jakichkolwiek byłam. Studenta traktują jak tanią siłę roboczą, główne zadanie praktykantów to przenoszenie papierów, bezmyślne przepisywanie dokumentów itd. Wciskają Ci, ze to bardzo ważne dla projektu i dlatego przez 4h musisz na przykład klikać w 3 klawisze. Coś strasznego. Jeśli oczekujecie od pracodawcy czegoś takiego, to polecam... Zero rozwoju i pełne wykorzystywanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muteret
Podobno sa nowe programy praktyk, na forum gowork.pl/opinie_czytaj,624 ludzie pisza, że sa zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×