Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka83

prezent dla 6 latka jaką gre

Polecane posty

Gość myszka83

co polecacie ? jaką grę edukacyjną / planszową mam pustke setki gier ale mało która wydaje mi się rozsądna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gra z gadającą marchewką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikaka
mój maluch teraz wybrał sobie "uciekające świnki" mattel, wygąda ta gra obłędnie :D też ma 6 lat, wiec moze wpasuje się w preferencje twojego malucha, z tego zo wiem to on znalazł to na listdomikolaja.pl gdzie jest jakas lotria świąteczna. Jak nie to monopol albo Jenga zawsze w cenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kałamanka
haha uciekajace swinki wygladaja oblednie :D:D mattel wie jak robić zabawki :D kurcze u mnie moda na Furby, brrrr przerażajace stwory bez duszy ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dla 6-latka polecam grę Zgadnij kto to. Fajnie się w to gra nawet dorosłym, a dzieci uczą się spostrzegawczości i umiejętności stawiania pytań, co wbrew pozorom, nie zawsze jest takie łatwe :) My jeszcze ściągnęliśmy z netu dodatkowe plansze, więc nudno nie jest. U nas się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Banalia
ja właśnie jutro kupuję czekającą na mnie w sklepie Jengę :) No i oczywiście będę rejestrować paragon w tej loterii mattela, bo troszkę o tym poczytałam- i tak kupuję ich produkt, więc jak mogę coś przy tym wygrać to jeszcze lepiej :) oj tak święta i wszystkie promocje i konkursy-lepiej być nie może!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidianaście
moja siorka wygrała w tej loterii bon rabatowy....jak ktoś faktycznie wygrywa, to się zachciewa brać udział :P więc może się skuszę i kupię jakąś zabawkę z mattela..bo już w sumie coraz mniej czasu, a pomysłów oczywiście brak aż do ostatniej chwili :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'Pędzące żółwie' świetna gra w którą dziecko może grać z rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klątwa faraona firmy Trefl polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój szesciolatek bardzo chcial ""pana listonosza"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mojemu kupiłam scrabble bo bardzo marzył o niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zalezy co lubi, czym sie interesuje :) mój sobie od MIkołaja zażyczył sklep i dostał kasę i grę w sklep, ale gier jest całe mnóstwo do wyboru, które są świetne, zwłaszcza polecam gry Alexander edukacyjne oraz Mattle czy Trefl, z Trefla są tanie a fajne, to samo Granna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Scrable junior, świetna zabawa i nauka w jednym! no i czas spędzony razem bezcenny. Gier jest masa,trzeba rozsądnie wybrać, mój dzieć bardzo lubi gry Lego, ale on jest ostatnio mocno na lego sfokusowany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj uwielba gry planszowe.ma ich sporo i na swieta dostanie jeszcze trzy. lotti karotti, weze i drabiny wersja 3D i krokodyla u dentysty. z tym ze ja pracuje w sklepie z zabawkami i mam taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj syn 6 -letni uwielbia grac w zamek scooby doo, ben10-planszowke(pomagamy przy czytaniu kart), czasami rodzinnie gramy w eurobiznes (tu rowniez pomagamy w czytaniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa moj w maju bedzie miec 6 lat i co ? i nie lubi grac w gry planszowe, powod ?? jest zly jak przegrywa ,albo juz w trakcie gry jak cos nie idzi epo jego mysli, rzuca kostka pod sufit, zle, kombinuje i oszukuje ! a ja wlasnie kupuje mu gry, bo chce go nauczyc cierpliwosci i z godnoscia odniesc porazke, ma takie gry np,---- 3 gry na jednej planszy, wesoly autobus, grzybobranie i jeszcze jedna nie pamietam, ale autobus jest swietny pingwiny z madagaskaru- ucieczka z zoo --tez 2 rozne gry w jednym, chinczyka, warcaby, ma karty piotrus, domino, bierki, spadajace malpki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BrainBox gry z tej serii są świetne! Mogą uczyć wielu rzeczy, czytania świata itd., ale ćwiczą głownie spostrzegawczość. Moje dzieci ją uwielbiają i my dorośli tez w nią gramy. Dla mnie to był hit prezentowy ubiegłego roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mój dostał gre w statki na mikołajki i ja uwielbia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas na topie w tym wieku był klasyczny chińczyk i warcaby :D . A inne to : - biznes po polsku (gra praktycznie identyczna jak monopol czy też eurobiznes) - grzybobranie - lego ( układasz z klocków plansze,są kostki i pionki :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszkahejhop
ja właśnie chyba będę kupować te scrabble junior...bo myślałam właśnie o grze tego typu, a jeszcze dodatkowo jak przeczytałam o tej loterii świątecznej mattela, to tym bardziej....może mi się uda wygrać coś wreszcie w jakiejś takiej zabawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajna7
fajne gry dla dzieci są na abasim.pl i w calkiem niezłej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenaenaa
Jakieś gry planszowe byłyby najlepsze, rozwijają wyobraźnię dziecka i generalnie są edukacyjne, ja kupowałam dla 7letniej córki w sklepie dyngs.pl, była zachwycona, gramy co weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzecho11
z planszówek to na pewno magia i miecz :) Świetna po prostu. A z edukacyjnych to tu są naprawdę fajne(przynajmniej dla dzieci) - http://tabletoweprzedszkole.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na http://www.hepin.pl/ masz gry planszowe w rozmiarach XXL - http://www.hepin.pl/ I to jest moim zdaniem odpowiedni kierunek jeśli chodzi o dzieci. Czego dziecko nauczy się dzięki tabletowi? No właśnie, niestety. ///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelitukas
ja mogę polecić np. leśną drakę czy porę na kameleona! Obie gry są po prostu świetne, nawet my, jako rodzice, z chęcią w nie gramy ;) do tego, uwaga, kupiliśmy je dwie razem za chyba... 80 zł? za taką cenę nic tylko brać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×