Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ca-Sting

prezent dla nastolatki

Polecane posty

hej, co mozna kupic na prezent rozkrapryszonej nastolatce? boszsz... kompletnie nie mam pomyslu... nie chce sie decydowac na odziez, obuwie... ani zadne gry i inne duperele.. a moze jakies dodatki? wiadomo ze nawet mala kobietka nigdy nie ma ich za wiele? ale nie wiem jakie? kosmetyczka? lusterko? portfel? pomozcie prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka walizka
hmmm.. a moze etui na telefon czy czego tam uzywa? albo jakis taki komplecik portfel, etui i cos tam jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość np takie prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omatko! chcesz zeby mnie rodzina wysmiala?? straszne... ona ma 15 lat a nie 11!! cos bardziej mlodziezowego moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak nie odzież to nie wiem po
co zamiescilas pytanie w tym dziale. Moze jakąś książkę? Niekoniecznie powieść - może jakiś album o ulubionym zespole albo o czymś czym się interesuje. Albo jakaś płyta? Bilet na koncert?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Książka jest najlepszym rozwiązaniem. Niezobowiązującym. Jak będzie miała ochotę przeczyta, jak nie- jej strata. Polecam Paranormal Romance "Córka żywiołu" Fallon. Nastolatki szaleją za tą historią- jest szkoła, przystojny chłopak i magia. To lepsze niż "Zmierzch", a równie wciągające. Polecam i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ten sam problem moja siostra ma 14lat, prawie 15 wszystko ma, laptopa, telefon, aparat, mnostwo pierdol lubi malowac i rysowac wiec myslalam zeby jje kupic specjalistyczne kredki, ale mama odradza bo mowi ze mloda narazie posluguje sie olowkiem myslalam zeby moze jakis pamietnik? widzialam ostatnio we Flo takie cos jakby na zdjecia, taki jakby kwiat, i sa tam takie klipsy gdzie mozna zdjecia przypiac, moze takie cos bym jej kupila, sama nie wiem z takimi pannicami to najwiekszy problem bo ani to dziecko 8letnie ze hana montana je ucieszy :P a znowu kosmetyki kupowac? dla 14latki? moja mama jej kupuje wiec tez odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka walizka
mysle ze ten komplecik jest swietnym pomyslem... albo cos w tym stylu... drogie nie jest a "firmowka" a niestety dzieciaki strasznie cenia sobie rzeczy firmowe a nie bazarkowe... chociaz te pannice to najczesciej rzadko sie ciesza z malych rzeczy... wspolczuje Wam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm... no nie wiem
to wszystko zalezy jaki styl i hobby ma ta panienka... bo jelsi jest zwolenniczka rozu i pomponikow to nici ze szczescia z takiego prezentu... wtedy moze jakis pamietnik w futerkowej rozowej oprawie i dlugopis z pomponikiem... hehe... ale jesli jest przecietna... lub taka co ceni klasyczne dodatki to bedzie strzal w dziesiatke... ten aparat tez fajny pomysl... moze podpytaj mame czym sie interesuje... bo moze wystarczy jakis nowy album idola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaki fajny komplet... ale mysle ze warto oblookac obnizke bizuterii - moze trafisz cos ciekawego - sama z checia sie przejde :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choelrcia... o ile uda mi sie dostac ten komplet na bank go kupie - jest rewelacyjny! ale faktycznie - pojde po poniedzialku - to dokupie jeszcze jakies bizuteryjki! dzieki wielkie a gdybym nic nie znalazla to moze poszukam takiego aparatu o ktorym jedna z Was pisala... drogie to? gdzie to dostane/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem takim przypadkiem
Komplecik fajny... a ta chinska bizuteeria na brillan.pl to jakas porazka. Aile chcecie wydac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może spróbowałabyś sprezentować i zainteresować ją jakąś książką?:) Wiem, że młodzież woli dziś raczej dostawać inne prezenty, niż książki, ale może jakbyś wybrała coś fajnego, to by ją to zadowoliło. Polecałabym Ci np. jakąś książkę Pierdomenico Baccalario, znanego z serii "Ulysses Moore" - ostatnio wyszły u nas jego dwie nowe książki - "Kieliszek trucizny" (bardziej dla dzieci) i "Kod królów" (dla starszej młodzieży). Myślę, że dla nastolatki powinny być odpowiednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może spróbowałabyś sprezentować i zainteresować ją jakąś książką?:) Wiem, że młodzież woli dziś raczej dostawać inne prezenty, niż książki, ale może jakbyś wybrała coś fajnego, to by ją to zadowoliło. Polecałabym Ci np. jakąś książkę Pierdomenico Baccalario, znanego z serii "Ulysses Moore" - ostatnio wyszły u nas jego dwie nowe książki - "Kieliszek trucizny" (bardziej dla dzieci) i "Kod królów" (dla starszej młodzieży). Myślę, że dla nastolatki powinny być odpowiednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może spróbowałabyś sprezentować i zainteresować ją jakąś książką?:) Wiem, że młodzież woli dziś raczej dostawać inne prezenty, niż książki, ale może jakbyś wybrała coś fajnego, to by ją to zadowoliło. Polecałabym Ci np. jakąś książkę Pierdomenico Baccalario, znanego z serii "Ulysses Moore" - ostatnio wyszły u nas jego dwie nowe książki - "Kieliszek trucizny" (bardziej dla dzieci) i "Kod królów" (dla starszej młodzieży). Myślę, że dla nastolatki powinny być odpowiednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelowka
Jeśli ona lubi książki typu Zmierzch, czyli paranormal romance, to zdecydowanie przychylam się do Nji. Córka ... będzie świetna. Moja siostra dostała na mikołaja i... tyle ją oglądaliśmy... Zniknęła w swoim pokoju i nawet na karmienie nie wychodzi. Paszę zabiera do jaskini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra - skompletowalam co -nieco :) kupilam etui na iPada, - czarny skorkowy z sOlivera i ten komplecik o ktorym pisala malajkaa :) - lusterko i portfelik - (dzieki bardzo) a rodzicom powiedzialam (jej rodzicom) ze gdyby chcieli jej kupic torebeczke do kompletu to w tym sklepie tez znajda (wprawdzie nie ma tam takiego "wejscia na kluczyk" ale jest klodeczka wiec mozna podciagnac pod komplet - a przynajmniej nie bedzie az tak oczywisty) dodatkowo mąż włożył do portfela kartę upominkową do księgarni - nie ma sensu kupować czegoś czego i tak później nie przeczyta tylko ćpnie w kąt :) myślę, że jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerginia1
jeśli rozkapryszona nastolatka lubi czytać - kup książkę, np. Zmierzch, Akademia wampirów, Córka żywiołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może spróbowałabyś sprezentować i zainteresować ją jakąś książką?:) Wiem, że młodzież woli dziś raczej dostawać inne prezenty, niż książki, ale może jakbyś wybrała coś fajnego, to by ją to zadowoliło. Polecałabym Ci np. jakąś książkę Pierdomenico Baccalario, znanego z serii "Ulysses Moore" - ostatnio wyszły u nas jego dwie nowe książki - "Kieliszek trucizny" (bardziej dla dzieci) i "Kod królów" (dla starszej młodzieży). Myślę, że dla nastolatki powinny być odpowiednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem nastolatką :P, ale zawsze się cieszę z voucheru do kina na dowolny seans. Możesz jej kupić dwa, zabierze koleżankę albo chłopaka. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to co ????????????
hit tego sezony skórzane - skórkowe spodnie typu rurki - wszystkie teraz o takich marzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosa kolo nosa
o nie! jabym z ciuchami nie ryzykowala - ale dodatki jak najbardziej :) ew. jak znasz gust muzyczny to jakas nowa plyta czy singieli koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenka1978
Jeśli jest to rozkapryszona nastolatka, to trzeba ją tego oduczyć, najlepiej kupić jej coś, przez co dostanie wypieków na twarzy i będzie miała nauczę :D Przynajmniej ja tak uważam :P hah jakieś pasy do pończoch czy bieliznę nocną :D hahah już wyobrażam sobie jej minę. W mikołajki mój chłopak pozwolił mi sobie wybrać prezent, przez przypadek trafiłam na sklepeuforia.pl ha i szczerze polecam, bo nadaję się na taki prezent! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saafari
ja kuzynce kupilam zaraz przed swietami kilka sztuk biżu z sOlivera bo mieli obnizke... cala bizu za niecale 15 zeta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reneta
Ciuchy odpadają, zwłaszcza, jak nastolatka jest rozkapryszona :D Wiem coś o tym. Też przechodziłam z moją ten etap. Wszystko, cokolwiek kupiłam było złe, obciachowe i bez sensu. :) Kosmetyki no to też nie do końca prosta sprawa, z w/w powodów. Poza tym inna cera, inne upodobania. Nie ma co uszczęśliwiać na siłę. Dlatego od jakiegoś czasu usiłuję wczuć się w swoją nastolatkę, by dać jej coś, co może jej przypaść do gustu. ;) Celuję w zabawne gadżety i jak dotąd się to sprawdza. ;) Zobacz tutaj: http://mrjoygadzety.blogspot.com/2012/06/nie-tylko-dla-fanow-zmierzchu.html mają różne propozycje - na pewno coś fajnego wybierzesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×