Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kropelka156

Prezent dla siostry?????????

Polecane posty

Siostra ma urodziny proszę pomóżcie mi wybrać dla niej prezent (kosmetyki odpadaja, ma ich duużo:)) Doradźcie!!!!!! Plis!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w jakim wieku jest ta siostra
? co lubi? czym się interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaHera
Kurcze, prezent to zawsze problematyczna sprawa. Ale ja ostatnio dostałam to, co chciałam, czyli ubrania na trening z tanisport.pl - miałam taki upatrzony i dostałam od chłopaka. Teraz mam większą motywację do ćwiczeń ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkło kontaktowe
skoro interesuje się Skandynawią no to masz już odpowiedź co jej kupić... poszukaj jakiegoś ładnie wydanego albumu, przewodnika czy czegokolwiek co jest z w/w związane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg. mnie fajna opcja kupić bon do jakiegoś sklepu z ciuchami. przynajmniej jest pewność, że kupi sobie coś, co jej się spodoba ;) W tym samym typie prezent, jaki mi przychodzi do głowy, to karnet do spa, albo nawet zafundowanie jednorazowej wizyty.Można coś takiego nawet w domu zorganizować - niektóre salony, w W-wie beauty homecare na przykład, maja w ofercie dojazd do klienta. Mi by się podobało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze można wybrnąć z takiej sytuacji kupując ładną filiżankę :) tego nigdy za wiele, a i pamiątka zostaje. ja lubię gadżety tego typu z myin, może tam się rozejrzyj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może dobrym, pomysłem byłaby np oryginalna torba na laptopa. Duży wybór widziałam na http://www.kamai.pl/c55_602_440,torby+i+plecaki+na+laptopa Wydaje mi się, że będzie to idealny pomysł tym bardziej, że takie praktyczne prezenty najbardziej się sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może uniwerslanym prezentem będzie biżuteria ? www.magiakrysztalow.pl i siostra będzie zadowolona! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biżuteria jak najbardziej na prezent się nadaje :) Ale na przykład można by kupić taką bardziej niestandardową :) Mam tu na myśli w szczególności biżuterię stylizowaną na ludową, z motywem choćby pasów łowickich etc. Takie cuda są na wiano.eu - z tym, że oczywiście najpierw trzeba wiedzieć czy tego typu motywy podobają się danej osobie bo to w końcu zywe kolory i zdecydowane wzory a nie każdy takie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagenia
Również uważam, że biżuteria może być ciekawym pomysłem. Ja jednak stawiałabym na bardziej elegancką. Np. kolczyki z kryształkami swarovskiego. Na jomisilv.pl jest spory wybór właśnie tego typu biżuterii. Tego typu kolczyki nadają się na każdą okazję i pasują do każdego stroju, także na pewno spodobają się siostrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może bizuterię lub szkatułkę www.cudowny-kuferek.pl wielu zadowolonych klientów biżuterie,decoupage,artykuły dekoracyjne i nie tylko,każdy znajdzie coś dla siebie lub na prezent tańsze i droższe,grunt,że pojedyncze sztuki http://www.cudowny-kuferek.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwiga35
Może jakiś drobiazg z Ikei , coś czego nie ma na pewno i się wiąże ze Skandynawią. Prezent w końcu powinien sprawiać radość osobie obdarowanej. Tutaj masz zadanie łatwe bo wiesz co może sprawić radość twojej siostrze. http://www.ofertypromocje.pl/okazje_transport-o-50--tanszy-ikea-krakow_11601.php . Za tym linkiem jest promocja Ikei . Nie wiem dokładnie czego dotyczy ale poza promocja na pewno znajdziesz coś odpowiedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co powiesz na ramkę cyfrową? Moim zdaniem to fajny i uniwersalny prezent, ozdoba do każdego pokoju, a jak wiadomo, większość dziewczyn lubi zdjęcia, to na pewno by wykorzystała ten prezent. Tu masz jedną tanią ramkę http://tnij.org/l8v8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolit
Witam serdecznie. Produkcją sztucznej biżuterii zajmujemy się prawie od trzech lat, jest to nasza pasja. W tworzenie naszych wyrobów wkładamy wiele serca i wyjątkowe zaangażowanie co przekłada się na wyjątkowość i różnorodność naszej oferty. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych nabyciem pięknej i niedrogiej biżuterii do naszego sklepu www.magnolit.com.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawarra
Moim zdaniem ramka cyfrowa to faktycznie dobry pomysł, taki gadżet zawsze się przydaje, nowoczesny i można jakieś wspólne fajne zdjęcia tam wstawić i zrobić takie prezent bardziej personalnym. Ostatnio jak patrzyłam na electro.pl to mieli już z tej wyższej póki w całkiem niezłej cenie. Pamiętam jak jeszcze kilka lat temu kosztowały ok 500 zł dobrze że sprzęt tak szybko tanieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elegancka filiżanka byłaby spoko prezentem, zwłaszcza w stylu skandynawskim (jakoś nawiązująca do tamtejszych klimatów kolorystyką albo stylem). Albo np. jakiś fajny obraz w antyramie (zdjęcie?) z tamtejszych fiordów :D albo jeśli w ogóle nie te klimaty to może bielizna? Moja siostra by się ucieszyła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramka cyfrowa faktycznie spoko pomysł, a może jakieś ciekawe zdjęcie wydrukowane na papierze fotograficznym w dużym rozmiarze i w antyramie? (zrobione przez profesjonalnego fotografa), albo jakiś fajny plakat w antyramie? Albo bielizna, świeczki? Zależy czym się kto interesuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakiś fajny oryginalny ciuch dobrej marki? W klubie zakupowym Stilago mają 3-5 dniowe kampanie sprzedażowe więc możesz zerknąć sobie co i w jakiej obniżce będzie za jakiś czas i wykorzystać jeśli Ci spasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście fajne miejce to stilago na poszukiwanie prezentów, poza tym z tego co tam wyczytałam i z tego c pisze agnie88 to co 3-5 dni można znaleźć nowe promocje a to jest bardzo interesujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×